Czy wy tez pracujecie/pracowaliscie z glupkami?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez DjXeed » 5 kwi 2008, 00:30 Czy wy tez pracujecie/pracowaliscie z glupkami?

Jakis czas temu kiedy pracowalem w fabryce ( hartowni stali ) mialem do czynienia z samymi glupkami, na co strasznie narzekalem. Kierownik zmiany nie ukonczyl nawet podstawowki. Czesto sie zdarzalo, ze ja, polak poprawialem ich angielszczyzne, szczegolnie pisownie, no bo bledow ortograficznych typu : Karle wrang, Charger is to slow, Satureday; nie wylapie podczas rozmowy. Wypowiedzi twierdzace, ze to Gdansk jest stolica polski wprawiaja mnie w smiech. Przejawow ich glupoty/niedoksztalcenia bylo znacznie wiecej, nie da sie ich nawet wszystkich wypisac. Bardzo czesto sie zdarzalo, iz nie mysleli ani troche logicznie, i czesto przez wlasna glupote robiac jedna robote dwa, lub nawet wiecej razy. Czy wy tez macie cos do powiedzenia?

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Wiek: 39
Dołączył: 11 sty 2008, 15:56
Lokalizacja: Londyn
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rybrob » 5 kwi 2008, 07:19 Re: Czy wy tez pracujecie/pracowaliscie z glupkami?

Normalne - przyzwyczaj sie . Angol ktory ma troche oleju w glowie nie pracuje w hurtowni stali ....... Wiec albo debile , albo Polacy ....:(

rybrob
Początkujący
 
 
Posty: 24
Dołączył: 31 sie 2007, 12:56
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez szamac » 5 kwi 2008, 07:20 Re: Czy wy tez pracujecie/pracowaliscie z glupkami?

zatrudnij sie w biurze jak takis madry :D

pewnie ze kazdy na takich trafial bo t taki kraj, dziwne same glupki w kolo a kraj sie kreci !

moze w polsce tez jest duzlo glupkow tylko oni pracuja nie w fabrykach a w administracji i dlatego sie nei kreci?

pozdrawiam

szamac
Raczkujący
 
 
Posty: 52
Dołączył: 4 maja 2006, 09:44
Lokalizacja: coventry
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DjXeed » 5 kwi 2008, 13:22 Re: Czy wy tez pracujecie/pracowaliscie z glupkami?

@up

Hahahaha. Dobre!

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Wiek: 39
Dołączył: 11 sty 2008, 15:56
Lokalizacja: Londyn
Reputacja: 3
Neutralny

pracowałam w Polsce w Krakowie, byłam współwłaścicielem firmy zajmującej sie ochroną mienia, niestety nie wyszło, musiałam wyjechać i teraz tyram na tych obiboków angoli.

karolinka28
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 5 kwi 2008, 17:20
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karjo » 6 kwi 2008, 14:17 Re: Czy wy tez pracujecie/pracowaliscie z glupkami?

Rozumiem, ze rozmawiamy o glupkach niezaleznie od ich narodowosci :-P , jakos czesto daje sie trafic na pasujacego do opisu czlowieczka o dziwnym szeleszczacym jezyku, nie bardzo potrafiacego odnalezc sie w odrobine innych warunkach i zycia i pracy.
Dla tych narzekajacych, przeciez nikt tu sila nie przywlokl i nie trzyma, wiec...
Karolinka, naprawde nie musisz tyrac na Anglikow i Brytyjczykow, zawsze mozesz na firme pt. ZUS :-D

karjo
Rozeznany
 
 
Posty: 269
Dołączyła: 27 lut 2008, 11:23
Reputacja: 17
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 6 kwi 2008, 22:45 Re: Czy wy tez pracujecie/pracowaliscie z glupkami?

Wszyscy u mnie w pracy maja skonczony college niektorzy sa na uniwerkach, ale jak jeden twierdza ze maja dysleksje i pytaja mnie jak cos przeliterowac. (sami anglicy lub urodzeniw Anglii)
to jest kpina
Czesto tez spotykam sie z pytaniami: gdzie jest Polska; czy jest tam zimno; czy mamy ciepla wode; czy mamy telefony.
Jak trafiam na wyjatkowego debila to mu wciskam ze niedzwiedzie polarne grzebia nam w smietnikach.
Oni sie w szkoke ucza tylko jak wydawac benefity
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez DjXeed » 7 kwi 2008, 05:26 Re: Czy wy tez pracujecie/pracowaliscie z glupkami?

Luiza napisał(a):Jak trafiam na wyjatkowego debila to mu wciskam ze niedzwiedzie polarne grzebia nam w smietnikach.


Hahahaha, dobre... Musze sobie zapamietac!

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Wiek: 39
Dołączył: 11 sty 2008, 15:56
Lokalizacja: Londyn
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jarek_cov » 11 maja 2008, 20:43 Re: Czy wy tez pracujecie/pracowaliscie z glupkami?

Ja pracuje z angielskimi programistami i nic zlego nie moge powiedziec o ich inteligencji. Natowmiast trafil mi sie Pakistanczyk ktory zwyklej tabeli nie potrafil stworzyc i jeszcze jeden azjata ktory po 6 letnim (rzekomo) doswiadczeniu w programowaniu pytal mnie czy html jest trudny :-)

jarek_cov
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 4 maja 2008, 21:44
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 11 maja 2008, 21:07 Re: Czy wy tez pracujecie/pracowaliscie z glupkami?

mam bardzo podobne doswiadczenia z azjatami...
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez adam23 » 18 maja 2008, 15:22 Re: Czy wy tez pracujecie/pracowaliscie z glupkami?

wlasnie o tym tez kiedys sobie myslalem czy oni czyli anglicy sa tacy glupi czy tylko udaja ?? wymyslilem ze wiekszosc udaje od czasu kiedy polacy przyjechali do UK a to dlatego ze brzydko mowiac to nasz narod nauczyl sie zap....c a ze oni sie zorietowali wiec taki oto Mr. X jak powie nie wiem jak to zrobic albo stanie i zacznie myslec godzine podchodzi Pan Kowalski, ktory w polsce byl murazem tynkarzem pracowal w fabryce a kto wie moze i nawet nasz wegiel wydobylal pokazuje mu jak to ma zrobic i anglik wtedy wie ze jak bedzie wolno robil to polacy podgonia temat . Jak bysmy pracowali tak wolno jak oni to moze jeszcze wieliczka miala by sol a kopalnie wegiel nie na 50 lat tylko na 150 ale ko to wie :)

adam23
Początkujący
 
 
Posty: 23
Wiek: 39
Dołączył: 27 lut 2008, 19:25
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 16 sie 2008, 15:39 Re: Czy wy tez pracujecie/pracowaliscie z glupkami?

jezu ci angole mnie rozbrajaja jedna z kolezanek z pracy zapytala sie mnie dzisiaj czy moze skozystac z mojego laptopa i internetu, ja na to pewnie po czym zadala pytanie czy to jest angielski laptop czy polski , bo z polskim by miala problemy w obsludze i znalezieniu stron

heheheheheheheheh

ka

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 16 sie 2008, 19:25 Re: Czy wy tez pracujecie/pracowaliscie z glupkami?

No i jaki w koncu byl? :O
Az strach pomyslec co biedna poczelaby np. z chinskim laptopem Obrazek
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez mio » 17 sie 2008, 08:16 Re: Czy wy tez pracujecie/pracowaliscie z glupkami?

Znalezione w internecie:

"Ja mowie zapytany ze pochodze z Poland a facet do mnie: Z Poundland?
Inteligentni inaczej:)
~Lucasso , 15.08.2008 15:39"

Z wlasnego doswiadczenia:

-Skad jestes?
-Z Polski.
-A gdzie lezy Polska?
-Zgadnij.
-Hmmmmm. Mysle, ze gdzies tak na polnoc od Anglii....???
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez charliee » 17 sie 2008, 19:51 Re: Czy wy tez pracujecie/pracowaliscie z glupkami?

hmmm....
Ja sie dowiedzialam, ze w Polsce mamy Alpy, ze ciagle jest zimno i ze graniczymy z Gruzja... a i ze 5 razy 5 to 55:)

buahhahaha
"Mysli, ktorych sie nie zdradza, ciaza nam, paralizuja nas, nie dopuszczaja nowych i w koncu zaczynaja gnic" E.E.Schmitt ("Oskar i pani Roza")
Avatar użytkownika
charliee
Raczkujący
 
 
Posty: 55
Wiek: 37
Dołączyła: 11 sie 2008, 20:52
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK