proste przepisy-ratunku nie umiem gotowac

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez Olusia85 » 30 paź 2008, 06:47 Re: proste przepisy-ratunku nie umiem gotowac

Dziewczyny a ja poprosze o przepis na pierogi9glownie chodzi mi o ciasto) pozdrawiam

Olusia85
Raczkujący
 
 
Posty: 92
Dołączyła: 14 lis 2007, 13:22
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ania21tk » 26 sty 2009, 09:45 Re: proste przepisy-ratunku nie umiem gotowac

A ja polecam Wam moje drogie stronke internetowa z wysmienitymi przepisami
www.wielkiezarcie.com

Sprawdzone !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:razz: :-P :razz: :-P :razz: :-P :grin: :grin: :grin: :grin:

ania21tk
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 22 sty 2009, 11:12
Reputacja: -5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez maddy0220 » 23 lis 2009, 16:50 Re: proste przepisy-ratunku nie umiem gotowac

poleca stronke, sa tam naprawde latwe i sprawdzone przepisy - kuchnie swiata i nie tylko.
http://www.mojeprzepisy.pl/
Avatar użytkownika
maddy0220
Początkujący
 
 
Posty: 46
Wiek: 37
Dołączyła: 5 lis 2009, 21:22
Lokalizacja: cos na O ..OHIO
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 6 gru 2009, 15:35 Re: proste przepisy-ratunku nie umiem gotowac

Wrzucam prosty przepisik na obiad:
Mieso mielone
Makaron kokardki,kolanka lub co kto woli
Pieczarki
2 cukinie
Cebule
Sos Dolmio moze byc Bolognese lub pieczarkowy
Przyprawy:Vegeta,pieprz i slodka papryka

Makaron ugotowac i odcedzic.Mieso mielone doprawic Vegeta,pieprzem i slodka papryka,poczym podsmazyc.Pieczarki i cukinie pokroic w kawalki,doprawic takze Vegeta i podsmazyc(oczywscie wszystko osobno)cebule pokroic w krazki i zeszklic na patelni.Wszystkie te warzywa wymieszac z makaronem.Podgrzac sos Dolmio i wymieszac ze wszystkimi skladnikami.Danie proste i w miare szybkie :-)

[ Dodano: Nie Gru 06, 2009 15:41 ]
Aaa zapomnialam heh( jak zwykle)mozna tam jeszcze doprawic oregano i bazylia i dodac starty ser na wierzch :-D
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET