Kilka pytań dotyczących pracy i agencji

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez Rage » 6 cze 2008, 01:33 Kilka pytań dotyczących pracy i agencji

Witam serdecznie wszystkich i pozdrawiam z Polski ;)
No to może do rzeczy... Zamierzam wyjechać do Birmingham i w zwiazku z podjęciem pracy tam mam kilka pytań otóż...

Co sądzicie o agencji "vertigopolska" ponieważ posłałem im swoje cv i wypełniłem formularz na ich stronie i odezwali się po godzinie... mam stawić się na rozmowe kwalifikacyjną w PL w Krakowie... miał ktoś z forumowiczów styczność z tą agencją?

Jakie agencje polecilibyście dla mnie... płynny jęz. angielski w mowie i piśmie,niemiecki średnio zaawansowany, studia filologia angielska w trakcie (zaocznie... praca + studia to niebyłby problem ;) ), dyplom technika elektronika (systemy i sieci komputerowe), wysoka komunikatywność, doświadczenie w pracy z klientem, Tych agencji pełno w sieci i naprawde nie wiem która jest godna zaufania, ani która szybko znalazłaby dla mnie zatrudnienie... Dlatego proszę o rade :)

No i jeszcze jedno pytanie... taka wasza opinia na temat życia w UK... czy da się wyżyć za minimum krajowe samemu (wynajęcie pokoju, jedzenie) i jeszcze coś odłożyć? Orientacyjnie ile tak w ciągu miesiąca i ile musiałbym pracować dziennie...

Serdecznie dziękuje ;)
Cheers ;)

Rage
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 cze 2008, 01:16
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez MAXIMO » 6 cze 2008, 18:58 Re: Kilka pytań dotyczących pracy i agencji

z opisanymi kwalifikacjami nie powinieneś pracowań za minimalna stawkę. Jednak nawet za minimaną stawkę mozna przeżyć bez problemu i troche odłożyć (wszystko zależy od ciebie ) zwylke tydzień pracy to 36h do 42,5
Avatar użytkownika
MAXIMO
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączył: 30 lip 2007, 14:27
Lokalizacja: Z LASU
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 6 cze 2008, 21:00 Re: Kilka pytań dotyczących pracy i agencji

Z wymienionymi kwalifikacjami radzilebym poszukac pracy na wlasna reke, bez posrednictwa agencji. Nigdy nie pracowalam przez agencje ale nigdy nie slyszalam pozytywnych opinii. Jest spore ryzyko ze sie zostanie oszukanym.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Luk-rom » 6 cze 2008, 21:08 Re: Kilka pytań dotyczących pracy i agencji

Minimalna przy 40h pracy wychodzi ok 225Ł brutto czyli 185Ł na rękę??

185 - 40Ł mieszkanie - 10Ł twm - 35Ł jedzonko zostaje 100 szału nima :grin:
Avatar użytkownika
Luk-rom
Raczkujący
 
 
Posty: 91
Dołączył: 4 kwi 2007, 07:37
Lokalizacja: Augustów/Bham
Reputacja: 4
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA