jest ktos z sutton coldfield?

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

KobietaPostNapisane przez kasia801 » 23 cze 2008, 12:44 jest ktos z sutton coldfield?

witam,szukam kogos z sutton coldfield, mamy zamiar sie tam niedlugo przeprowadzic ale niewiemy jak tam jest?tzn. wydaje nam sie ze jest tam spokojnie, niema ci..a i murzynków;) sami raczej anglicy, ale jezeli jest ktos z tamtad to dajcie mi znac jak tam jest.
dzieki.
pozdrawiam

kasia801
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączyła: 11 sie 2007, 11:46
Lokalizacja: Brodnica
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 23 cze 2008, 13:44 Re: jest ktos z sutton coldfield?

Moze i spokojnie bo nie ma ci***ak i czarnych, ale mlodych rozwydrzonych anglikow ja tez sie boje. Juz nie wiem sama , ktorzy sa gorsi :wink: . Napewno jest tam ladniej i czysciej, niz w dzielnicach przy centrum. Bardziej cywilizowani mieszkaja.
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 24 cze 2008, 22:26 Re: jest ktos z sutton coldfield?

jak ja tam bywalam przejazdem tylko to wydalo mi sie mile miejsce ciche i nawet sama sie zastanawialam zcy sie tam nie przeniesc...
a ty mamuska mieszkasz w sutton??? :roll: ;)
jestem ciekawa czy polkow tam duzo jest.... :roll:
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kasia801 » 25 cze 2008, 09:41 Re: jest ktos z sutton coldfield?

no,no ja tz jestem ciekaw czy duzo tam polskow, wiem ze ci..a i czarnych tam niema.
ale masz mamuska racje rozwydrzeni angole to tez nieciekawa sprawa...

kasia801
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączyła: 11 sie 2007, 11:46
Lokalizacja: Brodnica
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 25 cze 2008, 10:17 Re: jest ktos z sutton coldfield?

Ja mieszkam w dzielnicy z samymi prawie Anglikami i tesknie do tych tzw. ci..a i murzynow.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 25 cze 2008, 21:23 Re: jest ktos z sutton coldfield?

Nie nie mieszkam na Suttonie (tam tylko rodziłam), ale kiedys mieszkałam na Great Barr. Tez wiekszosc białych. No i tych angielskich gowniarzy (białych) to sie balam. Jedynie sasiadow wspominam milo (tez bialych angoli). Bardzo kulturalni i mili.
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez irminka0 » 3 lip 2008, 14:36 Re: jest ktos z sutton coldfield?

Mieszkam na Great Barr jakies 7 minut samochodem od parku sutton, wiec czesto spacerkiem przemierzem tez i okolice sutton, bardzo mi sie tam podoba fajne centrm no i rzeczywiscie jest tam biało.

irminka0
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 46
Dołączyła: 18 wrz 2007, 14:20
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 4 lip 2008, 22:16 Re: jest ktos z sutton coldfield?

W sutton jest duzo dzieciakow, ale takich malo niebezpiecznych. Sutton Coldfield jest Posh :mrgreen: . Ciekawa historyjka: Gdy postanowiono otworzyc Aldi w Sutton, mieszkancy protestowali bo nie chcieli miec "takiego dziadostwa" w okolicy.
Ludzie sa tam mili i jest spokojnie. Chodzilam tam do collegu.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez evika » 15 gru 2008, 13:34 Re: jest ktos z sutton coldfield?

hej. mieszkalam w Sutton Coldfield rok. Dzielnica jest moim zdaniem jedna z lepszych. Zapewne zalezy to od miejsca gdzie mieszkasz, ale ja mieszkalam na college rd i naprawde bardzo sobie to chwalilam. Czysto, zielono <park 5 min od domu> i nigdy nie balam sie chodzic wieczorami po ulicach. Mieszkam teraz w centrum bo mam blizej do pracy, ale zastanawiam sie nad powrotem do Sutton. Jest to jedna <jak nie jedyna> z najbardzije posh dzielnic.
You tell me you don't love me over a cup of coffee...
Avatar użytkownika
evika
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Wiek: 39
Dołączyła: 14 lip 2007, 13:47
Lokalizacja: Bham City Centre
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 15 gru 2008, 18:38 Re: jest ktos z sutton coldfield?

Sutton to bananowa dzielnica. Czysta, schludna ale i droga.
Uważam również ze rozwydrzone białe angielskie towarzystwo jest gorsze od ci..a.
Pamiętajcie ze dla tych rdzennych anglików jesteśmy my emigranci wrzodem na ich d...
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE