'rowerowa przejazdzka w... "kobiecym" tempie;)

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

KobietaPostNapisane przez lucy » 6 kwi 2009, 12:31 'rowerowa przejazdzka w... "kobiecym" tempie;)

'bo w koncu nie chodzi o wyscigi, nieprawdaz? -przynajmniej nam dziewczyna

i moze nie dlatego, iz bysmy nie chcialy sie czasem intensywnie popocic, ale poprostu jestesmy z natury posiadaczkami delikatniejszej sily i postury :roll:

'niedawno zakupilam rower. lubie jezdzic i zaluje, iz tak pozno sie na jego zakup zdecydowalam 'ale jak to sie mowi: lepiej pozno a nizli wcale!

pogoda jak narazie dopisuje
wiec jesli jest kto chetny - zapraszam! :030:



P.S. mezczyzni, cierpliwi mezczyzni ;) potrafiacy dotrzymac tempa
rzecz jasna! wasze zgloszenia sa rownie mile widzane! :030:

pozdrawiam

lucy
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 42
Dołączyła: 19 sty 2008, 13:15
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 6 kwi 2009, 17:29 Re: 'rowerowa przejazdzka w... "kobiecym" tempie;)

ja bym byla zainteresowana tylko gdzie i kiedy?

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Z Boguśką nie jeździj Lucy - ja za nią ledwo nadążam :)
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez lucy » 6 kwi 2009, 21:02 Re: 'rowerowa przejazdzka w... "kobiecym" tempie;)

...to mnie przyznam wystraszyles! no ale oczywiscie zaryzykuje
najwyzej poprosze Boguske by trochu zwolnila ;)


>Bogusia, wiec opcja wypada jedynie w ciagu tygodnia, gdyz caly weekend [pt, so, nd] pracuje - reszta dni do dyspozycji!


>Plazermen, ja wiem, ze Ty to zawodowiec w tej dziedzinie :-D ale moze dasz sie przekonac:)

lucy
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 42
Dołączyła: 19 sty 2008, 13:15
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 0
Neutralny

po poludniu w tygodniu nie ma sprawy, najlepiej po kanalach gorskimi rowerkami, tylko duzo latek zabrac trzeba, bo ci cholernicy z councilu wszedzie roz nasadzili kolczastych ;] jak cos to dzwonic i plazio sie pojawi
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogunia » 7 kwi 2009, 18:44 Re: 'rowerowa przejazdzka w... "kobiecym" tempie;)

plazermen napisał(a):Z Boguśką nie jeździj Lucy - ja za nią ledwo nadążam :)


oj plazio z tym moim rowerkiem to nie ma szans na szybką jazde :razz:
w tygodniu mogę po 15

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 7 kwi 2009, 20:29 Re: 'rowerowa przejazdzka w... "kobiecym" tempie;)

ja tez moge sie przylaczyc ;)


znam kilka fajnych tras


i bede cierpliwy ;)
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lucy » 8 kwi 2009, 09:07 Re: 'rowerowa przejazdzka w... "kobiecym" tempie;)

widze, iz silna ekipa sie zbiera! :grin:

'co powiecie na jutrzejszy dzien? jesli oczywiscie pogoda dopisze

co do trasy oczywiscie licze na Was! moja znajomosc w terenie jest marna, no moze procz trasy po miescie :654:

wstepnie godzina 16?

[ Dodano: Czw Kwi 09, 2009 10:55 ]
MOI DRODZY, SZKODA ALE TRZA WSTRZYMAC TYMCZASOWO WYPAD
WSZYSCY WIDZIMY CO SIE DZIEJE ZA OKNEM

mysle, iz zgadamy sie juz po swietach, w tym samym gronie, a i moze ktos jeszcze zdecyduje sie dolaczyc [moj najdrozszy uparty ;) vanwaestel jak bedzie mial wolne]

wiec poki co zycze Wam WESOLYCH I SPOKOJNYCH SWIAT!

Pozdrawiam

lucy
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 42
Dołączyła: 19 sty 2008, 13:15
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 9 kwi 2009, 13:46 Re: 'rowerowa przejazdzka w... "kobiecym" tempie;)

ja i tak musze wyjsc na rower


uparty :-P
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

Nono, ja dzisiaj bylem 2 razy - jadac do pracy i spowrotem - przy okazji umylem rower :D

Propos: wie ktos, gdzie mozna kupic okulary rowerowe z wycieraczkami? Ewentualnie poproszę o nr. telefonu do Wallace and Gromit'a - oni na pewno będą mieli ;p
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Porażka » 11 kwi 2009, 13:32 Re: 'rowerowa przejazdzka w... "kobiecym" tempie;)

ja bym chętnie dołączyła ALE:
Kiedy kupiłam sobie mój śliczny rower oraz zabezpieczenie do niego wrociłam na sekunde do sklepu zeby wymienić blokade bo się kod zacinał i już roweru nie było :(
Ale kupiłam sobie drugi na carboodzie i do tej pory borykam się z masą problemów związanych z naprawą by móc zajechać więcej niż mile...
Myślę że nawet gdybym naprawiła już górala to pewnie bym się zgubiła, wpadła do canalu, zrobiła zyciową wywrotkę odpadło by mi przenie koło i wogóle mogła być to moja ostatnia przejażdzka rowerowa więc jednak się nie dołączę. . .
Avatar użytkownika
Porażka
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 10 kwi 2009, 15:29
Lokalizacja: ZwiaderkaPoSkrobance
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 16 kwi 2009, 03:13 Re: 'rowerowa przejazdzka w... "kobiecym" tempie;)

Porażka napisał(a):ja bym chętnie dołączyła ALE:
Kiedy kupiłam sobie mój śliczny rower oraz zabezpieczenie do niego wrociłam na sekunde do sklepu zeby wymienić blokade bo się kod zacinał i już roweru nie było :(
Ale kupiłam sobie drugi na carboodzie i do tej pory borykam się z masą problemów związanych z naprawą by móc zajechać więcej niż mile...
Myślę że nawet gdybym naprawiła już górala to pewnie bym się zgubiła, wpadła do canalu, zrobiła zyciową wywrotkę odpadło by mi przenie koło i wogóle mogła być to moja ostatnia przejażdzka rowerowa więc jednak się nie dołączę. . .


moglbym Ci pomoc naprawic rower.

dlaczego tak myslisz pesymistycznie??

[ Dodano: Pon Kwi 20, 2009 12:38 ]
to co z ta przejazdzka?????
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 20 kwi 2009, 18:33 Re: 'rowerowa przejazdzka w... "kobiecym" tempie;)

No i lipa.. nikt dzisiaj na rowery nie chciał, to zamiast tego pobrykałem trialówką po ogrodzie i zarobiłem krwiste kolanko ;] Jeśli jutro będzie tak ładnie to ja byłbym chętny po kanałach pojeździć. Over.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 20 kwi 2009, 19:51 Re: 'rowerowa przejazdzka w... "kobiecym" tempie;)

jutro ide na wspinaczke wiec odpada jedyny najblizszy termin to piatek ;)
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 20 kwi 2009, 20:45 Re: 'rowerowa przejazdzka w... "kobiecym" tempie;)

Oke. Da się znać jak coś :)
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA

cron