zamek w warwick

Jesli znasz jakieś ciekawe miejsca w Birmingham i okolicach możesz sie nimi podzielić na tym forum

Nie wybranoPostNapisane przez owen » 30 sie 2007, 11:00 Re: zamek w warwick

Jezeli o histoire to mozna troche poczytac na ang wikipedii...

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez herbert » 25 lis 2007, 00:28 Re: zamek w warwick

fajny zameczek szkoda ze zabilem tam swoj aparat...!teraz to sobie moge popstrykac ale palcami...
...lubie gnój ale w kubkach...!
Avatar użytkownika
herbert
Rozeznany
 
 
Posty: 295
Wiek: 41
Dołączył: 4 lut 2007, 19:02
Lokalizacja: bydgoszcz
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez boB » 18 gru 2007, 23:37 Re: zamek w warwick

No i jedziemy :wink: :mrgreen: w koncu trzeba go zobaczyc...
Ostatnio edytowano 20 gru 2007, 22:53 przez boB, łącznie edytowano 1 raz
Im szybciej, tym widzę wyraźniej...
Avatar użytkownika
boB
Rozeznany
 
 
Posty: 265
Wiek: 43
Dołączył: 16 lip 2007, 07:24
Lokalizacja: z Karpia
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 19 gru 2007, 21:36 Re: zamek w warwick

Polecam zamek. to zajefajnie bombastyczne miejsce... zreszta moj avatar mowi wszystko :twisted:
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez BRUMMIEBIKER » 8 mar 2008, 01:57 Re: zamek w warwick

bylem 4 razy ,atrakcje i widoki stawiaja ten zamek na pierwszym miejscu ,a wiem o czym mowie bo zwiedzilem ich w Anglii kilkanascie.Pod wzgledem polozenia zamki w Edinburghu oraz donnuttur castle sa ciekawsze ale tak naprawde "nie ma w nich co robic"
do warwick jedzie sie pociagiem ze Snow Hill Station lub Moor St Station i to jest najlepsza opcja.
uwaga!! czasami w niedziele pociagi nie kursuja z powodu remontow torow kolejowych
Załączniki
P1000523.JPG
umiesz liczyc licz na siebie bo twoje sczescie innych jebie :)

BRUMMIEBIKER
Początkujący
 
 
Posty: 43
Wiek: 47
Dołączył: 30 gru 2007, 03:32
Lokalizacja: BIRMINGHAM
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 28 kwi 2008, 14:07 Re: zamek w warwick

Bylam w Wrwick 3 razy i za kazdym razem placilam tylko przy wejsciu. Zadnych dodatkowych oplat.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Karola92 » 29 kwi 2008, 16:15 Re: zamek w warwick

Też byłam w Warwick Castle. WARTO ZOBACZYĆ!!! Można wszystkiego dotknąć, np. sprawdzić ciężar mieczy, poprzymierzać kapelusze, pospacerować, popatrzeć na ogromne ptaki... Czuje się tam całą tą atmosferę.
Wieża duchów - spodziewałam się większego strachu :razz: ale i tak warto zobaczyć.

Jak dojechać? Z Birmingham - Snow Hill Station - jest autobus do Warwick. Wybraliśmy się w niedzielę i byliśmy w 4 osoby i to jest już grupa, więc kwalifikowaliśmy się do zniżki. Zapłaciliśmy po 3 funty od osoby w dwie strony!!!
Miłego zwiedzania :-)

Karola92
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 43
Dołączyła: 20 mar 2008, 19:51
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez babulki » 20 paź 2008, 11:57 Re: zamek w warwick

Warwick to naprawde mega historyczne miejsce.. ach
mam nadzieje ze jeszcze tam wrocimy
bo jak dotad warwick wywarlo na nas najwieksze wrazenie sposrod wszystkiego co zobaczylismy tutaj

i ta cena jest tego warta

tylko proponuje przyjechac tam juz przed otwarciem. bo miejsce naprawde cieszy sie wielkim zainteresowaniem
my jak dotarlismy ok poludnia to parkowalismy juz na samym koncu. gdzies na polach skad droga piechota prowadzila ok 30min

no i te dwie godziny spoznienia to juz strata
bo niesposob wszystko zobaczyc w jeden dzien

nie no Musze tam wrocic
chocby jutro :mrgreen:

aaa pogoda tez jest wazna bo wszelkie pokazy odbywaja sie na powietrzu, no i caly dzien musicie tam spedzic, wiec polecam piknikowanie, wlasne jedzonki kocyk i sportowe przygotowanie

pozdrawiam
LELEK NASZE MALENKIE WIELKIE SZCZESCIE!!!
Avatar użytkownika
babulki
Rozeznany
 
 
Posty: 274
Wiek: 43
Dołączyła: 17 paź 2007, 17:39
Lokalizacja: jaroslaw/birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DD » 21 paź 2008, 21:12 no cos takiego..

gdzie parkowaliscie? na jakich polach? bylem tam nie raz ani nie trzy razy i zawsze na parkingu parkowalismy bez problemu. max 10 min spacerkiem.

a jeszcze polecam vouchery - teraz sa 2 for 1 czyli wypasik bo 1 osoba wchodzi za free gdy druga kupuje bilet.

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 21 paź 2008, 21:27 Re: zamek w warwick

Jakies 5 min od zamku jest miejski parking wielopoziomowy. Zawsze byly tam miejsca.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez babulki » 21 paź 2008, 22:32 Re: zamek w warwick

nie chce sie z wami sprzeczac.. my bylismy w niedziele na wakacjach
przyjechalismy w poludnie. parking caly zawalony. pokierowali nas na sam koniec.. to juz jakies pola byly jak dla mnie hehe
naprawde szlismy dobre 20 min do zamku hehe

DD no tak okazja dobra ale pora roku taka sobie.mielismy plan pojechac tam teraz ale za zimno. w warwick super jest latem. i do tego nie wiem czy nadal sa te wszystkie pokazy?

pozdrawiam
LELEK NASZE MALENKIE WIELKIE SZCZESCIE!!!
Avatar użytkownika
babulki
Rozeznany
 
 
Posty: 274
Wiek: 43
Dołączyła: 17 paź 2007, 17:39
Lokalizacja: jaroslaw/birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Bulinka » 30 mar 2009, 17:32 Re: zamek w warwick

witam nie wiem czy jeszce ktos zaglada na ten watek ale chcialam sie dowwiedziwec bo planujemy ze znajomymi jechac i bedzie czworka dorosluch i dziecko 3,5 letnie i nie bardzo wiem czy my tez sie zaliczamy do family ticket czy nie bardzo bo widzialm tam familijny bilet to 2 odoby dorosle i 2 dzieci

i dzieci od 4 do 16 lat jest taka kategoria a moje dziecko ma 3,5 roku to co ja za niego nie place czy jak bo tego nie kumam

jak by ktos mogl mi odpowiedziec na moje pytanka gto bym byla bardzo wdzieczna :)
zz gory dziekuje
:)
Avatar użytkownika
Bulinka
Raczkujący
 
 
Posty: 73
Wiek: 39
Dołączyła: 23 mar 2009, 16:54
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Disney » 14 mar 2010, 23:49 Re: zamek w warwick

na stronie powinnas miec wszystk oczego potrzebujesz a jak jakies pytania zadzwon tam i sie dowiedz :D.

A co do Warwick to byłem tam zeszłe lato za parking płaciłem 2 funty przy zamku za caly dzien i jeśli ktoś był tam i nie widział LOCHÓW to nie widział najlepszej części Warwick castle niestety trzeba dopłacić kilka fontów za to. W lochach oprowadzany jestes w malej grupie około 15 osob ze względów bezpieczeństwa i bierzesz czynnie udział w swego rodzaju przedstawieniach ! ****** klimat posmiac sie mozna i wystraszyc . Wiec jesli ktokolwiek pojedzie do warwick i przejdzie przez lochy to one zapadna mu w pamieci najlepiej

Disney
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 29 lis 2009, 17:25
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 21 kwi 2011, 16:28 Re: zamek w warwick

szukam informacji.odnosnie pociagu do Warwick z Solihull station.czy ktos podrozowal ta trasa? i czy po dojechaniu na miejsce daleko trzeba isc do zamku ze stacji kolejowej.?? aha..i czy w swiateczna niedziele normalnie kursuja pociagi? dzieki za odpowiedzi
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez adi84 » 5 maja 2011, 01:24 Re: zamek w warwick

Disney napisał(a):na stronie powinnas miec wszystk oczego potrzebujesz a jak jakies pytania zadzwon tam i sie dowiedz :D.

A co do Warwick to byłem tam zeszłe lato za parking płaciłem 2 funty przy zamku za caly dzien i jeśli ktoś był tam i nie widział LOCHÓW to nie widział najlepszej części Warwick castle niestety trzeba dopłacić kilka fontów za to. W lochach oprowadzany jestes w malej grupie około 15 osob ze względów bezpieczeństwa i bierzesz czynnie udział w swego rodzaju przedstawieniach ! ****** klimat posmiac sie mozna i wystraszyc . Wiec jesli ktokolwiek pojedzie do warwick i przejdzie przez lochy to one zapadna mu w pamieci najlepiej



Kurcze byłem tam dwa razy a lochów nie zwiedziłem :roll: do trzech razy sztuka :)) tak czy siak zamek warty obejrzenia, a i na necie można wyhaczyć voucher "buy 1 get 1 free " :mrgreen:

pzdr

adi84
Początkujący
 
 
Posty: 38
Dołączył: 23 maja 2010, 08:12
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do CO WARTO ZOBACZYĆ

cron