najtaniej z warszawy

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez majda » 6 lip 2009, 08:35 najtaniej z warszawy

witam, czy orientujecie sie moze jaki jest najtanszy sposob na podoroz
z Warszawy do Birmingham?
koniec lipca termin
z tego co patrzylam to niemaja zadnych tanich lotow
wszystkie tradycyjne linie lotnicze i na dodatek z przesiadka
ale moze sie myle?
pozdrawiam

majda
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 48
Dołączyła: 19 cze 2009, 16:06
Lokalizacja: warszawa-birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 6 lip 2009, 09:23 Re: najtaniej z warszawy

Teraz jest taki okres ze jest wszedzie drogo. Z Wawy do Bham nie ma zadnych lotow, ja tez latam ze stolicy do Luton liniami Wizzair. Tak wiec jesli chcesz koniecznie do Bham to musisz leciec z innego miasta. Wiem ze napewno Ryanair lata do Bham z Katowic, nie wiem jak inne. Szkoda ze nie zarezerwowalas wczesniej byloby taniej, ale z tego co patrzylam ostatnio to i tak nie jest jeszcze strasznie drogo w Wizzair
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Luiza » 6 lip 2009, 13:09 Re: najtaniej z warszawy

Jak wyzej. W tej chwili tylko wizzair , albo easy jet z Luton. Choc ostatnio nie udalo mi sie nawet sprawdzic cen na stronie Easy Jeta. Wiec lece wizzairem.
Poza tym wizzair tez juz sie zeszmacil, jak ryanair. Otoz mozna miec tylko 15 kg bagazu. Nie zaleznie od tego ile masz walizek, ma byc 15kg.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 6 lip 2009, 15:49 Re: najtaniej z warszawy

Ja mam nadzieje ze to ograniczenie wagowe w Wizzair to tylko na wakacje bo wiecej ludzi lata. Minie lato to sie zobaczy a poki co pod koniec lipca do pl smigamy autkiem, obliczylismy ze wyjdzie nam taniej niz 3 bilety na samolot :-)
A tak w ogole to jakas totalna porazka zeby z Warszawy bylo tak malo lotow, badz co badz to przeciez stolica!
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez artur01 » 6 lip 2009, 19:42 Re: najtaniej z warszawy

Stolica która sobie liczy od przewożników tak wysokich opłat ze żaden przewożnik nie jest zainteresowany i nikomu się nie opłaca dlatego niema lotó ;) w do Warszawy

artur01
Raczkujący
 
 
Posty: 86
Dołączył: 9 kwi 2008, 17:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Beata » 6 lip 2009, 20:03 Re: najtaniej z warszawy

Wysłałam ostatnio zapytanie do Easy Jet:
"Czy loty na trasie Londyn (Luton) - Warszawa będę kontunuowane."
Oto co usłyszałam?
,, W wyniku zbyt wysokich opłat lotniskwych loty na tej trasie zostały zawieszone do odwołania,,.


Wszyscy mówią tylko o Easy Jet, Wizzair czy Ryanair. A tymczasem w poszukiwaniu dogodnego połączenia z W-wą natknęłam się na inną mało znaną linię. Ca prawda lata z Londyn (Gotwick), ale z B-ham do Londyn (Gotwick) jest tylko 2h 40 min (National Express), więc nie jest źle. :)

http://www.aerlingus.com/cgi-bin/obel01 ... /index.jsp


Ja już bilety na święta kupiłam i mogę spać spokojnie. :)
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 6 lip 2009, 21:55 Re: najtaniej z warszawy

Problem w tym ze aerlingus bedzie latac dopiero od 25 pazdziernika.
Wszystkie moje ostatnie loty zaliczylam BA bo bylo najtaniej.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez olivka » 7 lip 2009, 21:37 Re: najtaniej z warszawy

z liverpoolu lata wizzair do wawy
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Macku » 7 lip 2009, 21:55 Re: najtaniej z warszawy

Sprawdz rowniez Doncaster Sheffield - WWA (wizzair), zawsze bilety byly stosunkowo tanie.
Daleko do Bham tez nie jest.
Avatar użytkownika
Macku
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 30 sty 2007, 14:49
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 2 sie 2009, 22:30 Re: najtaniej z warszawy

luthansa lata z wawy do bham....
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez gdynek » 4 sie 2009, 00:33 Re: najtaniej z warszawy

olivka napisał(a):luthansa lata z wawy do bham....


Wielkie dzięki.... kopiłem bilet na Święta za 145 funtów w obie stron... :-)
to nawet mniej jak w zeszłym roku...
loty 5 i 7 godzin powrotni...
haczyk jest taki ze z przesiadką ale to i tak lepiej niż lecieć do Krakowa a później intercity do Warszawy.

Dzięki :-)

gdynek
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączył: 7 paź 2007, 18:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DD » 8 sie 2009, 16:49 ale

ewela119 napisał(a):Teraz jest taki okres ze jest wszedzie drogo. Z Wawy do Bham nie ma zadnych lotow, ja tez latam ze stolicy do Luton liniami Wizzair. Tak wiec jesli chcesz koniecznie do Bham to musisz leciec z innego miasta. Wiem ze napewno Ryanair lata do Bham z Katowic, nie wiem jak inne. Szkoda ze nie zarezerwowalas wczesniej byloby taniej, ale z tego co patrzylam ostatnio to i tak nie jest jeszcze strasznie drogo w Wizzair


jaki problem zamiast bagazu do luku poslac pake za 10 funi busem? znam (i korzystalem) conajmniej dwie firmy, ktore tym sie zajmuja. po co czekac na bagaz? czekac w kolejce na odprawe?

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

PostNapisane przez alojzy » 9 sie 2009, 01:58 Re: najtaniej z warszawy

DD napisał(a):jaki problem zamiast bagazu do luku poslac pake za 10 funi busem? znam (i korzystalem) conajmniej dwie firmy, ktore tym sie zajmuja. po co czekac na bagaz? czekac w kolejce na odprawe?

Ciekawi mnie co to za firmy które, szybciej taniej i lepiej dostarcza mi bagaż na lotnisko, niż by on leciał ze mną samolotem. Pewnie wysiadasz z samolotu i stoi gościu z tabliczka mamy Twój bagaż DD,
Śmieszne rzeczy opowiadasz kolego.

alojzy
 
 

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 9 sie 2009, 11:48 Re: najtaniej z warszawy

alojzy, chyba nie o to mu chodziło, również korzystaliśmy z takiej opcji że jadąc do Pl wysyłamy swoj nadmierny bagaż do pl na adres rodzinki która go odbiera np w czwartek a my w piątek sobote czy nastepne dni przylatujemy sobie spokojnie do Pl i nie męczymy sie szarpiąc za sobą walizki...
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez DD » 9 sie 2009, 12:14 wow

alojzy napisał(a):
DD napisał(a):jaki problem zamiast bagazu do luku poslac pake za 10 funi busem? znam (i korzystalem) conajmniej dwie firmy, ktore tym sie zajmuja. po co czekac na bagaz? czekac w kolejce na odprawe?


Ciekawi mnie co to za firmy które, szybciej taniej i lepiej dostarcza mi bagaż na lotnisko, niż by on leciał ze mną samolotem. Pewnie wysiadasz z samolotu i stoi gościu z tabliczka mamy Twój bagaż DD,
Śmieszne rzeczy opowiadasz kolego.


wow, smieszne rzeczy opowiadam? no moze i tak bo to przeciez smieszne sobie ulatwiac a nie utrudniac zycie :) roksi juz Ci wyluszczyla temat i o to chodzilo. powiedz alojzy, po co Tobie bagaz zaraz gdy wysiadasz z samolotu? latwiej poslac sobie do domu z dowozem pod drzwi. wiec teraz wroc do poczatku watku, przeczytaj i sprobuj zrozumiec jeszcze raz a dojdziesz do wniosku, ze sam smiesznie odpowiedziales.

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI