Dyskryminacja i slepa zadza wladzy nad drugim czlowiekiem

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym
K.J. napisał(a):Nie jestesmy przeciez malymi dziecmi, kazdy zna brzydkie slowa. Nikt tutaj nikogo nie zgorszy wiec. O co zatem chodzi?

Tu się mylisz, te forum nie jest tylko dla dorosłych i równie dobrze mogą je przeglądać dzieci.
Inna sprawa że wypowiedzi złożone z brzydkich słów nie są i nie będą akceptowane na tym Forum. Jeśli ktoś nie podrafi się do tego dostosować proponuje zmenić forum na takie z mniej rygorystycznym regulaminem, albo założyć własne forum i pisać co się chce.

K.J. napisał(a):Moderatorzy sa - jakby to powiedziec , zeby nie dostac ostrzezenia - sa troche zbyt nieelastyczni w swoich pogladach i grymasach. A tak wlasnie - to od humoru moderatora zalezy czy ja zostane zablokowany, dostane ostrzezenie czy cos jeszcze. a nie od regulaminu, ktory jest po to, by nikt sie nie przyczepil, ze forum funkcjonuje bez niego


Twoje rozumienie daje mi do myślenia że klikająć że akceptujesz regulamin poprostu skłamałeś lub go nawet nie przeczytałeś.
Potraktuje to jako wniosek o usunięcie konta :smile:
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

K.J. napisał(a):To forum to cale moje zycie, (...)


To straszne... :neutral:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

Hej Adam, co jest, no nie usuwaj. Chyba mozemy sie klocic jak ludzie! A poza tym, nigdy nie bedziesz mial pewnosci czy skalmalem, gdyz, nie wiesz co siedzi mi w glowie. Nie badz taki. :-D Daj mi sie wyzalic nad moim losem chociaz na tym forum.
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

K.J. jak ty chcesz sie tylko klocic to zapisz sie na boks, pozbedziesz sie stresu, jak chcesz sie wyzalic nad wlasnym losem to idz do terapeuty, chociaz bardziej polecam boks, albo nie, kickboxing
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

P :twisted: rzepraszam, wypowiedz nie zwiazana z tematem. Nie bede proponowal dania ostrzezenia, gdyz porzadny ze mnie czlowiek. Asia77 jak wpadniesz na mnie na imprezie, nie bij mocno.
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

K.J. napisał(a):P :twisted: rzepraszam, wypowiedz nie zwiazana z tematem. Nie bede proponowal dania ostrzezenia, gdyz porzadny ze mnie czlowiek. Asia77 jak wpadniesz na mnie na imprezie, nie bij mocno.


K.J mysle ze juz czas zebys zaczol szykowac sie na imprezke.. aaaa i pamietaj wyraznie wpisac na karteczce kto ty jestes, ulatwi to wielu ludzia zlokalizowacnie Ciebie... :mrgreen:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

Nie zartuj, nie lubie podporzodkowywac sie regulom ;) . karteczke zostawam w domu. Jako podpowiedz dodam - mam okulary. Po szkielkach mnie szukajcie, albo idzcie za glosem serca w moja strone :-D . ide robic manikiure i pedikiure. I umyc moje zepsute zeby. I wpasc do apteki po leki na kaca i paczke kondomow. PA PA.
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

Widzię ,że JA musze tu wkroczyć jako najwiękrzy kozak na tym forum , który w jednej chwili może zgasić to forum wykorzystując brak filtracji w seeker.php ale nie robi tego bo jest miłosierny.

Jestem zalogowany na wielu forach tematycznych.I tam obowiązują prawa ,że rozmawiamy na tematy związane z zielonymi kwiatkami ... a nie o czymkolwiek innym.

Jestem teraz pod wpływem alkoholu ... musze sie jeszcze spakować ...o lece do Polski ... je*ie mnie to mam problem ... */ dygresja ja chcę o tym powiedzieć bo lubię :D /*

Pozwólmy pisać co ślina na język przyniesie ... uczmy się od siebie na wzajem ...

Druga sprawa nie widziałem jeszcze żeby ktoś złamał na tym forum zasady netykiety (LOOOL)

Skumaj o co biega w netykiecie ... spam , flood przedewszystkim ! sprawa czysto techniczna ...

dla programu ciąg znaków : ku*rwa i sprz*taczka to tylko "string".

//edit

Przeczytaj dwukrotnie może skumasz całkiem odwrotnie : :wink:

creo0
Początkujący
 
 
Posty: 23
Wiek: 36
Dołączył: 16 gru 2007, 15:49
Reputacja: 0
Neutralny

:D 10 przykazan o ktorych powinni pamietac uzytkownicy forum :D
- Administrator nie nabija postów - administrator ma wiele do przekazania
- Administrator nie myli się - administrator ma inne zdanie
- Administrator nie obija się - administrator czuwa
- Administrator nie rozmywa tematu -administrator przypomina o innych ważnych sprawach
- Administrator nie obraża innych - administrator dobitnie zwraca uwagę
- Administrator nie flooduje - administrator ekspresywnie wyraża swoje myśli
- Administrator nie wykłóci się - administrator szkoli forumowiczów
- Administrator nie zakłada głupich tematów - administrator sprawdza czujność forumowiczów
- Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami - wychodzi z przekonaniami administratora.
- Szanuj admina swego - możesz mieć gorszego

Do zobaczenienia na imprezie ;D
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
Avatar użytkownika
Bernii
Rozeznany
 
 
Posty: 250
Wiek: 40
Dołączył: 16 maja 2007, 09:09
Lokalizacja: Rzeszow/Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

A to dobre , Bernii, powinienes jeszcze dodac jedna i najwazniejsza zasade - Forum To JA. ( nie ja oczywiscie tylko Administrator ) . A swoja droga - podobno moge pisac o kosmicznych pierdolach w temacie , ktory sam zaloze - wtedy nie bedzie lamania zasad regulaminu. Wiec niech ten temat , ktory zalozylem z mysla o wolnosci slowa stanie sie wlasnie takim moim malym konfesjonalem. Gdzie bede mogl swoje poglady przedstawiac bez ogrodek ale w mysl zasad jakie panuja na tym forum, niestety.

[ Dodano: Pon Kwi 28, 2008 10:37 ]
Bo zasady zawsze istnieja tylko po to, by je lamac.
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

Ludzie,a mi to nie przeszkadza że ktos ma jakąś tam nie pozytywną relację do mnie ,czy na mój temat to jest Jego wola i trzeba to zaakceptować mi tam nie przeszkadza jak ktos tam lekko uszczypliwe teksty pisze na mój temat.
Polacy wogóle My to jakieś często kopleksy mamy LUZIK LUZIK mówię i basta trzeba się bawić a nie kłócić.hi hi pozdrawiam :roll:
Pozdrawiam sympatyczne osoby::))

patryk20088
Początkujący
 
 
Posty: 38
Wiek: 45
Dołączył: 10 maja 2008, 00:43
Lokalizacja: Coventry, Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK