referencje od znajomych...

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez corrado1980 » 8 lut 2009, 19:03 referencje od znajomych...

mógłby mi ktoś powiedzieć co napisać w referencjach od znajomych - dla agencji mieszkaniowej... ? a było by super, jakby sie komuś zechciało cos takiego napisać dla mnie...byłbym bardzo wdzięczny za pomoc...thx

corrado1980
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2007, 12:55
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 9 lut 2009, 08:13 Re: referencje od znajomych...

Jesli chodzi o takie referencje to zazwyczaj podajesz imie nazwisko i numer telefonu osoby . Czasami moga cie poprosic o stopien znajomosci, ewentualnie czas jki sie znacie.


NIe idz stary na latwizne, usiadz ze slownikiem i sam sobie to napisz. Ewentualnie poszukaj sobie na necie formulaza ( mi wyskoczylo co najmnien 4 ). JEzeli ktos cie pyta o referencje i nie daje ci zadnych wytycznych jakie to referencje maja byc to i ta kagencja nie traktuje tego powaznie.
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez gnom » 7 mar 2009, 11:15 Re: referencje od znajomych...

Witam. W sumie taki list polecajacy jest bardzo latwo napisac. Dam Ci wzor:

________

Mr Wojciech Kichniewicz
256 Hamstead Road
Great Barr
Birmingham
B44 6JB

06/03/09

To Whom It May Concern

I, Mr Wojciech Kichniewicz, have known Miss Marta Lakiewicz, for last 3 years. During this time i have found her as a reliable, honest and hard working person.

If you need any further information please do not hesitate to contact me on 07820345621.

Yours Sincerely

Mr Wojciech Kichniewicz

(podpis)

____
Oczywiscie dane trzeba pozmieniac. Zamiast Wojciecha Kichniewicza musisz wstawic wlasne dane, adres i telefon. Zamiast Marty Lakiewicz podstawiasz dane osoby, dla ktorej wystawiasz list polecajacy. Zamista 3 lat - wstawiasz okres, w ktorym de fakto znasz te osobe.

Proste jak bulka z maslem :)

Pozdrawiam:
gnom

gnom
Początkujący
 
 
Posty: 21
Wiek: 44
Dołączył: 11 sty 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdańsk
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE