Powrót komputera do ustawień fabrycznych. ( Vista ).

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp
Nie potrafię sobie poradzić z problemem poprzestawiania wielkości liter na ekranie, dlatego postanowiłem przeinstalować mojego netbooka.
Pojawił się jednak problem z którego nie wiem jak dalej mogę kontynuować proces powrotu ustawień do fabrycznych.
Podam dokładnie co robię ( mam Viste angielską ):
Klikam myszką na:
-ALL PROGRAMS
-VAIO RECOVERY CENTER
-CONTINUE
-RESTORE COMPLETE SYSTEM
-START
-RESTORE C: DRIVE
i nagle stoję w miejscu nie mając pojęcia jak z tego wyjść, by kontynuować. Mam mały ekran ( 8cali) i wszystko tutaj wydaje mi się być jakby ścięte, sam nie wiem ,,,po prostu myszką już nic nie mogę więcej nacisnąć a jak naciskam klawisz ENTER, to ukazują się informacje typu,,,YOU MUST COMPLET THE FOLLOWING:
CREATE A SET OF SYSTEM RECOVERY DISC,itd, itd. i tak w kółko................
Dodam tez że zależy mi na całkowitym wymazaniu wszystkiego by powrócić do jak najbardziej oryginalnych ustawień fabrycznych. I nie mam też żadnego recovery discu bo sony takich nie robi, a ja sobie też nie zrobiłem bo dopiero co laptopa kupiłem i nie ma w niej też kieszonki na cd, zatem muszę zakupić...
Dziękuję i proszę o pomoc.

[ Dodano: Pią Cze 05, 2009 16:50 ]
Hurrrraaaaaa. Po długim spędzonym czasie samotnego dubania w laptopie, naprawiłem sam 2 problemy.
Pierwszy problem okazał się być:
Miałem za duże litery na ekranie, zatem zminimalizowałem je najmocniej w ustawieniach gdzie sekretem okazał się w ostatniej fazie przycisk ENTER, a ja wciąż szukałem kliknięcia myszką gdzieś.
Drugi problem rozwiązał się automatycznie, gdyż pomniejszone litery, zwiększyły ilość pojawiającego się tekstu w okienku, co sprawiło ukazanie się w ostatniej opcji wcześniej nie widocznego oznaczenia, na które należało kliknąć i było potrzebne do przywrócenia ustawień fabrycznych.
Bardzo dziękuję za dobre chęci i pozdrawiam. :-)
Avatar użytkownika
soniac
Rozeznany
 
 
Posty: 245
Dołączył: 24 cze 2007, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA