polski warsztat

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MężczyznaPostNapisane przez harry5 » 27 wrz 2009, 08:44 polski warsztat

przestrzegam wszystkich przed polskim warsztatem samochodowym. Dziala jak te w polsce. Chyba źe macie gruby portfel. Odradzam.Zostałem naciągnięty na niezła kase. szczegółów wam oszczędze.Pozdro

harry5
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 31 sie 2009, 08:59
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez artur01 » 27 wrz 2009, 09:05 Re: polski warsztat

Może jakieś namiary to postaram się ominąć dalekim łukiem nie musisz podawać nazwy tylko dzielnice Pozdrawiam i dzięki

artur01
Raczkujący
 
 
Posty: 86
Dołączył: 9 kwi 2008, 17:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez BartosG » 27 wrz 2009, 09:30 Re: polski warsztat

Mam nadzieje ze nie ten na Akoks-ie, sam podstawiam tam moj i dziewczyny samochod z kazda pierdola i chlopaki naprawiaja szybko i cena dobra. Serdecznie polecam. Maly przyklad z wczoraj : podpora walu w BMW 320 cena czesci £35 i robota £60 czas 2h

BartosG
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 wrz 2009, 20:41
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez harry5 » 27 wrz 2009, 11:12 Re: polski warsztat

Dzilnica smethwick. Poprosze o namiary na ten w Akoks. I polećcie mi jakiegoś rzeczoznawce

harry5
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 31 sie 2009, 08:59
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez xao » 28 wrz 2009, 07:01 odradzam

Tak,odradzam takze ten warsztat na Smethwicku (jadac z handsworth ,mijajac Lidl,na pierwszym skrzyzowaniu ze swiatlami w prawo,pierwsza brama po prawej). Pomagalem wlascicielowi otwierac ta firme (w sensie tlumaczen,zalatwiania formalnosci itp.). Ten facet to kretacz i sciemniacz. Ma dobrych mechanikow,ktorzy pracowali przy autach znanych rajdowcow Polskich , a kaze im robic lipe. Mozecie np.miec wymiane czegos ,czego nie chcieliscie albo nawet zamienia dobra czesc na inna. Wiem bo moj znajomy tam pojechal,zanim sie o tym dowiedzialem i moglem go ostrzec,juz bylo po.
War...war never changes
Avatar użytkownika
xao
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Wiek: 44
Dołączył: 29 lis 2006, 08:09
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez on16 » 28 wrz 2009, 11:11 Re: polski warsztat

PROFESSIONAL POLISH TEAM I wszystko jasne! haha :-P

on16
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 24 wrz 2009, 17:53
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lysy » 28 wrz 2009, 21:17 Re: polski warsztat

Coz czasem bywa tak ze usluga watra jest dokladnie tyle ile kosztuje, a czasami znacznie mniej..........(w sensie zostalismy wy$#%i w kosmos).
Avatar użytkownika
lysy
Rozeznany
 
 
Posty: 251
Wiek: 46
Dołączył: 5 mar 2007, 11:47
Lokalizacja: Redditch
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agamiltko » 28 wrz 2009, 22:28 Re: polski warsztat

Stanowczo odradzam ten warsztat. To sa oszusci. Po tzw "naprawie" samochod trafil na diagnostyke do salonu i niestety sie okazalo, ze zostal w tym warsztacie popsuty. Nie dosyc, ze wymienili cos czego nie trzeba wymieniac, to jeszcze zrobili to niepoprawnie co spowodowalo dalsze zniszczenia. Jezeli chcecie oszczedzic sobie nerwow i zaoszczedzic DUZO pieniedzy to tam nie zagladajcie.

agamiltko
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Wiek: 45
Dołączyła: 29 lip 2007, 23:16
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez cold.tea » 29 wrz 2009, 16:20 Re: polski warsztat

Widze ze nie tylko mi bylo dane miec doczynienia z PPT i MR Q. Szczerze odradzam!!!

cold.tea
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 16 cze 2008, 11:14
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Fok@ » 29 wrz 2009, 17:24 Re: polski warsztat

Ja od paru lat korzystam z Uslug PPT i nigdy nie mialem z nimi problemow. Zawsze dotrzymywali slowa i terminow.
Avatar użytkownika
Fok@
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączył: 11 maja 2006, 09:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez chmiel » 30 wrz 2009, 08:36 Re: polski warsztat

Uwaga na Polski warsztat na Wendsbury.Tam też pracują polscy specjaliści ;)


Tak sobie myślę, co nas Polaków ciągnie do tych polskich warsztatów?Śmiem nawet twierdzić, że połowa tych mechaników, przed przyjazdem tutaj do UK umiała wymienić co najwyżej koło w samochodzie :-D nie można wszystkich wrzucać do jednego worka, ale przestańmy nabijać portfel polskim pseudo mechanikom.
Nie wierzę, że osoba, która ma taki fach w ręku, przyjeżdza specjalnie do UK, żeby otworzyć sobie warsztat.
:-))

chmiel
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 41
Dołączył: 5 sty 2008, 16:07
Lokalizacja: West Midlands
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 30 wrz 2009, 09:54 Re: polski warsztat

chmiel napisał(a):Uwaga na Polski warsztat na Wendsbury.Tam też pracują polscy specjaliści ;)


Tak sobie myślę, co nas Polaków ciągnie do tych polskich warsztatów?Śmiem nawet twierdzić, że połowa tych mechaników, przed przyjazdem tutaj do UK umiała wymienić co najwyżej koło w samochodzie :-D nie można wszystkich wrzucać do jednego worka, ale przestańmy nabijać portfel polskim pseudo mechanikom.
Nie wierzę, że osoba, która ma taki fach w ręku, przyjeżdza specjalnie do UK, żeby otworzyć sobie warsztat.


Hmmm A myśmy jeździli kilka razy tam do mechanika i byliśmy naprawde zadowoleni,
może to nie wina mechanika tylko twojego auta???? :)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez chmiel » 30 wrz 2009, 12:28 Re: polski warsztat

To nie tylko moja opinia.Wiadomo jednemu zrobią lepiej drugiemu gorzej. Ja ze swojej strony i strony moich znajomych NIE polecam.
Wybór należy do Was :wink:
:-))

chmiel
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 41
Dołączył: 5 sty 2008, 16:07
Lokalizacja: West Midlands
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zwierzakfm » 30 wrz 2009, 19:31 Re: polski warsztat

a po co wogole nabijac kieszen mechanikom, jezeli mozna kupic auto ktore sie nie psuje? wtedy nie bedzie problemu z zastanawianiem sie gdzie mnie zrobia w jajo a gdzie nie...
Avatar użytkownika
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 13 paź 2007, 23:44
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 22
Pokojowy
Góra
-2

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 1 paź 2009, 06:13 Re: polski warsztat

lol... KAŻDE się psuje.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA