Szkola w okolicach Yardley wood/ Hall Green ;P ;]

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...
Szukam szkoly w tych okolicach
a wlasciwie nie ja tylko rodzice ;p
ale gdzie nie pojda to mowia im ze nie ma miejsc :roll:
Prubowalam sie dostac do South Birmingham College
( tam gdzie moj bart chodzi xd (15 lat )..
to powiedzieli ze jestem za mloda :!:
Za mloda o 3 miesiace :mad:
masakra... xd
jaka polacacie szkole :?:
oby byli w niej polacy :mrgreen: :!:
Bo z anglikami cos nie moge sie dogadac za bardzo
xd xd
Aaa.. !
Jestem Natalia i mam 14 lat :mrgreen: :mrgreen:

nata_liaxD
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 2 wrz 2008, 14:47
Reputacja: 0
Neutralny

hehe . : ) )
witaj Natalioo ! xDD
no to widzisz ? przeznaczenie taki sam problem ; -DDD
wyslalam ci prywatna wiadomosc na profil ; )
moglabys sie ze mna spotkac w solihull w jakis dzien ? xDD jak najszybciej !czym szybciej tym lepiej xdd
bysmy obgadly wszystko : ) najlepiej w mC ;donaldzie ; -DD haha xdd
ja stawiam CoffE ; ) heh . xd
kurde czemu polacy sa traktowani jak rumuni ? niegdzie nie chca nas przyjac -.-'

[ Dodano: Wto Wrz 02, 2008 22:36 ]
i mam kolege Anglika na Yardley Wood ;-DDD

fascinati0n
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 18 sie 2008, 14:24
Reputacja: 0
Neutralny

nie traktuja was jak rumunow, tylko szkoly maja okreslona ilosc miejsc, a ze jestescie w takim wieku, gdzie uczniowie przygotowywani sa do egzaminow, to zamiast zajmowac sie nowymi koncentruja sie na tych co juz maja. proponuje przejechac sie do councilu inapewno cos wymysla. pozatym troche poznio sie zajeliscie szukaniem, papiery sklada sie w lutym - marcu. wiec sie nie dziwcie, ze sa problemy z przyjeciem.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

Ta szkole o ktorej mowila
Birmingham South College to juz zalatwiali w kwietniu !
Przed mieszkalam w Walsall i specjalnie ze wzgledu na ta szkole przeprowdzilismy sie do Birmingham. Juz mialam isc do szkoly ale okazalo sie ze jestem za mloda na ta szkole .
Nie wiem .. oni twierdza ze mam 13 lat .. i ze 14 bede miala dopeiro w grudniu ( wtedy mam urodziny) Wiec do tej szkoly moge isc dopiero za 3 miesiace. W coucilu rodzice tez byli i jak narazie to caly czas `szukaja`. I tyle.

[ Dodano: Sro Wrz 03, 2008 12:32 ]
Ogolnie to masakra z tymi Angolami xd :roll:

nata_liaxD
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 2 wrz 2008, 14:47
Reputacja: 0
Neutralny

taa najlepiej powiedziec do councilu -.- '
moi tesh byli z 1000 razy i .... NIC -.-'
zreszto nawet jak czekamy o przyjecie do szkoly to polacy maja pierwszenstwo przyjecia . ! a nie .. czekania i czekania na CUD BOZY ; ] -.- '

ehhh anglia, anglia ? - ne takie cudowne zycie ......... :roll:

[ Dodano: Sro Wrz 03, 2008 15:54 ]
a z tymi RUMUNAMI to chodzilo mi ogolnie -.- .. patrza sie nas jak na przybyszow z innej planety i tylko obgaduja... niech sie lepiej na chincow patrza na te ich skosne oczy albo na czarnych bananowcow !

fascinati0n
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 18 sie 2008, 14:24
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 3 wrz 2008, 15:47 Re: Szkola w okolicach Yardley wood/ Hall Green ;P ;]

Ooo kolezanko, jakies uprzedzenia masz do ludzi. W czym Chinczyk albo Rumun jest od ciebie gorszy? Ty zapewne masz slowianskie rysy i to tez moze komus przeszkadzac. Zastanow sie dziecko nad swoimi komentarzami, bo z takim podejsciem w tym kraju daleko nie zajdziesz.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

no i w szkole maja racje. na upartego moga wzias od 14 lat . bo normalnie obowiazuje cie secondary school, a do collegu idzie sie od 16 lat. takze jesli nie dostalas sie do secondary, to powinnas sie cieszyc, ze chociaz tam cie wezma.
co do councilu, jesli uczen ma 16 lat lub niedlugo je skonczy, to niestety nic nie pomoga, bo obowiazek szkolny jest do 16 r zycia.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

To ze college jest od 16 lat to wiem.
Z tym ze to jest jakis dziwny college bo tam
powiedzieli ze od 14 lat mozna juz chodzic.
Do tego collegru to by mnie wzieli ale dopiero za 3 miesiace
:roll:

[ Dodano: Sro Wrz 03, 2008 18:42 ]
collegu* mialo byc :mrgreen:

nata_liaxD
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 2 wrz 2008, 14:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez paputto » 27 kwi 2009, 14:46 Re: Szkola w okolicach Yardley wood/ Hall Green ;P ;]

w South Birmingham College na Hall Green. jest wiele profili, na wiekszosc z nich, zeby sie dostac trzeba miec GCSE's. Ale tez jest deparmtent Pre 16's w ktorym uczy sie Mlodziez ponizej 16 roku zycia. Wiem bo tam chodze . Pozdrawiam
Nie zaluj tego co zrobiles, zaluj tego czego nie zrobiles!

paputto
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 gru 2007, 14:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

szukaj sobie szkoly.. polecam manor foundation .. obiecuje przezycia z anglikami ... bo reszty to malo....bójki z polakami,wyzwiska na początku dziennym...

nie traktuj ludzi z góry bo myślisz o jestes Polka to musisz byc pierwsza?
nie tylko ty czekasz na szkole.. zamiast pisac ze rumuni sie patrza itp pojezdzij po roznych szkolach .. popytaj .. a nie to wychodzi na to ze czekasz az sie samo zalatwi.. albo bylas w max 3 szkolach..
troche pozno na zapisy ale w jakiejs cie napewno przyjma...
murzyn,rumun,chińczyk czy inny maja takie same prawa jak ty i niektórzy są o wiele lepsi niz polacy tutaj.. wiec nie obrazaj innych bo jak sie byś czyla jakby ciebie tak obrazali .. za kolor skóry za wyglad i w ogóle.. przemysl nastepnym razem co piszesz..to na tyle..
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez paputto » 4 maja 2009, 14:29 Re: Szkola w okolicach Yardley wood/ Hall Green ;P ;]

zgadzam sie z postem powyrzej. Polacy mysla ze musza miec wszystko podane na zlotej tacy, a wkladu wlasnego 0 %. Byli w councilu 1000 razy i nei zalatwili? to Ci powiem ze dziwnie zalatwiali...


" .-.-" dziecko neo??
Nie zaluj tego co zrobiles, zaluj tego czego nie zrobiles!

paputto
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 gru 2007, 14:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY