Przelozenie kwalifikacji

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez inkaa » 28 lis 2008, 21:14 Przelozenie kwalifikacji

Bardzo potrzebuje informacji czy jest w B'ham jakas instytucja, organizacja ktora pomaga w przelozeniu polskich kwalifikacji na brytyjskie. Nie chodzi mi o studia ale o treningi i szkolenia.
Jezeli ktokolwiek wie cos na ten temat to bardzo prosze o informacje
Avatar użytkownika
inkaa
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączyła: 22 mar 2007, 18:38
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 29 lis 2008, 07:14 Re: Przelozenie kwalifikacji

Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez inkaa » 29 lis 2008, 10:38 Re: Przelozenie kwalifikacji

naric niestety odpada, bo oni sie zajmuja dyplomami a mnie chodzi o rozne szkolenia i treningi
Avatar użytkownika
inkaa
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączyła: 22 mar 2007, 18:38
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez letme » 9 gru 2008, 13:15 Re: Przelozenie kwalifikacji

raczej w grę wchodzi tylko zwykły przekład u tłumacza, kursy i szkolenia w polsce nie maja przecież jakiś dokładnych odpowiedników brytyjskich jak w przypadku dyplomów , że bachelors degree=licencjat itd.
Trzeba też pamiętać że tu w anglii nie ma systemu tłumaczy przysięgłych takiego jak w polsce, często dajemy sie nabrać i wysyłamy dokumenty do polski do przysięgłych tłumaczy myśląc że to wymagane podczas gdy tutaj zaświadczenie autentyczności przekładu może wystawić każdy profesjonalny tłumacz, nie ma państwowego egzaminu na tłumacza przysięgłego jak w polsce czy w niemczech.

letme
Raczkujący
 
 
Posty: 74
Dołączył: 3 sty 2007, 13:53
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Dora 27 » 10 gru 2008, 14:42 Re: Przelozenie kwalifikacji

Najlepszym wyjsciem byloby znalezienie tlumacza przysieglego, ja swoje dyplomy tlumaczylam w Polsce a jesli chodzi o szkolenia to dziala na takiej samej zasadzie. Jesli masz mozliwosc najlepiej zrobic to w Polsce bo nie kosztuje to duzo i nie trzeba dlugo na to czekac :-) .
Avatar użytkownika
Dora 27
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączyła: 17 paź 2007, 17:05
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI

cron