Discount% na nowy sprzet za stary...

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

MężczyznaPostNapisane przez Dragonsing » 24 sty 2009, 10:21 Discount% na nowy sprzet za stary...

Witam, mam pytanko odnosnie oddawania swojego "starego" kompa do sklepu. Czy ktokolwiek dostal jakis upust% na zakup nowego kompa? Napiszcie w jakim sklepie, albo czy moze nie warto i lepiej dac ogloszenie :D.
Interesuje mnie wymiana tego "pudla" (Athlon 2500) w sumie juz stary - z discountem% na laptopa z Currysa, Cometa czy PC World'a... a moze ktos cos innego podrzuci.
Wiem ze mozna sie do nich przejechac lub zadzwonic, ale najpierw chcialem sie "skonsultowac" :D

Dragonsing
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 26 paź 2008, 08:52
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 20 lut 2009, 13:37 Re: Discount% na nowy sprzet za stary...

Jeśli komputer jest sprawny (zakładam, że tak) czy nie lepiej wystawić go na ebayu? Podejrzewam, że uzyskana cena z ebaya>>>> jakikolwiek upust w sklepie :)

http://computers.shop.ebay.co.uk/items/ ... ec0Q2em282

Albo wręcz rozkręcić na części i puścić osobno - płyta z prockiem i pamięciami, HDD, grafa, jeszcze większa przebitka powinna być :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA