gdzie najlepiej zrobić kurs na wózki widłowe?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

PostNapisane przez kat82 » 12 lut 2007, 20:17 gdzie najlepiej zrobić kurs na wózki widłowe?

Chcę zrobić sobie kurs, rozgladam się gdzie można i za ile? Zależy mi żeby było szybko, popołudniami i w weekendy?

kat82
 
 

MężczyznaPostNapisane przez tecko » 13 lut 2007, 21:55 wózki widłowe

firmy, które zajmują się handlem, serwisem widlaków prowadzą kursy obsługi wózków widłowych. Poszukaj, zadzwoń do nich /......reklamy na samochodach, place gdzie stoją widlaki.../, albo
Poszukaj na www.yell.com

a potem wpisz

w okienku Product/service: Fork Lift Trucks - Training

w okienku Location: - miejsce zamieszkania lub kod pocztowy

.......i enter.../search/..

..powinna pokazać się lista wszystkich firm z okolicy, które prowadzą szkolenia na wózki widłowe.
Kursy i egzaminy prowadzone są w języku angielskim, dostaniesz przykładowe testy, książeczkę, cd do nauki teorii...... Egzamin podobny jest do egzaminu na prawo jazdy-test na kompie, plus jazda wózkiem. Osoby, które jeździły w Polsce na wózku i mają względne pojęcie o bhp powinny sobie poradzić. /problemem może być bariera językowa/
Dokładniejsze informacje dotyczące kursu znajdziesz na stronach www. poszczególnych firm szkoleniowych.

tecko
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 56
Dołączył: 13 sty 2007, 21:19
Lokalizacja: doncaster/tarnobrzeg
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kat_Bham » 14 lut 2007, 21:28 Re: gdzie najlepiej zrobić kurs na wózki widłowe?

najlepiej (i najtaniej a wlsciwie za darmo) to gdybys pracowal w warehouse albo innej faktorii ktora uzywa wozkow i w swoim zakladzie pracy zrobil taki kurs. Wielu moich znajmoych tak zrobilo (2 znajomych to be precise)
oko za oko uczyni tylko świat ślepym!!!

Kat_Bham
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Wiek: 44
Dołączyła: 1 lut 2007, 12:31
Lokalizacja: rugby
Reputacja: 0
Neutralny

Ja znam jedną firme która zajmuje sie szkoleniem na wózki, nie pamietam ile biorą za kurs od początku, ale jak ktos ma polskie papiery na wózki to moze tam sobie je przerobic na angielskie (ITSSAR acredited) za okolo 140 funtów. Licencja tak jest na całe życie i ważna w wielu krajach, nie tylko w UK.

Jakby ktos byl zainteresowany prosze pisac: erdington_bham@tlen.pl

Piotrrr
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 11 cze 2007, 21:42
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 16 kwi 2008, 19:09 Re: gdzie najlepiej zrobić kurs na wózki widłowe?

Nie wiem gdzie mozna zrobic kurs na wozki widlowe, ale wiem gdzie mozna na inwalidzkie. ale to nikomu niepotrzebne wiec nic wiecej nie dodam.
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

K.J. napisał(a):Nie wiem gdzie mozna zrobic kurs na wozki widlowe, ale wiem gdzie mozna na inwalidzkie. ale to nikomu niepotrzebne wiec nic wiecej nie dodam.


He He już Cie polubiłem K.J
:)
A co do kursów hmmm nie wiem gdzie ,w moim przypadku było tak że na polskich papierach zacząłem pracę na wózku ,i potem jak już na kontrakt pszeszłem to firma wydałą mi Angielska licencję

patryk20088
Początkujący
 
 
Posty: 38
Wiek: 45
Dołączył: 10 maja 2008, 00:43
Lokalizacja: Coventry, Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK