czym dojechać?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez ann872 » 23 cze 2009, 17:43 czym dojechać?

Mam problem otóż lecę 3 lipca do Birmingham a z tamtad mam sie dostać do Telford tylko nie wiem czym i jak???Dodam iż jest to moja pierwsza wizyta w Anglii,więc najlepiej by było najprościej dotrzeć do tego miasta. Proszę o jakieś rady i wskazówki.Bedę bardzo wdzięczna.

ann872
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 23 cze 2009, 17:31
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Galadriela » 23 cze 2009, 18:04 Re: czym dojechać?

ann872 napisał(a):Mam problem otóż lecę 3 lipca do Birmingham a z tamtad mam sie dostać do Telford tylko nie wiem czym i jak???Dodam iż jest to moja pierwsza wizyta w Anglii,więc najlepiej by było najprościej dotrzeć do tego miasta. Proszę o jakieś rady i wskazówki.Bedę bardzo wdzięczna.


Na pewno są bezpośrednie pociągi z B'ham International (czyli lotnisko) do Shrewsbury przez Telford. Ale zależy o której przylatujesz...

Polecam bardzo pożyteczną stronkę http://www.transportdirect.info
Wpisujesz adres początkowy i końcowy (lub miasto, stację/lotnisko czy inny obiekt) i wyszukuje ci połączenia autobus/pociag/metro/itp.

Pzdr.

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posty: 307
Dołączyła: 1 cze 2008, 18:00
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 23 cze 2009, 18:37 Re: czym dojechać?

Galadriela napisał(a):Na pewno są bezpośrednie pociągi z B'ham International (czyli lotnisko) do Shrewsbury przez Telford. Ale zależy o której przylatujesz...
A jesli akurat nie bedzie bezposredniego pociagu, mozesz dojechac do Birmingham New Street Station i z tej samej stacji zlapac pociag do Telford.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 24 cze 2009, 07:47 Re: czym dojechać?

albo zagadaj z chlopakami z dzialu transportowego , na pewno którys sie zgodzi odebtrac cie z lotniska i zucic do telfort za jakies £20
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ann872 » 24 cze 2009, 19:22 Re: czym dojechać?

wylot jest z Krakowa o 10.30 wiec ok.13 będę już na miejscu. Dzięki za informacje, teraz już przynajmniej mniej więcej wiem na czym stoje :)

ann872
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 23 cze 2009, 17:31
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Galadriela » 24 cze 2009, 19:39 Re: czym dojechać?

ann872 napisał(a):wylot jest z Krakowa o 10.30 wiec ok.13 będę już na miejscu. Dzięki za informacje, teraz już przynajmniej mniej więcej wiem na czym stoje :)


No to bezposrednie masz o 13:09, 14:09, 15:09 itd. Wyszukane na http://ojp.nationalrail.co.uk/en/pj/jp - czyli wyszukiwarce tylko dla pociagow.

A w miedzyczasie polaczenia laczone albo pociagiem z przesiadka na Bham New Street tak jak juz pisano albo z lotniska autobusem 900 do centrum Bham i dalej pociagiem jw. (stacja Bham New Street jest w samym centrum).
Mozna tez dalej autobusem z Bham do Telford ale chyba z jeszcze jedna przesiadka na West Bromwich.

Powodzenia

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posty: 307
Dołączyła: 1 cze 2008, 18:00
Reputacja: 9
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI