Lec z Birmingham do Warszawy...

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

KobietaPostNapisane przez Luiza » 5 sie 2008, 13:23 Re: Lec z Birmingham do Warszawy...

wiec sprawdzilam jeszcze raz i mi pokazuje 19.98 za jedna walizke przy zakupie biletu z B'ham do wawy i z powrotem.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Kiju » 5 wrz 2008, 08:09 Re: Lec z Birmingham do Warszawy...

Wazna sprawa...

Na dniach ,usze kupic bilet do Polski,oczywiscie najwygodniej byłoby z Birmingham...ale...norwegian wycofal swoje loty,a dzisiaj kolega powiedzial mi ze bmg baby(czy jakos tak) tez przyslali mu info,ze chca mu oddac pieniadze,gdyz wycofuja loty(mial leciec 6 pazdziernika)..ja tez chcialem leciec ok 5-10 pazdziernika,czy sa jeszcze jakies linie ktore lataj do warszawy lub Lodzi z Birmingham(w rozsadnych cenach).

Kiju
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 7 lip 2008, 11:33
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 5 wrz 2008, 16:18 Re: Lec z Birmingham do Warszawy...

Ostatni lot z Bmi baby B'ham - Wawa - 30 wresnia!!!
Mialam zarezerwowane bilety dla mamy na 14 pazdziernika. Wlasnie dostalam maila ze zmianami. I tu maly problem. Nie chca mi oddac pieniedzy tylko zmienili daty i miejsce przylotu. Mamusia przylatuje 13 do East Midlands!!!
Nie wolno mi zrezygnowac z tego lotu, jedyne co moge to zmienic daty jesli mi nie odpowiadaja.

Bmi baby to taki pies ogrodnika - wykurzyli Norwegian i sami tez nie beda latac.
Litosci!! nie chce znowu latac z Londka
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez tomtor » 8 wrz 2008, 05:18 Re: Lec z Birmingham do Warszawy...

Bmi baby to taki pies ogrodnika - wykurzyli Norwegian i sami tez nie beda latac.
Litosci!! nie chce znowu latac z Londka[/quote]

W gescie rozpaczy sprawdzilem Heathrow i...(na gotowo, za bagazem, oplatami, miejscem itp.):
na polowe listopada BA do Wawy ma 147 funtow a Lot chyba 128, i w sumie razem 5 lotow dziennie, do wyboru i koloru,
na swieta juz tez jest taniej BA i LOT-em niz Ryanem ;-(
lecial ktos z Heathrow? na mapie wyglada ze M40 powinno byc OK, a jak dalej?

tomtor
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączył: 10 sty 2008, 02:06
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 8 wrz 2008, 08:25 Re: Lec z Birmingham do Warszawy...

Latalam z heathrow ale dowozil mnie tam national expres :mrgreen: Tak wiec nie mam pojecia jak sie tam dostac :sad:
A pociagiem jest chyba taniej.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Luk-rom » 8 wrz 2008, 14:40 Re: Lec z Birmingham do Warszawy...

Ryan wszystko wykosił, oni latają nawet jak sie nie opłaca, a teraz bedzie terror cenowy :wink:
Avatar użytkownika
Luk-rom
Raczkujący
 
 
Posty: 91
Dołączył: 4 kwi 2007, 07:37
Lokalizacja: Augustów/Bham
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomtor » 8 wrz 2008, 14:57 Kayak

Luk-rom napisał(a):Ryan wszystko wykosił, oni latają nawet jak sie nie opłaca, a teraz bedzie terror cenowy :wink:

niestety pewnie masz racje,
choc w Kayaku B'ham - Wawa wychodzi 200-240 funtow z przesiadka gdzies w europie regularnymi liniami, wiec wyzej chyba nie podskocza. ale to i tak fortuna ;-(
np.
Tue 23 Dec 2008 to Mon 29 Dec 2008 (Trip length: 6 days)

£204select Air France
BHX 09:20
WAW 12:45

WAW 14:50
BHX 16:35

(4h 30m)1
(4h 50m)1


[print this result] [email this result] [add to favourites] [remove this result] details


airfrance.co.uk: £204


closeemail print save
Depart – Tue 23 Dec 2008
Air France
Flights 5133 Departs: 09:20
Birmingham (BHX) Arrives: 11:50
Ch. De Gaulle (CDG)
Coach | Fare code: NSTAYGB | AR8 (Regional Jet) | 1h 30m | 302 miles | 9+ seats remain
[ Stopover in Paris, France (CDG) for 0h 45m ]
Air France
Flights 2346 Departs: 12:35
Ch. De Gaulle (CDG) Arrives: 14:50
Frederic Chopin (WAW)
Coach | Fare code: NSTAYGB | 319 (Narrow-body Jet) | 2h 15m | 833 miles | 9+ seats remain

tomtor
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączył: 10 sty 2008, 02:06
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 8 wrz 2008, 17:17 Re: Lec z Birmingham do Warszawy...

Nie wiem czy ogladaliscie ostatnio wiadomosci. Ryanair dal pilotom normy na ilosc paliwa. Piloci boja sie latac gdyz ich zdaniem okreslone przez panow za biorkiem ilosci paliwa sa nie wystarczajace na wypadek sytuacji awaryjnych. Po negocjacjach z pilotami zarzad zgodzil sie podniesc nieco norme - na dodatkowe 5 minut lotu!
Nigdy nie lecialam ryanair i nigdy nie bede!

[ Dodano: Sob Wrz 27, 2008 20:47 ]
Dzis mial odbyc sie przedostatni lot z BMI baby do Wawy. Lot najpierw byl opozniony 4 godziny a teraz zostal odwolany. Jest godzina 21:40 i ludzie zostali wyproszeni z lotniska. Nastepny planowy lot jest 30 we wtorek. Ciekawe co jeszcze te skurkowance wymysla?
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez xvioletx » 7 paź 2008, 22:15 Re: Lec z Birmingham do Warszawy...

Luiza napisał(a):Ostatni lot z Bmi baby B'ham - Wawa - 30 wresnia!!!
Mialam zarezerwowane bilety dla mamy na 14 pazdziernika. Wlasnie dostalam maila ze zmianami. I tu maly problem. Nie chca mi oddac pieniedzy tylko zmienili daty i miejsce przylotu. Mamusia przylatuje 13 do East Midlands!!!
Nie wolno mi zrezygnowac z tego lotu, jedyne co moge to zmienic daty jesli mi nie odpowiadaja.

Bmi baby to taki pies ogrodnika - wykurzyli Norwegian i sami tez nie beda latac.
Litosci!! nie chce znowu latac z Londka


moja też :/ i ciekawe co mają powiedzieć ludzie, którzy nie mają samochodu

Wiecie czy jest teraz coś PEWNEGO na trasie W-wa - B-ham?
...catch me if you can...
Avatar użytkownika
xvioletx
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 40
Dołączyła: 28 lis 2007, 16:06
Lokalizacja: Birmingham City Centre
Reputacja: 11
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 9 paź 2008, 10:54 Re: Lec z Birmingham do Warszawy...

Nestety niema nic bezposredniego. Pozostaly wiec stare rozwiazania. Wlasnie wczoraj przylecialam z Wizzair do Luton.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez tomtor » 16 paź 2008, 20:25 Re: Lec z Birmingham do Warszawy...

Luiza napisał(a):Nestety niema nic bezposredniego. Pozostaly wiec stare rozwiazania. Wlasnie wczoraj przylecialam z Wizzair do Luton.

A co z BMI baby z EMA? Czy ktos wie bo ostatnie loty wychodza na ich stronie na poczatek listopada?

tomtor
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączył: 10 sty 2008, 02:06
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez gerardl » 23 paź 2008, 21:24 Re: Lec z Birmingham do Warszawy...

Witam
Wie ktos moze jakie linie lataja birmingham-warszawa moze tez byc coventry :P

Pozdrawiam ;)

gerardl
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 23 paź 2008, 21:17
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 23 paź 2008, 21:47 Re: Lec z Birmingham do Warszawy...

Zadne
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez gerardl » 24 paź 2008, 07:43 Re: Lec z Birmingham do Warszawy...

No to nie dobrze ;/ chyba trzeba sie wybrac autobusem :/

gerardl
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 23 paź 2008, 21:17
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 24 paź 2008, 08:50 Re: Lec z Birmingham do Warszawy...

OJ,nie lepiej podjechać do luton 1h drogi autem i leciec easyjetem do Wawy? Ja bym niewytrzymała 2h w autobusie a co dopiero 28 brrrrrrrrrr :)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA