Problem z agencją McKenzie Solution... HELP

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez MarekSowa » 4 cze 2008, 23:54 Problem z agencją McKenzie Solution... HELP

Witam.

Problem jest nastepujacy... pracowalem ok 2 tygodnie dla agencji McKenzie Solution w Hilton Hotel... wszystko ladnie pieknie do czasu wyplaty... Agencja wyslała mi payslipa... ale pieniedzy na koncie juz nie widze od miesiaca... Probowalem sie dostac do Agencji ale odziwo przed drzwiami agencji pojawily sie jeszcze jedne szyfrowane drzwi... Agencja znajduje sie w budynku Albany House... nikt w budynku nie wie co sie dzieje z agencją... Nie odbierają telefonow... Ani stacjonarnego ani mobile (tego z ktorego dostawalem sms o pracy) jest jakas organizacja do ktorej moge to zglosic zeby moje pieniadze nie przepadly ?
Prosze pomozcie... podajcie jakiegos linka czy punkt zaczepienia, bo sam szukalem ale jestem w angli dopiero drugi miesiac takze za wiele nie wiem...

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

P.S. Pracuje moze ktos w tym momencie dla tej agencji ?

MarekSowa
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 36
Dołączył: 19 kwi 2008, 19:48
Lokalizacja: Biłgoraj
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez anna121 » 5 cze 2008, 21:07 Re: Problem z agencją McKenzie Solution... HELP

agencja w/w niestety zmienila adres siedziby i nikt nie wie gdzie....

anna121
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 21 sty 2008, 10:55
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 5 cze 2008, 21:27 Re: Problem z agencją McKenzie Solution... HELP

Sprobuj isc z tym payslipem do Inland Revenue. Oni powinni wiedziec co z tym zrobic. To jest tez w ich interesie zeby owa agencje znalezc. Nie wyplacanie naleznych pieniedzy jest tu przestepstwem.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Slawek80 » 14 wrz 2008, 17:15 Re: Problem z agencją McKenzie Solution... HELP

CZESC POLECAM BRITISH CITIZEN BIURO, ACAS, BIRR, INLAND REVENUE
POWODZENIE W WALCE Z FRAJERAMI!!!

Slawek80
Początkujący
 
 
Posty: 14
Wiek: 27
Dołączył: 13 gru 2007, 12:27
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA