Limit odnosnie liczby slow w pisaniu na forum

Możecie zaproponować jakieś forum, opinie, zmiany...

KobietaPostNapisane przez Justa129 » 16 lis 2009, 00:22 Limit odnosnie liczby slow w pisaniu na forum

Mam pytanko jest limit w pisaniu odnosnie rozmow na forum??? poniewz chcialam opisac sytuacje ktora mi sie ostatnio przytrafila ale jakos ,mi nie chce wyslac!

Justa129
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 14 lis 2009, 16:11
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 16 lis 2009, 09:44 Re: Limit odnosnie liczby slow w pisaniu na forum

nie wiem czy jest limit ale czasem jak sie zbyt długo coś pisze to nie chce potem tego wysłać albo wylogowuje ze strony warto przed naciśnięciem wyśłij skopiowac cały tekst i próbować wysłac kilka razy. No chyba że faktycznie jest jakiś limit to można w kilku postach krótszych powysyłać...
Justa129, no oczywiście mam nadzieje że jak kultura nakazuje tak długio post to miał być w dziale przedstaw się i miałaś nam opowiedzieć wszystko o sobie jako nowa urzytkowniczka forum ;)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 16 lis 2009, 10:30 Re: Limit odnosnie liczby slow w pisaniu na forum

Limit znaków w poscie to 65500, także musiałabyś napisać naprawdę długiego posta żeby się nie zmieścić w limicie. Po przekroczeniu tego limtu pojawia się komunikat.
Myślę , tak jak napisała malaroksi ze Twój problem polega na tym ze piszesz posta długo i forum Cie wylogowuje. Najlepszym rozwiązaniem jest zaznaczenie podczas logowania, opcji Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie, wtedy problem się nie pojawia.
Oczywiście przed wysyłaniem długich postów warto je skopiować.
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 17 lis 2009, 08:24 Re: Limit odnosnie liczby slow w pisaniu na forum

Jeszcze prościej napisać posta w jakimś edytorze tekstu, zalogować się na forum, kopiuj-wklej i pozamiatane.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez zmielna » 17 lis 2009, 13:19 Re: Limit odnosnie liczby slow w pisaniu na forum

AdamBoltryk napisał(a):Jeszcze prościej napisać posta w jakimś edytorze tekstu, zalogować się na forum, kopiuj-wklej i pozamiatane.


Dokladnie, a osobiscie z edytorow to polecam Vi ;-)
Ad astra per aspera..
Avatar użytkownika
zmielna
Rozeznany
 
 
Posty: 154
Wiek: 46
Dołączył: 20 lis 2007, 22:57
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 14
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FORUM