4D Kino ?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Grzes* » 15 paź 2008, 18:08 Re: 4D Kino ?

no niestety patrzylem dobrze. nie idzie sie tam dostac, ale tez nie szkodzi bo to zadne kino nie jest :-( A co do Waterworld do ktorego mieliscie jachac to ten sam co w Stock-On-Trend?
Avatar użytkownika
Grzes*
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 16 sie 2006, 09:52
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anczi21 » 16 paź 2008, 22:42 Re: 4D Kino ?

no to samo miejsce Stock-on-trend (waterwprld) wydaje mi sie ze w poblizu nigdzie nie ma lepszego lub podobnego , ale bylem wczoraj w Blackpool i tam byl jeden waterworld ale patrzac z zew nie bylo to takie extrime jak w Stock-on-trend :D moze sie myle ale i tak za daleko heh

anczi21
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Wiek: 38
Dołączył: 5 lut 2007, 01:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 17 maja 2009, 11:06 Re: 4D Kino ?

Odswieze troche temat. Ok miesiac temu pojawilo sie 4D cinema w Sea life center.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 19 maja 2009, 08:32 Re: 4D Kino ?

Ooo, pierwszy raz widzę określenie kino 4D :)
Ale jak dla mnie każde kino 3D jest 4D. Dlaczego? 3D (w odróżnieniu od 2D - płaskiego świata) jest określeniem przestrzeni trójwymiarowej - rozchodzącej się w 3ch kierunkach. Czwartym kierunkiem jest _czas_. A ten traci się zarówno w kinie trójwymiarowym (3D) jak i tradycyjnym, płaskim (2D).
Cóż takiego nowego (poza hasłem reklamowym) jest w tym 4tym wymiarze? Może mają na myśli wymiar duchowy? :D

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Luiza » 19 maja 2009, 15:38 Re: 4D Kino ?

Nie wiem nie widzialam na wlasne oczy ale zacytuje
anczi21 napisał(a):. Sa rozne efekty specialne jak np. podmuch wiatru, bryza deszczu, wiabracje foteli itp.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bluebery » 20 maja 2009, 19:53 Re: 4D Kino ?

Bylam wiec juz spiesze z odpowiedzia: poza efektem trojwymiarowym np delfin wyskakujacy z wody czujemy smagania wiatru, spryskuje nas woda , czujemy drzenie ziemi i lekkie uderzenie w plecy, gdy waz atakuje, po kostkach czujemy wijace sie weze (kabelki) itd. Fajna sprawa ludzie fajnie sie zachowuja tyle ze male dzieci raczej sie nie nadaja :roll: po kilku pierwszych efektach mamy wychodzily sznurkiem :-D
Avatar użytkownika
bluebery
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Dołączyła: 10 mar 2009, 23:25
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 21 maja 2009, 08:30 Re: 4D Kino ?

Fajnie się zapowiada :)
No to ja chciałbym pójść do tego kina na hmmm wiem! Złoto dla zuchwałych i obejrzeć jedna z końcowych scen - już w mieście - jak jeden z bohaterów schował się w pewne miejsce, i co potem się działo... :D:D
Kto pamięta?

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI