nowa zabawa forumowa - weź udział :)

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez onions81 » 28 lut 2009, 09:11 nowa zabawa forumowa - weź udział :)

Chcialam zaproponowac nowa zabawe forumową. Zasady sa bardzo proste. Rozpoczne historyjke, a kazda nastepna osoba dodaje ciag dalszy ( ! prosze dodawac nie wiecej niz 1-3 zdania, zeby kazdy mial szanse dorzucic swoje trzy grosze historyjkowe). Prosze wypowiedz kończyć wielokropkiem - w oczkiwaniu na ciag dalszy. Historyjka moze opowiadac o wszystkim, nie ma konkretnego tematu, wiec kazda wypowiedz moze zaskoczyc (i powinna :) ) Raptowne zwroty akcji mile widziane.
Kiedys bralam udzial w takiej zabawie i zrywalismy boki, bo historyjka przybrala niespodziewanie 'niegrzeczny' obrot....wiadomo ;)

Mam nadzieje ze Wam sie spodoba i historyjka potoczy sie wlasnym rytmem

Początek bedzie zupelnie niewinny (przynajmniej początek ;P )

.............................................................................................................................

Pewnego dnia Misio Alfred jak codziennie spacerowal lasem. Nagle uslyszal zza potężnego dębu dziwny szelest, ktory w niczym nie przypominal tak znajomego mu szelestu lisci drzew. Misio Alfred cichutko podkradl sie do drzewa, a gdy zajrzal powolutku za dąb ujrzal coś, czego absolutnie sie nie spodziewal, o czym nidgy nie slyszal i czego nigdy w zyciu wczesniej nie widzial.
To był... / było/ była.....

:-D

pzdr@ll

onions81
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 43
Dołączyła: 27 lut 2009, 21:39
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 28 lut 2009, 10:37 Re: nowa zabawa forumowa - weź udział :)

koby³a...................
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 28 lut 2009, 17:06 Re: nowa zabawa forumowa - weź udział :)

... nowa to juz nie bedzie ta zabawa :wink: przy tym kolejny tasiemiec no ale powodzenia...

Sprawdz: http://bham.pl/forum/viewtopic.php?t=383
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez onions81 » 1 mar 2009, 19:14 Re: nowa zabawa forumowa - weź udział :)

wziąłbyś udział a nie straszył ;P :-D

onions81
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 43
Dołączyła: 27 lut 2009, 21:39
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 1 mar 2009, 21:02 Re: nowa zabawa forumowa - weź udział :)

onions81 napisał(a):wziąłbyś udział a nie straszył ;P :-D


??? to bylo do mnie ???
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez onions81 » 1 mar 2009, 22:10 Re: nowa zabawa forumowa - weź udział :)

tfu, wzięłabyś, sorki :)
to co z tą kobyłą?

onions81
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 43
Dołączyła: 27 lut 2009, 21:39
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 1 mar 2009, 22:49 Re: nowa zabawa forumowa - weź udział :)

...spoko... :wink: hmm pierwszy raz ktos mnie wziol za faceta :mrgreen:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bluebery » 12 mar 2009, 17:38 Re: nowa zabawa forumowa - weź udział :)

to ja podciagne ten temat z ta kobyla:
... kobyla zwana Wanda, powszechnie znana spolecznosci Lasu z bezczelnego rzenia wszystkim w twarz. Jednak tym razem nie wygladala jakby jej bylo do smiechu (rzenia) jak zdazyl zauwazyc Misio w jej wydatnym uzebieniu widoczny byl brak jedynki!! Coz moglo sie stac? - zasepil sie Misio- czyzby.....
Avatar użytkownika
bluebery
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Dołączyła: 10 mar 2009, 23:25
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 12 mar 2009, 18:31 Re: nowa zabawa forumowa - weź udział :)

..............znowu otwierala piwo paszczą? "No nie!!" zasępił się krnąbrny dzięcioł Herman (po godzinach prowadził gabinet stomatologiczno - protetyczny), "To juz czwarta jedynka w tym miesiącu misiu"......................

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 12 mar 2009, 20:09 Re: nowa zabawa forumowa - weź udział :)

Kobyła miała była problem i chciała go rozwiązać samodzielnie za pomocą młotka,
ale kiedy Dzięcioł usunął jej wszystkie zęby,
spojrzała mimo bólu w lustro i z ulgą stwierdziła...
wreszcie nie jestem podobna do Sośnickiej...
tera może wreszcie Misio mnie zechce...
w tym momencie rozległ się nieprawdopodobny huk,
a z drzewa opodal...
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bluebery » 12 mar 2009, 20:57 Re: nowa zabawa forumowa - weź udział :)

...runal Miecio Nieto-Perek ktorego sensory oszalaly wrecz z ekstazy na widok tak dziewiczo-niemowlecego usmiechu Wandzi kobylki, w ktorej sie potajemnie kochal. ,,O Matko Naturo! -wykrzyknal nieprzytomnie- Wandziu teraz to juz naprawde Angeline Joly pobilas!!''
,,Oj Miecio, Miecio - westchnela kobylka - ty to nie tylko slepy jestes ale i glupi''
,,Milosc slepa jest i basta.''- zawyrokowala przelatujaca Cma, ktora nawiasem mowiac juz od tygodni...
Avatar użytkownika
bluebery
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Dołączyła: 10 mar 2009, 23:25
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 15 mar 2009, 10:06 Re: nowa zabawa forumowa - weź udział :)

....nie dowidzi na lewe oko.
"co z okiem twym?" - zapytal Misio
"a...w sobote drina gonil drin i tak wyladowalam na zarowce od ulicznej lampy"- odpowiedziala cma o imieniu "drin"
cma miala brata blizniaka o identycznym imieniu....
brat jej kochal sie w Wandzi ale nie wiedzial jak ja zdobyc by jej nie sploszyc swym mocnym i szczerym uczuciem.
wpadl na cFnay pomysl ...................
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 16 mar 2009, 19:05 Re: nowa zabawa forumowa - weź udział :)

Anek napisał(a):...spoko... hmm pierwszy raz ktos mnie wziol za faceta


Ja bym sie obrazila :evil:
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK