Jedwab do wlosow jakie sa wasze zdania

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez SMERFETKA » 8 mar 2009, 22:46 Re: Jedwab do wlosow jakie sa wasze zdania

Jedwab do wlosow sprzedaje w malych bureleczkach (14mli) fryzjerka Marta z Hall Green. Ma tez w sprzedazy maske do wlosow (ktora jest swietna) Naprawde polecam nie tylko produkty ale i fryzjerke!!!!! :grin:
Podam numer na prywacie

SMERFETKA
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączyła: 10 wrz 2008, 07:59
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kasiakowalska69 » 2 paź 2009, 18:37 Re: Jedwab do wlosow jakie sa wasze zdania

SMERFETKA napisał(a):Jedwab do wlosow sprzedaje w malych bureleczkach (14mli) fryzjerka Marta z Hall Green. Ma tez w sprzedazy maske do wlosow (ktora jest swietna) Naprawde polecam nie tylko produkty ale i fryzjerke!!!!! :grin:
Podam numer na prywacie


nie ma to jak robic sobie samej reklame prawda marto z hall greenu?? ( i pisze sie ml a nie 14 mli chyba trzeba sie do szkoly cofnac..) albo juz nie z hall greenu..bo przeprowadzka wkrotce przeciez.. uahahahah... zalosne doprawdy ..

kasiakowalska69
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 2 paź 2009, 18:28
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ruda.alicja » 13 paź 2009, 11:53 :)

moja siorka uzywa jedwabiu do wlosow i jest zachwycona. Pewnie zalezy to od rodzaju wlosow jakie sie ma. Inaczej beda zachowywaly sie suche, normalne czy przetluszczajace sie. Z tego co sie orientuje, to moja siorka ma raczej normalne i wiem, ze bardzo sobie chwali ten produkt.
'Sukces osiąga się tylko wtedy, kiedy robi się, to co lubi najbardziej'
Avatar użytkownika
ruda.alicja
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Wiek: 48
Dołączyła: 10 cze 2006, 11:45
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ictmeoy » 24 paź 2009, 19:22 Re: Jedwab do wlosow jakie sa wasze zdania

ja uzywam jedwabiu tego w malych buteleczkach, dostalam od swojej fryzjerki. jestem z niego calkiem zadowolona bo super wygladza i nablyszcza wlosy, ale nie nalezy go nakladac zbyt duzo, bo osiaga sie po kilku godzinach efekt przetluszczenia wlosow :)
Avatar użytkownika
ictmeoy
Początkujący
 
 
Posty: 21
Dołączyła: 29 lip 2007, 15:57
Lokalizacja: Lancaster
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez sofija » 25 paź 2009, 15:04 Re: Jedwab do wlosow jakie sa wasze zdania

ja uzywalam i przestalam, bo przetluszczaly mi sie wlosy :/
Avatar użytkownika
sofija
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 35
Dołączyła: 16 paź 2009, 17:19
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET