i co ja mam zrobic?

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez agatta » 20 wrz 2008, 20:09 i co ja mam zrobic?

Czesc!Drodzy Forumowicze moze macie jakies rady dla mnie?Chcialabym czasem wyjsc do kina lub do parku na spacer, ale po prostu nie mam z kim.Jestem domatorka i nie pociagaja mnie imprezy.Nie mam zbyt wielu okazji do poznania nowych ludzi-pracuje praktycznie z samymi dziewczynami, a mieszkam z przypadkowymi ludzmi, ktorych jedyna rozrywka w weekend jest picie.Mam juz dosc samotnych wieczorow....

agatta
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 42
Dołączyła: 20 wrz 2008, 18:36
Lokalizacja: Nowy Sacz
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 21 wrz 2008, 12:11 Re: i co ja mam zrobic?

mysle ze dobrze trafilas... daje max 5-6h i ktos sie odezwie :D

pozdro...

ps a skad jestes?
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Yardley » 21 wrz 2008, 14:14 Re: i co ja mam zrobic?

agatta, Mamy jeszcze http://friends.bham.pl/ moze tam poznasz kogos interesujacego. Powodzenia
Avatar użytkownika
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posty: 367
Wiek: 43
Dołączył: 23 cze 2006, 18:25
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 21 wrz 2008, 14:39 Re: i co ja mam zrobic?

i już niedługo kolejna forumowa impreza, wiec będziesz miała możliwość pozać kogoś na żywo :grin:
pozdrawiam

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Nape » 21 wrz 2008, 15:17 Re: i co ja mam zrobic?

jesli bham.friends.pl nie zadziala sprobuj www.polishdating.co.uk

Nape
Początkujący
 
 
Posty: 21
Wiek: 35
Dołączył: 13 paź 2007, 14:33
Lokalizacja: Bordesley Green
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 21 wrz 2008, 17:25 Re: i co ja mam zrobic?

Yardley napisał(a):agatta, Mamy jeszcze http://friends.bham.pl/ moze tam poznasz kogos interesujacego. Powodzenia


jak już kogoś znajdziesz do towarzystwa to napisz proszę o tym, może i ja uwierzę w bezinteresowną przyjaźń i zacznę sam rozglądać się na tych internetowych portalach :)

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agatta » 21 wrz 2008, 17:37 Re: i co ja mam zrobic?

dzieki wszystkim! to chyba poczekam na ta impreze :-) , bo jakos portale randkowe do mnie nie trafiaja( juz probowalam i nic z tego nie wyszlo-niestety, wole aby to chociaz wygladalo na spontaniczne)
a jestem ze small heath-paskudna dzielnica i do spacerow nie zacheca, ale mam chociaz blisko do pracy, w najblizszej przyszlosci planuje poszukac czegos na little bromwich-tez blisko, ale o niebo ladniej
moze dobrym pomyslem jest tez zapisanie sie na jakis kurs, do collegu
tylko najbardziej zalezy mi na poznaniu polakow, bo jakos inne nacje mnie nie pociagaja
w tygodniu wyjezdzam na 2-tygodniowego holidaya, a jak wroce to zaczne dzialac
jak by wam cos przyszlo do glowy to piszcie!!!

[ Dodano: Nie Wrz 21, 2008 19:16 ]
bogunia masz wspaniala strone i z przyjemnoscia ogladalam wasze zdjecia z podrozy
ja rowniez uwielbiam podroze, ale rzeczywiscie czasami ciezko jest znalezc kogos z kim mozna dzielic swoja pasje
ja na te wakacje wybieram sie z bratem-na romantyczne !!! malediwy

pozdrawiam!!!

agatta
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 42
Dołączyła: 20 wrz 2008, 18:36
Lokalizacja: Nowy Sacz
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 21 wrz 2008, 18:42 Re: i co ja mam zrobic?

agatta napisał(a):bogunia masz wspaniala strone i z przyjemnoscia ogladalam wasze zdjecia z podrozy
ja rowniez uwielbiam podroze, ale rzeczywiscie czasami ciezko jest znalezc kogos z kim mozna dzielic swoja pasje
ja na te wakacje wybieram sie z bratem-na romantyczne !!! malediwy


dziękuje! bawcie sie dobrze na wakacjiach i mam nadzieje, że zobaczymy sie na imprezie :-)

pozdrawiam

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


Powrót do STREFA UCZUĆ

cron