W grupie motorem

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 22 sie 2009, 20:14 Re: W grupie motorem

marcin sie pisze ...... i nie szopy tylko garazu :)

kumpli pozmawiam
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vicekhrd » 23 sie 2009, 07:36 Re: W grupie motorem

Witam

Widze ze duzo sie tu dzieje ostatnimi czasy :-)
Dolaczyl bym sie do nastepnej malej wycieczkia aczkolwiek moto mi nie domaga a w nastepny weekend odwiedzam ojczyzne przez kolejne dwa weekendy.
Wiec pierwsze co robie po powrocie to rozgrzebuje moto a potem (mam nadzieje) bede mogl znowu dolaczyc do kolegow. Choc w zmienionej juz pewnie okolicznosci przyrody.
pozdro i szerokiej drogi.

vicekhrd
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 25 maja 2009, 18:53
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lysy » 23 sie 2009, 08:07 Re: W grupie motorem

vicekhrd napisał(a):Witam

Widze ze duzo sie tu dzieje ostatnimi czasy :-)
Dolaczyl bym sie do nastepnej malej wycieczkia aczkolwiek moto mi nie domaga a w nastepny weekend odwiedzam ojczyzne przez kolejne dwa weekendy.
Wiec pierwsze co robie po powrocie to rozgrzebuje moto a potem (mam nadzieje) bede mogl znowu dolaczyc do kolegow. Choc w zmienionej juz pewnie okolicznosci przyrody.
pozdro i szerokiej drogi.


Moze wrzesien nie bedzie zly w sumie lato bylo pod wzgledem pogody do kitu- moze za to bedzie mozna dluzej przed zima pojezdzic?
Milego wypoczynku w Pl, odezwij sie jak bedziesz juz mial moto gotowe!


A co do dzis to jest pochmurno, ale mi to osobiscie nie przeszkadza!
Avatar użytkownika
lysy
Rozeznany
 
 
Posty: 251
Wiek: 46
Dołączył: 5 mar 2007, 11:47
Lokalizacja: Redditch
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Matt » 23 sie 2009, 09:23 Re: W grupie motorem

Pochmuno ale nie pada :grin: wiec mozna realizowac zamierzony plan... OSTATNIA SZANSA DA CHETNYCH JEDNOSLADOW wyjazd o 12 z Redditch a zbiorka kolo morinona (morrison adres: 3 Clearwell Rd, Redditch, B98 0SW)
"life in every breath"
www.jmmotorbikeservice.co.uk
Avatar użytkownika
Matt
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 24 cze 2007, 17:05
Lokalizacja: Birmingham / 3miasto
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lysy » 23 sie 2009, 17:35 Re: W grupie motorem

Plan zrealizowany! nawet calkiem spora liczebnosc motocykli (w sile 4 sztuk), a co do skladu to nawet płec piekna dopisala..................!
Mam nadzieje ze dziewczyny nie zmarzły za bardzo w drodze powrotnej?
Avatar użytkownika
lysy
Rozeznany
 
 
Posty: 251
Wiek: 46
Dołączył: 5 mar 2007, 11:47
Lokalizacja: Redditch
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 24 sie 2009, 06:39 Re: W grupie motorem

Ja sie dzis ledwo ruszam, pewnie za stary juz jestem na takie maratony. Ja tam lubie pojezdzic , ale równiez lubie cos zobaczyc po drodze.

jak skleje sztoram do kupy to opracuje traske typowo pod zwiedzanie ...

zapodajcie chlopaki linka do fotek
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lysy » 24 sie 2009, 13:27 Re: W grupie motorem

marcin.p napisał(a):Ja sie dzis ledwo ruszam, pewnie za stary juz jestem na takie maratony. Ja tam lubie pojezdzic , ale równiez lubie cos zobaczyc po drodze.

jak skleje sztoram do kupy to opracuje traske typowo pod zwiedzanie ...

zapodajcie chlopaki linka do fotek


W sumie trasa byla taka ze na zamki (2 )trzeba by zbaczac z trasy a czasowo troche sie nam to rozwloklo..........wiec pozostalo po prostu przed siebie jechac - co tez robilismy. Kolejne miejsce odwiedzone, jak ktos zapyta o forest of dean -odpowiedz: BYŁEM

fotek to sie nie narobilem........ale linka chetnie obadam - tu musimy usmiechnac sie ladnie do Matt-a
Avatar użytkownika
lysy
Rozeznany
 
 
Posty: 251
Wiek: 46
Dołączył: 5 mar 2007, 11:47
Lokalizacja: Redditch
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 24 sie 2009, 19:20 Re: W grupie motorem

lysy z calym szacunkiem ja troche inaczej rozumiem turystyke motocyklowa. Polega to natym ze nie jedziesz po danej trasie zeby byc ale zeby poznac. I okj mozesz powiedziec bylem , ale nic nie zobaczylem i nic o tym nie wiem.


przesledzilem sobie traske i powiem ci szczeze ze nawinelismy sporo mil na darmo. Ja lubie pojezdzic motorem i powbijac sie w zakrety , ale lubie jak na koncu kretej drogi jest cos co zapadnie mi w pamiec.

pozatym jakos wiecej mi wyszlo niz 120 mil. I jeszcze jedno, nastepnym razem to ty przyjedziesz do Bham, jakos latwiej jednemu dojechac do trójki niz trójce do jednego.

Pozdro i do zobaczenia

Ruszac sie nadal nei moge, a Kasia to juz napewno ze mna na motora nie wsiadzie.
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lysy » 24 sie 2009, 19:49 Re: W grupie motorem

marcin.p napisał(a):lysy z calym szacunkiem ja troche inaczej rozumiem turystyke motocyklowa. Polega to natym ze nie jedziesz po danej trasie zeby byc ale zeby poznac. I okj mozesz powiedziec bylem , ale nic nie zobaczylem i nic o tym nie wiem.


przesledzilem sobie traske i powiem ci szczeze ze nawinelismy sporo mil na darmo. Ja lubie pojezdzic motorem i powbijac sie w zakrety , ale lubie jak na koncu kretej drogi jest cos co zapadnie mi w pamiec.

pozatym jakos wiecej mi wyszlo niz 120 mil. I jeszcze jedno, nastepnym razem to ty przyjedziesz do Bham, jakos latwiej jednemu dojechac do trójki niz trójce do jednego.

Pozdro i do zobaczenia

Ruszac sie nadal nei moge, a Kasia to juz napewno ze mna na motora nie wsiadzie.


Jako ze jechalismy w dol chyba bylo do redditch po drodze? Wyjechalismy na objazdowke, za zwiedzanie tym razem nie bylo czasu (nawet kolejka w nd nei kursowala!!!)- nad birma z ciekawych miejsc to chyba tylko peak district co? Rob storma bo chrom do jazdy to sam wiesz jak sie nadaje............
p.s 120 nie 120...... kto by to liczyl mi pokazal licznik 160

[ Dodano: Czw Sie 27, 2009 21:20 ]
Ktos chetny na jakis wyjazd niedziela-poniedzialek????Walia????

[ Dodano: Nie Sie 30, 2009 19:43 ]
No niby nie tak jak planowalem, ale kolejny wyjazd zaliczony! Tym razem weymouth+portland

http://s192.photobucket.com/albums/z55/ ... 0portland/

Walczylem z pogoda- caly czas mocny wiatr (szczegolnie nad woda - na szczescie mialem kask to w nim sobei chodzilem i chyba tylkod zieki temu mnei nie przewialo), polowe drogi do weymuth deszcz, jak wracalem to samo z dodatkiem gestej mgly. Potem juz na autostadzie czysto i ladnie, zeby tuz przed domem znowu zmoknac.........Ale co tam warto bylo, ubranko dalo rady, motor tez!
Avatar użytkownika
lysy
Rozeznany
 
 
Posty: 251
Wiek: 46
Dołączył: 5 mar 2007, 11:47
Lokalizacja: Redditch
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez gixxer » 12 wrz 2009, 10:42 Re: W grupie motorem

Halo zyje tu ktos jeszcze??? jest ladny weekend moze jakis wypad??
pozdro

gixxer
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 43
Dołączył: 16 cze 2009, 18:20
Lokalizacja: birmingham, moseley
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lysy » 12 wrz 2009, 13:00 Re: W grupie motorem

gixxer napisał(a):Halo zyje tu ktos jeszcze??? jest ladny weekend moze jakis wypad??
pozdro



Kodi z ekipa pojechali na masowke (Ace cafe + jakas rundka nastepnego dnia) - nie dla mnie jako ze dzis bylem w kołchozie - a swoja droga wole spotykac motocyklistow w trasie a nie w knajpach..........
W niedziele jak pogoda pozwoli (co sie okaze tuz przed wyjazdem pewnie) jade rano na objazd Peak District. Predkosc jak zwykle turystyczna (nie mylic z plastikowym zap$#%^m, ale szybciej niz chromowane walce drogowe :mrgreen: :wink: ) czyli 60-(70mph max). Calosc trasy okolo 300mil

W razie czego zapraszam (jutro) przed 8.00 na service przy m42 (junction 10)

[ Dodano: Nie Wrz 13, 2009 16:03 ]
Jak mowilem, tak zrobilem. Duzo motorkow jedzilo po calym distikt-cie, pogoda dopisala, choc nie bylo tak goraco jak w tygodniu -ale to nawet lepiej!
Troche fotek

http://s192.photobucket.com/albums/z55/ ... 0district/
Avatar użytkownika
lysy
Rozeznany
 
 
Posty: 251
Wiek: 46
Dołączył: 5 mar 2007, 11:47
Lokalizacja: Redditch
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Matt » 11 paź 2009, 15:00 Re: W grupie motorem

"life in every breath"
www.jmmotorbikeservice.co.uk
Avatar użytkownika
Matt
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 24 cze 2007, 17:05
Lokalizacja: Birmingham / 3miasto
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 14 paź 2009, 06:01 Re: W grupie motorem

powodzenia chlopaki .... nie ch sie wam w dazy a Pan Bóg niech wam sipą wali
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Survival » 1 kwi 2016, 19:43 Re: W grupie motorem

Witam
Mam nadzieje ze temat nie umarł i wciąż uda się zorganizować jakąś wycieczkę. Mam suzuki en 125-2A i planuje pojeździć do Walii itp ale nie samemu. Bez odpowiedniego towarzystwa to niewielka przyjemność. Jesli ktoś by się pisał na wypad w weekedn któryś to piszcie. I nie chciałbym zwalniac ludzi z silnikami mocniejszymi od mojego, tak z góry zaznaczam.
Pozdrawiam Adi

Dodano: -- 7 lip 2016, 12:39 --

Witam.
Mam urlop od 23ego lipca do 12 sierpnia i nachodzi mnie taka myśl by w kilka dni dojechać na samą północ szkocji i spowrotem do Bham. Po drodze można zatrzymać kilka razy na noc w hostelach SYHA(opłacasz jakieś 30funtów membership za rok i za grosze ma się noclegi-polecam).

Taka ot co przygoda. J już tak zjechałem południe czyli walie i zachodnią część szkocji.

Podkreślę na początku że śmigam na 125cc więc motorłejki odpadają no i nawet lepiej bo można przez fajne wsie poprzejeżdżać.

Jak ktoś by się pisał to zapraszam, jak ktoś miałby inny pomysł na trasę również słucham;)
Załączniki
sss.png
sss.png (251.48 KiB) Przeglądane 29225 razy

Survival
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączył: 2 gru 2015, 11:20
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 23 lip 2016, 13:41 Re: W grupie motorem

Witam. Mam podobny sprzet do twojego a mianowicie sym xs-k 125. W tamtym sezonie udalo mi sie przejechac na nim ponad 10000 km. Pod wzgledem spalania wdzieczny sprzet, pod wzgledem komfortu troche z tym gorzej a zwlaszcza na dlugich dystansach. Przejechalem wlasnie na nim cala Walie w tamtym roku teraz planuje bic w doline loary do Francji. Jezeli wszystko pojdzie zgodnie z planem to mysle wyruszyc 6 sierpnia z bham, noclegi mozna zorganizowac za grosze w hostelach jednak placi sie tylko za łózko a nie za pokoj. Niestety nasze urlopy tak i tak by sie nie zgraly ale zawsze mozna pomyslec o jakis fajnych trasach na weekend w 2-3 dni mozna obrocic polnocna czesc walii czy tez inna czesc Anglii w obrebie 300 km od bham, moja pasja sa nie tylko widoki ale tez robia na mnie wrazenie przestarzale budowle.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA