najtaniej z warszawy

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

PostNapisane przez alojzy » 9 sie 2009, 19:41 Re: najtaniej z warszawy

DD napisał(a):powiedz alojzy, po co Tobie bagaz zaraz gdy wysiadasz z samolotu? latwiej poslac sobie do domu z dowozem pod drzwi.

Tak sie składa ze jak lecę do Polski to zanim trafie do domu to za zwyczaj parę nocy spędzam w hotelu. Żadna firma nie jest w stanie się dopasować aby przywieść mi bagaż dokładnie na ten dzień , który potrzebuje.
jeśli chodzi o powrót to zazwyczaj mój bagaż zawiera przeróżne pyszności które po takiej podroży z firma transportowa nadawały by sie tylko do wyrzucenia.
jakoś tez nie widzę żadnej wygody w tym ze bagaż trzeba wysłać pare dni wcześniej.
Może faktycznie dla niektórych to dobre rozwiązanie.
Dla mnie sie to wydalo trochę śmieszne jakieś kombinacje, załatwianie wszystkiego żeby oszczędzić 5 funtów

alojzy
 
 

MężczyznaPostNapisane przez DD » 9 sie 2009, 20:24 eee

eno, pysznosci to inna sprawa przeciez :)

wysylalem paki kurierami z reklam dwa razy, za kazdym razem przywozili dokladnie wtedy kiedy bylo to zaplanowane. A oszczednosc? 1. czas przy odprawie +/- 1,5 godz, 2. czas po przylocie - zero czekania na bagaz. 3. kasa - w jedna strone to zdaje sie 30 funi? wiec nie 5 funi ale 30-40 (za niemal tyle mozna kupic kolejny bilet do PL lub np. na Majorke, do Murcii, Valencji)

a jasne jest, ze zalezy co komu pasuje.

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

PostNapisane przez alojzy » 9 sie 2009, 20:59 Re: najtaniej z warszawy

hmm nie wiem w jaki sposób to wyliczyłeś.
firma kurierska bierze okolo 1 funt za kilo czyli jeśli mam 30 kilo to jest 30 funtów.
linie którymi latam życzą sobie 10 funtów za pierwsze 15kg i 20f za każde następne .czyli za 30 kg place tyle samo co firma kurierska.
Fakt czekanie jest denerwujące ale , ale korzystając z kuriera należy się wcześniej umówić na odebranie zorganizować żeby kos odebrał paczkę na miejscu i dodatkowo spakować pare dni wcześniej co umnie jest raczej nie możliwe do do ostatniej chwili cos zmieniam w bagażu.

alojzy
 
 

MężczyznaPostNapisane przez DD » 9 sie 2009, 21:06 tak

to fakt, ze przy pace jest troche ceregieli z organizacja wysylki i odbioru.

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI