PURE STAFF----Northfield

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez nalena » 4 lis 2009, 23:55 Re: PURE STAFF----Northfield

Nie szukajcie spisku gdzie go nie ma.Maz jest na tym systemie juz od 2007 roku,nie bylo problemow!!
wszystkie dodatki dostajemy,doplat zadnych nie bylo,jak stracil prace dostal zasilek wiec w czym problem?
co roku ma normalne rozliczenia-ale 0 zwrotow
Odpowiadajac na pytania z forum-2 osoby moga dostac rozne wynagrodzenia,to jest zalezne od tego ile sobie odlicza-innymi slowy jak za malo odliczen se zrobisz dostaniesz mniej kasy proste
na pytanie czemu wszyscy nie przechodza na ten system-jest na nim mnustwo osob w tym moja sasiadka pracujaca w birmingham counsil(angielka)
zaleta normalnego systemu jest to za na koniec roku mozesz dostac zwrot podatku jesli masz dobrego ksiegowego ,do tego w okresie urlopu dostajesz normalne wynagrodzenie na poczet ktorego wczesniej co tydzien pobierano ci pewna kwote
W systemie umbrella to co pobieraja na poczet urlopu zostaje ci co tydzien doplacane do wyplaty

nalena
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 25 wrz 2008, 22:13
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 5 lis 2009, 14:07 Re: PURE STAFF----Northfield

kroliczek183 napisał(a):
pozdrawiam "wspanialych" rodakow :!:



dzieki :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ciebie tez pozdrawiamy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: albo was :mrgreen:

:mrgreen:

wspaniali robacy



9. Zabronione jest umieszczanie reklam i ogłoszeń na Forum (również w podpisach).
Umieszczenie linku w podpisie wymaga zgody administratora. Zabrania sie również podawania nazw , adresów i telefonów Firm lub osób świadczących usługi. W związku z powyższym wszystkie pytania o takie firmy będą usuwane z forum.

nazw przecinek adresow przecinek telefonow

czyli samych nazw tez nie mozna????

czyli ze ten temat jest niezgodnie z prawem forum???

tak sie upewniam, bo nie rozumiem
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 5 lis 2009, 16:05 Re: PURE STAFF----Northfield

ten temat jest już żałosny po prostu, ludzie pracujący bądź szukający pracy atakują a pracownik agencji broni się jak może pod postacią wciąż nowych nicków tak jakby nikt się miał nie zorientować o co chodzi...

Mr. B napisał(a):Wiec zapraszam do mojego forum ''Umbrella" poniewaz tak nazywa sie ten system rozliczeniowy, robie to pierwszy raz wiec mam nadzieje ze mi sie uda
I jeszcze jaka bystrość , otworzyć nowy temat i nazwać to swoim forum he he forum nazywa sie bham.pl i zapewne właścicielami są młodzi sympatyczni ludzie a nie ten kto zakłada nowy wątek ...
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez myszka22 » 6 lis 2009, 19:33 Re: PURE STAFF----Northfield

PURE STAFF CZY TO LEGALNA AGENCJA???DOWIEDZ SIĘ W REVENUE
:twisted: :twisted: :twisted:

myszka22
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 22 paź 2009, 10:11
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karmelek » 7 lis 2009, 11:35 Re: PURE STAFF----Northfield

A ja powiem wam że pewna osoba zadzwoniła do Revenue i chciała zmienić dane pracodawcy itp. i dowiedział się że firma Pure Staff oraz Back office nie istnieją w ich rejestrze. Po 20 minutach od zaczęcia pracy wyleciał z hukiem w trybie natychmiastowym :twisted: I co teraz Panie Damianie z tym fantem?? Chcieliście to wszystko zatuszować ale się nie dalo :mrgreen:

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA