Sędziowie Piłki Nożnej - poszukiwani PILNE!!

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

PostNapisane przez jarolong72 » 13 kwi 2008, 17:39 Sędziowie Piłki Nożnej - poszukiwani PILNE!!

Prosimy o pomoc jeśli znacie sędziów Piłki Nożnej to prosimy o informacje, są oni potrzebni do sędziowania meczyw nowo powstałej Polskiej Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej "6 a side" rozgrywanej w Birmingham.
Prosze o kontakt: zarzadliga6-aside@wp.pl
Z góry dziekuję za pomoc

jarolong72
 
 

KobietaPostNapisane przez ola30 » 13 kwi 2008, 18:37 Re: Sędziowie Piłki Nożnej - poszukiwani PILNE!!

znam jednego sędziował w Polsce 2 ligę jako asystent, ale chwilowo nie ma czasu, poza tym kondycja do poprawienia

ola30
Raczkujący
 
 
Posty: 71
Wiek: 47
Dołączyła: 21 maja 2007, 08:27
Lokalizacja: podlaskie
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez jarolong72 » 28 kwi 2008, 17:20 Wciąż szukamy sędziów

Drodzy forumowicze mam gorącą prośbę do Was, jestem jednym z organizatorów Polskiej Ligi Piłki Nożnej "6 - a-side" jaka powstała w Birmingham. Rozgrywki zaczynamy 11 maja i pilnie potrzebujemy sędziów piłki nożnej niekoniecznie z licencjami sędziowskimi wystarzy ze posiadaja doświadczenie w sędziowaniu piłki halowej czy jakichś innych rozgrywek juniorskich lub niższych lig rozgrywkowych(okręgówki itp) Sędziowanie-oczywiście odpłatnie:))
Prosimy o kontakt na e-mail : zarzadliga6-aside@wp.pl lub telefon 07824829372- Jarek
Pozdrawiam i z góry dziekuje

jarolong72
 
 

MężczyznaPostNapisane przez zigi » 30 kwi 2008, 23:56 Re: Sędziowie Piłki Nożnej - poszukiwani PILNE!!

ja bym mogl posedziowac ale sam biore udzial w tej lidze wiec moglbym byc nieobiektywny :P
Avatar użytkownika
zigi
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 40
Dołączył: 15 lip 2007, 07:18
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez patrykus » 2 maja 2008, 00:21 Re: Sędziowie Piłki Nożnej - poszukiwani PILNE!!

mam pytanie czy mozna sie jeszcze zapisac do jakiejs druzyny przyjechalem tu 2 tygodnie temu kopalem w pilke w polsce i mam ochote robic to dalej jesli ma ktos wolne miejsce prosze napiszcie

patrykus
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 2 maja 2008, 00:08
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez siwy » 7 maja 2008, 15:59 Re: Sędziowie Piłki Nożnej - poszukiwani PILNE!!

tez bym chcial pograc ale niestety nie starczylo dla nas miejsca, no chyba ze ktos potrzebuje zawodnika, sedziowac tez bym mogl bo w sumie gralem w pilke mozna powiedziec zawodowo od dziecka ale niestety w niedziele pracuje i pewnie nie moglbym od poczatku byc bo z tego co wiem zaczynacie pewnie tak o 13...

siwy
Początkujący
 
 
Posty: 43
Wiek: 38
Dołączył: 6 sty 2008, 11:17
Lokalizacja: Ostrołęka
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kucza21 » 14 maja 2008, 10:37 Re: Sędziowie Piłki Nożnej - poszukiwani PILNE!!

Ja chyba zrezygnuje z pracy i założę sobie team, ale to w następnym sezonie. siwy, Chętnie bym Ciebie widział w mojej drużynie ;). Sam bym posędziował, ale tak jak kolega siwy pracuje
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posty: 115
Wiek: 37
Dołączył: 4 mar 2008, 01:45
Lokalizacja: Walsall / Silesia
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez denver80 » 23 maja 2008, 22:12 Re: Sędziowie Piłki Nożnej - poszukiwani PILNE!!

Ja tez bym sobie pokopał tylko tez niestety nie wiem czy jest jeszcze taka mozliwosc:/
:sad:
jak byscie kogos potrzebowali do dajcie znac

denver80
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 7 kwi 2008, 16:06
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT