szukam znajomych (najlepiej imprezowych) plci pieknej

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez oskarm » 12 wrz 2008, 19:45 szukam znajomych (najlepiej imprezowych) plci pieknej

poszukuje znajomych dziewczyn lubiacych sie dobrze pobawic, wyjsc gdzies na miasto, zobaczyc cos ciekawego, pogadac...

jestem studentem informatyki na Coventry University, mieszkam w Birmingham dzielnica Erdington. dluzszy czas jestem sam i stwierdzam ze to juz troche za dlugo i czas na zmiany
Avatar użytkownika
oskarm
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 38
Dołączył: 3 cze 2008, 11:56
Lokalizacja: Birmingham Erdington
Reputacja: 0
Neutralny

Miałem wysłać chamskiego posta ale powiedziałem sobie "zostaw" :D:D:D

Oskar pacz szukasz nie na tym forum bo przejrzyj sobie zdjęcia ze spotkań pedałowiczów.

Nie znajdziesz tu niczego. 99% to takie paszteciary ,że jakbym na ulicy takiego mamuta spotkał to bym doła złapał.

Są ładne Polski w bham ale tch z kolei nie stac na internet i albo spotykają murzyna albo araba i te dziewczyny to garbage bo dają za kasę albo poprostu wracają do Polski.

Wiem co mówię ...bo wiem jak wygląda życie ludzi co przyjeżdźają do anglii bez niczego ... wracają albo wychodzą za mąż za papułasów.

więc sikasz pod złe drzewo ...

jesteśmy podobni wiekowo więc ... rozumiem cię.

Nie licz na to ,że spotkasz tutaj czy polishdating... spoko dziewczynę.
Mówię to z doświadczenia spotykałem się sam wielokrotnie z ludźmi z neta.

Jak już naprawdę hormony mi buzują to włączam sobie lesbijki na dvd (ile bym dał żeby tam być pomiędzy nimi jak się całują ) naprawdę dobry film przy filmie można sobie ulżyć i na spokojnie pomyśleć.

baj
Avatar użytkownika
BrainFuk
Początkujący
 
 
Posty: 19
Wiek: 36
Dołączył: 14 sie 2008, 21:54
Lokalizacja: Selly Oak
Reputacja: 0
Neutralny

BrainFuck, ale z ciebie tępak :!:
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

BrainFuckchyba ci sie ten moozg calkiem Fu....ed
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

Oj, młodziutki jesteś jeszcze i głupi, podejrzewam, ze nawet, jakbys wpadl przypadkiem na piekna kobiete, to bys nie wiedzial, co sie dzieje, bo masz glowke pelna tych swoich lesbijskich filmikow..Zyj sobie w tej swojej bajce, moze ktoregos dnia jakas laska sie nad toba zlituje i w koncu stracisz dziewictwo.

Nie martw sie, posiadanie ladnej i inteligentnej dziewczyny tobie nie grozi, jestes plytki jak wysychające bajorko, ktore do tego trąci na kilometr. Madre laski poznaja sie na takich frajerach od razu i omijaja szerokim łukiem...
Avatar użytkownika
fionka
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 6 cze 2007, 16:43
Reputacja: 0
Neutralny

hmmmm BrainFuck Twoja odpowiedz byla z pewnoscia zredagowana na podstawie wlasnych obserwacji ktore sa nieco zblizone do moich, oczywiscie trudniej tu spotkac fajna dziewczyne niz w Polsce ale mysle ze jest to mozliwe a z pewnoscia ciagle mam na to nadzieje, co do Twojego posta to pamietaj nie mow i nie pisz tego co naprawde myslisz jesli to co powiesz ma Cie zniszczyc w oczach innych. ja mam to szczescie ze podchodze do wielu rzeczy z dystansem i to co mysle pokrywa sie z tym co mowie w wiekszosci przypadkow.
Avatar użytkownika
oskarm
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 38
Dołączył: 3 cze 2008, 11:56
Lokalizacja: Birmingham Erdington
Reputacja: 0
Neutralny

Zgodze sie, ze ciezko jest znalezc wolna Polke w Bham, do tego taka, ktora chcialaby sie umowic z Polakiem (wiem, ze nie wszystkie chca), ale na pewno nie nalezy generalizowac, ze wiekszosc z nich jest paskudna, a reszta to dziwki. . Takie podejscie zdradza albo jakis uraz na tej plaszczyznie, albo totalna (a mam na mysli TOTALNA) glupote. Wiec moze nalezy otworzyc oczka; sama znam kilka wolnych a do tego ladnych Polek; i przestac sie przemadrzac, to jakas kobitka sie pojawi. Proponuje sie nie spinac i nie szukac na sile. I ZACZAC UZYWAC INTERPUNKCJI ORAZ SLOWNICZKA JEZYKA POLSKIEGO. :mrgreen:
Avatar użytkownika
fionka
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 6 cze 2007, 16:43
Reputacja: 0
Neutralny

Jesli znasz jakies fajne dziewczyny to podaj mi kontakt do nich. Chetnie sie z takimi dziewczynami spotkam.
Avatar użytkownika
oskarm
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 38
Dołączył: 3 cze 2008, 11:56
Lokalizacja: Birmingham Erdington
Reputacja: 0
Neutralny

thaa... jak sie zbuntowaly MUHAHAHAHA
esli znasz jakies fajne dziewczyny to podaj mi kontakt do nich


nie licz na to ,ze dostaniesz jakies namiary ...

to co one pisza to sciema na sciemie
zapomnij o Polkach ... tutaj w Polsce spoko ale nie tutaj.

W ogole jak wy sie do mnie odnosicie ? mam swoja opinie MAMUTY ! widzialem na zdjeciach te ladne co przyjechaly polki to one nie znaly ang anie nie mialy kwalifikacji i albo sie ohajtaly albo wrocily do polski ....a te ladne co sobie poradzily to wyzsze sfery ...

A wiesz co jest smutne spotkalem tu 2 dziew. jedna polka druga czeszka z obiema mieszkalem kiedys i wiesz co obie dawaly za pieniadze arabom.Skad wiem bo codziennie przyjezdzali samochodami wieczorami do nich.I wiesz co one mi mowily ,ze sie kochaja.Thaaaa.... jedna juz jest w polsce a po drugiej sluch zaginal ...

same mamuty zostaly .... ZAL
Avatar użytkownika
BrainFuk
Początkujący
 
 
Posty: 19
Wiek: 36
Dołączył: 14 sie 2008, 21:54
Lokalizacja: Selly Oak
Reputacja: 0
Neutralny

zabawne te wypowiedzi POWODZENIA
Będą go poznawać nie po jego słowach, a po jego czynach!
Avatar użytkownika
hidalgo4
Stały Bywalec
 
 
Posty: 410
Wiek: 39
Dołączył: 18 sie 2007, 18:01
Lokalizacja: z Piekla rodem
Reputacja: 0
Neutralny

Polacy sie dziwia ze nie moga sobie znalezc dziewczyny, a ja patrac na zachowanie rodakow nie umowilabym sie z 99% z nich. Czesto wstyd sie przyznac ze jestesmy z tego samego kraju.
Nie naleze raczej do mamutow, znam biegle angielski, i mam faceta Polaka (przywiozlam sobie z Polski)
Jakos nie pasuje do opisu.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

Znam biegle angielski ... MUAHAHA
dziewczynko zjadł bym Cie na dziendobry :D

nie powiedzialem ,ze jestes mamutem ... nie musisz sie denerwowac ;]
Dobra spoko masz chlopaka ... po co mi to mowisz ???

Nie zrozumialas co napisalem przykro mi ... odnies sie do moich argumentow ... OK!

temat zamkniety bo to niewykrztalcone nie umie odpowiedziedziec tylko mi pisze ,ze jestem glupi a sama w ogole nie pomysli ... won z Anglii pustaku kwas robisz tylko takim ludziom jak ja ... ktorzy maja swoja opnie swoje zdanie
Avatar użytkownika
BrainFuk
Początkujący
 
 
Posty: 19
Wiek: 36
Dołączył: 14 sie 2008, 21:54
Lokalizacja: Selly Oak
Reputacja: 0
Neutralny

wlasnie o tym mowa.... calkowity brak nszacunku do SIEBIE.... brak slow...sie nie dziwie ze ci***ak przejmuja powoli swiat...ech
Będą go poznawać nie po jego słowach, a po jego czynach!
Avatar użytkownika
hidalgo4
Stały Bywalec
 
 
Posty: 410
Wiek: 39
Dołączył: 18 sie 2007, 18:01
Lokalizacja: z Piekla rodem
Reputacja: 0
Neutralny

Buhaha co to komedia jakas ?

ciipaki przejmuja swiat muhahah czy ty naprawde myslisz ,ze uk pozwolilo wbic ci***ak po to zeby podbic swiat ? cos ci powiem ... ty jaki swiat ... ?

to ,ze widzisz ich na ulicach to znaczy ,ze podbili swiat ? czlowieku gdzie ty zyjesz ? jestem laskawy ... ze ci nie nawrzucalem ...

ale chuju smetny nie mow mi o szacunku ani co jest dobre a co zle ... OK!
zaczynasz na mnie wrzucac ... a to jest offtop jezeli ja dostane warna za to ,ze ci wrzucilem to jest to nie sprawiedliwosc bo gadamy tu o polkach anie o szacunku!

swiat pieprzy twoje myslenie a propo ci***ak uk chce zrobic to samo co w usa moim zdaniem...oczywiscie cho¢by ich bylo biliony co to zmienia ? pomysl !

prosze mi nie przyklejac etykietki ! how do you know whats my shit if u do nt even know me ...Maybe iam special huh ?
Avatar użytkownika
BrainFuk
Początkujący
 
 
Posty: 19
Wiek: 36
Dołączył: 14 sie 2008, 21:54
Lokalizacja: Selly Oak
Reputacja: 0
Neutralny

BrainFuck napisał(a):prosze mi nie przyklejac etykietki ! how do you know whats my shit if u do nt even know me ...Maybe iam special huh ?


Tak, specjalnej troski, tu sie zgodze. Sam sobie przykleiles latke, tak sie chwalisz znajomoscia angielskiego? Najpierw naucz sie poprawnie poslugiwac jezykiem polskim..A jak oceniasz, ze ktos jest z wyzszych sfer? Moze do nich nalezysz, co? :mrgreen:
Daj sobie spokoj, osmieszasz sie tylko. Nikt ci nie zabrania wyrazac wlasnego zdania, ale moze znajdz sobie forum na swoim poziomie. Tutaj wypowiadaja sie inteligentni ludzie. Nie sztuka jest obrzucac innych blotem, wcale nie jestes wyjatkowy.



DO Oskarm:
Rzuce dziewczynom w pracy temat, moze ktoras sie pokusi :grin:
A duzo u nas ladnych dziewczatek :mrgreen:
Avatar użytkownika
fionka
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 6 cze 2007, 16:43
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE