pomoc,porady,opinie...przestrogi?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez boogi75 » 10 paź 2008, 12:48 pomoc,porady,opinie...przestrogi?

Witam wszystkich dziwny to temat wiem a moze tez i bardzo ciezki do pisania.Mam nadzieje ze w miare uplywu czasu wszystko bedzie nabieralo rozpendu.Dzisaj chcialbym opisac taka sytuacje jaka przytrafila i sie kilka dni temu i przy okazji zapytac o rade albo poprosic o rade kogos kto moze mial podobna sytuacje.Jakis czas temu chcialem podwyzszyc swoje kfalifikacje i w tym celu postanowilem sobie zrobic dodatkowa kategorie prawa jazdy.Poszukalem na internecie odpowiedniej(moim zdaniem)szkoly gdzie mozna zrobic kategorie "E"(PRZYCZEPY) no i wkoncu znalazlem...i tu zaczynaja sie schody.Na poczatku wszystko bylo prawie jak w bajce zajechalem do nich aby dowiedziec sie wiecej szczegolow i oczywiscie wszytkiego sie dowiedzialem w wyczerpujacym stopniu.Kurs mial trwac zaledwie 5iec dni tj ok 20 godzin jazdy i na szosty dzien egzamin.Wszystko wydawalo mi sie tak profesjonalnie dograne ze postanowilem zapisac sie na kurs cena calkiem niebagatelna(jak dla mnie)£988 no ale coz mialem juz odlozona na to kase wiec do boju...zaplacilem za kurs w polowie wrzesna tak wpolowie tygodna sroda albo czwartek nie pamietam,i powiedziano mi ze jazde zaczynam od przyslego tygodnia i rzeczywiscie zaczolem jazde a wraz z nia koszmar ktory jeszcze do tej pory sie nie skonczyl.pomijajac szczegoly z nauki jazdy (moim zdaniem prowadzona nie profesjonalnie)to mysle ze zostalem oszukany na godzinach ale coz madry polak po szkodzie.Jak do tej pory zdazylem oblac dwa egzaminy koszt kazdego to £230 no i jeszcze musialem sie pouzerac zeby laskawie zabukowano mi kolejny termin na zdawanie egzaminu ostatnio czekalem trzy tygodnie gdzie normalnie czeka sie kilka dni mialem miec jazy doszkalajace cos ok 2godzin (to rzekomo te zalegle) i takie tam.Nikomu nie zycze aby mial kiedykolwiek i jakikolwiek kontakt z firma EAST LGV TREINING z SOLIHULL .Moze ktos pomysli ze pisze to w zlosliwosci,powiem ze po czesci tak lecz nie tylko ja czuje sie zarzenowany jakoscia uslug swiadczana przez ta firme.A moze ktos z was mial podobne problemy z prawkiem.Bedzie mi niezmiernie milo jesli znajdzie sie ktos kto bedzie mogl mi pomoc a mianowicie szukam dobrej szkoly jazdy w Birmingham.Trzymajcie sie wszyscy cieplo pozdrawiam Bogdan
Avatar użytkownika
boogi75
Początkujący
 
 
Posty: 24
Wiek: 49
Dołączył: 10 paź 2008, 11:43
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 10 paź 2008, 13:44 Re: pomoc,porady,opinie...przestrogi?

miło ,że Pan nam się tak ładnie przedstawil przez tysiącami słuchaczy....
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 10 paź 2008, 20:40 Re: pomoc,porady,opinie...przestrogi?

To raczej nie ten dzial na skargi i zazalenia.
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI

cron