czy ktos robil studia dla postgraduate?

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

MężczyznaPostNapisane przez zwierzakfm » 31 sie 2009, 19:13 czy ktos robil studia dla postgraduate?

witam
czy sa ludzie na forum ktorzy majac polskiego inz lub mgr inz robili w UK studia dla postgraduate? chodzi mi o to czy daje to dobry efekt na rynku pracy, czy pracodawcy rzeczywiscie zwracaja wieksza uwage na wyksztalcenie zdobyte w UK?
Avatar użytkownika
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 13 paź 2007, 23:44
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez pinsleepe » 9 lis 2009, 15:17 Re: czy ktos robil studia dla postgraduate?

polski magister a angielski master to dwa rozne swiaty. jezeli masz magistra z polski to podejzewam, ze musialbys zrobic master mimo wszystko (do 2 lat nauki). sa wyjatki od reguly jesli miales super stopnie (minimum 2.1 w angielskim systemie). postgraduate to kolejne 3 lata i kolejne wydatki. zdaza sie, ze pracodawcy sponsoruja takie studia.
ogolnie wiele osob konczy kariere na undergraduate. idziesz dalej jesli chcesz sie specjalizowac i masz jakas konkretna ambicje.

pinsleepe
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 40
Dołączyła: 6 lis 2007, 19:55
Lokalizacja: Manchester
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zwierzakfm » 9 lis 2009, 17:32 Re: czy ktos robil studia dla postgraduate?

wiem jaka jest roznica miedzy mgr z polski a tutejszym MSc. mam zamiar robic MSc, bo reszta tytulow do niczego sie nie nadaje (co najwyzej do tarcia chrzanu).
chodzi mi o to czy ktos tu zrobil sobie MSc dla postgraduate i wpisal do w CV. jaka byla reakcja potencjalnych pracodawcow, czy gra jest warta swieczki? problem jaki mam to przede wszystkim czas, musze dogadac sie z firma zeby zorganizowac sobie ekstra kilka tygodni wolnego w roku, bo musze pracowac i robic studia part time.

Dodano: -- 13 cze 2012, o 08:28 --

odswierze troche ten stary temat. pytanie jak powyzej, moze ktos taki pojawil sie w miedzyczasie na forum ;-)
Avatar użytkownika
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 13 paź 2007, 23:44
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 22
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY