Używane klamocie za free

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 25 lis 2007, 11:47 Używane klamocie za free

Powitać,
jest pewna grupa yahoo zajmująca się tzw. Freecyclingiem. Polega to na tym, że ludzie posiadający sprzęty których już nie potrzebują, dają ogłoszenie na forum gdzie inni moga na nie odpowiedzieć i umówić się na odbiór. Wszystko jest za darmo, sprzęty są używane (ale nie mogą być zepsute). Generalnie panuja zasady lojalnościowe: zakaz odsprzedawania rzeczy, zakaz handlowania nimi na ebay'u... Dokładny opis procederu umieszczony został na serwisie howstuffworks: http://money.howstuffworks.com/freecycle-network1.htm

Zapraszam do rejestrowania się i korzystania z Birminghamskiej sieci Freecyclingu pod adresem:
http://groups.yahoo.com/group/birmingham_freecycle/
Należy napisać maila do admina, przedstawić się, napisać o sobie kilka zdań, po czym admin zadecyduje i ewentualnie zaprosi nas do udziału w forum. Zasadą jest że pierwszy post nowego użytkownika musi być ofertą.

Pozdrawiam,
Janusz
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 25 lis 2007, 14:46 Re: Używane klamocie za free

fajne - szkoda, ze narazie nie mam nic do oddania tzn. do zaoferowania (przydalo by mi sie pare rzeczy)
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez sharemka » 10 mar 2009, 18:13 Re: Używane klamocie za free

REWELACJA
Szykuje mi sie kilka rzeczy niepotrzebnych, myslalam zeby wystawic na ebay ale tak bedzie zapewne szybciej i ciekawiej wiec mam nadzieje ze dozobaczenia ;)
"Bo meska rzecz, byc daleko a kobieca wiernie czekac..."
Avatar użytkownika
sharemka
Rozeznany
 
 
Posty: 241
Dołączyła: 6 sty 2009, 13:27
Lokalizacja: Hall Green/Bham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO