Gdzie w centrum zostawic samochod za free

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez pszczzola » 14 kwi 2009, 08:09 Gdzie w centrum zostawic samochod za free

Czy w okolicach centrum sa jakies miejsca gdzie za darmo mozna zostawic samochod? Chodzi mi glownie o okolice Broad St

pszczzola
Początkujący
 
 
Posty: 43
Dołączyła: 5 sty 2008, 13:43
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 14 kwi 2009, 10:35 Re: Gdzie w centrum zostawic samochod za free

Na twoim miejscu zostawil bym samochod gdzies z boku ulicy gdzie nie ma zultej linii z tym ze w okolicach Broad st moze byc ciezko znalesc wolne miejsce. Ja zawsze zostawiam samochod na dig beth ale to jest z 15 min marszu do b st. Nie daj sie skusic pustymi miejscami ktore wygladaja idealnie na zostawienie samochodu, wlasciciel terenu moze odcholowac auto i placisz £375 zeby je odzyskac.
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez pszczzola » 14 kwi 2009, 11:49 Re: Gdzie w centrum zostawic samochod za free

Problem tylko gdzie znalezc takie miejsce bez zoltych linii i parkometru. O ile takie istnieja.

pszczzola
Początkujący
 
 
Posty: 43
Dołączyła: 5 sty 2008, 13:43
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 14 kwi 2009, 15:12 Re: Gdzie w centrum zostawic samochod za free

Ok

W centrum jest kilka opcji:

1. Parking Tesco na Five ways ( ale podobno parking zamykaja na noc)
2. Maly prywatny parking pomiedzy : Communication Row a William Street , to jest zaraz na przeciwko stacji Shell ( co prawda pisze ze teren prywatny , ale ja tam parkowalem ponad pól roku i nikt mi nawet upomnienia zaszyba nie zostawil ) Z pewnoscia jesli zostawisz auto po 20 nikt nie bedaie tego sprawdzal.
3. Od 20 w piatek do Ponioedzialku rano wszystkie parkingi Coucilowskie ( tj te przydrozne w sa darmowe )
4. Ryland Street - Parking darmowy w weekendy ( na Przeciwko Cinema World )
5. Podjazd pod Radisson SAS ( maja nieuregulowany stosunek wlasnosci podjazdu, tj City council jest wlascicelem, a SAS ma obowiazek czuwac nad przepustowoscia, Nietety miasto nie wydalo hotelowi zgody na odcholowywanie nielegalnie zaparkowanych aut :) ... Idealne miejsce by wyskoczyc na zakupy do Bull Ring . Ps Kolesie z recepcji moga ci cos powiedziec, ale prawa wypisac ci mandatu , czy nawet zalozenia blokady nie maja....
6. W ciagu tygodnia niestety trzeba placic, ale cóz jak ktos pracuje w "CITY " to chyba stac go na parking


Pozdro
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI