Sofabed - gdzie kupic w miare tanio (oprocz IKEA)?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez ann11281 » 29 kwi 2009, 09:43 Sofabed - gdzie kupic w miare tanio (oprocz IKEA)?

Czesc :mrgreen:

Szukam sklepow w Birmingham i okolicach, gdzie mozna kupic w miare tanio rozkladane lozko (sofabed). Oprocz IKEA.
dzieki bardzo:)
Avatar użytkownika
ann11281
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Dołączyła: 14 lis 2007, 16:12
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 10
Neutralny

Najlatwiej i najtaniej to tu http://www.ebay.co.uk/


Wzucasz sobie kod pocztowy i odleglosc w jakiej chesz szukac.... bardzo latwo mona wychaczyc tanie , nowe meble w normalnej cenie ...

A z transportem tez nie ma problemu, pelno chlopaków w uslugach transportowych gotowych przewiezc mebel za przystepna cene
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

wyvern furniture, hartlebury trading estate. to jest producent wiec cena za duza to oklo 350 - 400. trzeba z nimi gadac

pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez Katik » 29 kwi 2009, 18:01 Re: Sofabed - gdzie kupic w miare tanio (oprocz IKEA)?

W Wolver mam namiary na magazyn z powystawowymi skórzanymi sofami, fotelami. Super ceny. Moja 3 osobową sofę kupiłam za 300 Ł, a w sklepie jest po 899... Jeśli ktoś jest zainteresowany dajcie znac...
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
Avatar użytkownika
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 316
Dołączyła: 27 cze 2007, 11:43
Lokalizacja: tu... i tam...
Reputacja: 3
Neutralny

dziekuje za wszsytkie odpowiedzi

katik bardzo prosze o te namiary


pozdrawiam

ania
Avatar użytkownika
ann11281
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Dołączyła: 14 lis 2007, 16:12
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Katik » 29 kwi 2009, 18:37 Re: Sofabed - gdzie kupic w miare tanio (oprocz IKEA)?

Co do nazwy nie jestem pewna, ale coś z furniture, za to adres jest na 100 % dokładny:
DELTA TRADING ESTATE, BILSTON ROAD
WV2 2QD WOLVERHAMPTON
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
Avatar użytkownika
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 316
Dołączyła: 27 cze 2007, 11:43
Lokalizacja: tu... i tam...
Reputacja: 3
Neutralny

West Bromwich High Street od £120 w gore w zaleznosci od materialu (King Square)
Avatar użytkownika
bluebery
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Dołączyła: 10 mar 2009, 23:25
Reputacja: 1
Neutralny

można pojeździć sobie po ci..a magazynach, mają wersalki rozkładane od 90f materiałowe, ja kupiłam sobie wersalke ala skórzaną za 150 w excatalogue w sam raz do siedzenia ale do spania to tylko dla niskich osób (170cm długości) no ale to tylko dla gości więc chętnie zapraszani są właśnie Ci ciut niźsi :)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI