polskie liceum w Bham

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez aguniauk11 » 10 kwi 2009, 09:41 polskie liceum w Bham

Syn kończy piersza klasę liceum w Polsce.Czy jest w Bham szkoła ażeby mógł kontynuować dalszą nauke i zdać polską maturę i oprócz tego,czy może zapisać się do collegu na public serwice.Zaznaczę, że 3 lata spędziliśmy w Anglii i chodził do angielskiej szkoły.Z góry dziękuje za odp.

aguniauk11
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączyła: 24 kwi 2008, 19:39
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 10 kwi 2009, 11:06 Re: polskie liceum w Bham

z tego co wiem bo sama 1 klase skonczylam.. nie ma takich szkół jedynie w collegu moze na wlasna reke zdac mature polska o ile szkola wyrazi zgode.. bynajmniej u mnie w szkole tak jest
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez boniu » 4 maja 2009, 09:31 Re: polskie liceum w Bham

podłączę się do pytania,kończę drugą klaasę liceum wwieczorowo i w następnej bym pisał maturę..
jest możliwość jakbym wyjechał teraz w wakacje pójść do pracy i szkołę zaocznie tam kończyć? pogodzić jedno i drugie..

boniu
Raczkujący
 
 
Posty: 96
Wiek: 34
Dołączył: 2 maja 2009, 16:22
Lokalizacja: Prabuty-Riesenburg
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez xxrybuniaxx » 22 maja 2009, 12:22 Re: polskie liceum w Bham

Witam mam 17 lat , chodzę do Technikum Agrobiznesu w wakacje przyjeżdżam do Birmingham i plan moich rodziców jest taki żebym zamieszkała tu na stałe , czy jest możliwość kontynuowania nauki w B'tam czy istnieją tu polskie liceum czy tachnikum ?

xxrybuniaxx
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 31
Dołączyła: 22 maja 2009, 12:08
Lokalizacja: Polska , Bydgszcz
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 22 maja 2009, 14:57 Re: polskie liceum w Bham

ja rok temu jak bylam jeszcze w pl konczylam 1 klase liceum i nie ma mozliwosci kontynuowania liceum.. wiec jedynie college albo 6th form
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez PaulinaK » 22 cze 2009, 14:40 Re: polskie liceum w Bham

W Polskim Centrum Katolickim zaczynaja sie teraz zajecia w systemie zaocznym
- dla osob ktore skonczyly liceum czy technikum a nie zdaly lub nie podeszly do matury
- dla osob ktore przerwaly nauke (zajęcia wyrównujące poziom liceum)
W przypadku zapisow w najblizszym czasie mozliwe zdanie matury w przyszlym roku

PaulinaK
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 22 cze 2009, 14:07
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mikotonori » 28 wrz 2009, 15:55 Re: polskie liceum w Bham

ja natomiast będę miała we wrześniu 16 lat, i nie wiem czy jeśli kończę 29 września 16, to będę musiała chodzić do secondary school, czy do jakieś innej?

mikotonori
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 28 wrz 2009, 13:36
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY