prawo jazdy na samochód ciężarowy

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez kaskag » 7 lip 2008, 07:51 prawo jazdy na samochód ciężarowy

CZY WIECIE GDZIE MOŻNA ZROBIĆ W BIRMINGHAM PRAWO JAZDY NA SAMOCHÓD CIĘŻAROWY ILE TO KOSZTUJE ILE TRWA I CZY MOZE ZNACIE JAKIEGOŚ POLSKIEGO INSTRUKTORA ?PROSZE O ODPOWIEDZ POSIADAJACYCH TE INFORMACJE,DZIEKI

kaskag
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 3 kwi 2008, 14:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 7 lip 2008, 12:38 Re: prawo jazdy na samochód ciężarowy

Hej! Mój mąż właśnie chce robić prawko na ciężarówkę tu masz stronkę http://www.easternlgvtraining.co.uk/, w zależności ile dni będziesz to robił koszt wacha się między 500-1500 funtów i na polskiego instruktora nie masz szans, ale sądzę że jeśli ich poprosisz to możesz przyjść z tłumaczem. Pozdrawiam
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 7 lip 2008, 18:03 Re: prawo jazdy na samochód ciężarowy

te miniumum 500 ktore podalas w poscie to chyba sam koszt jazd (bez egzaminu, bez lekarza itp...) bo jakos mi to malo wychodzi... z reszta jakie lgv chcecie zrobic? C na ciezarowki czy C+E na TIR'y?
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 8 lip 2008, 15:07 Re: prawo jazdy na samochód ciężarowy

Bartsun napisał(a):te miniumum 500 ktore podalas w poscie to chyba sam koszt jazd (bez egzaminu, bez lekarza itp...) bo jakos mi to malo wychodzi... z reszta jakie lgv chcecie zrobic? C na ciezarowki czy C+E na TIR'y?


Lekarza to załatwiasz sobie sam i koszt to 15 funtów, 500 które podała to oczywiście koszt samego kursu, a to zależy ile jazd sobie weźmiesz i jak Ci instruktor doradzi...
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 8 lip 2008, 16:00 Re: prawo jazdy na samochód ciężarowy

ciekawe te ceny Ci powiem... lekarza mialem za 45 a u niektorych nawet 75 wiec dziwne troche... na moim kursie poprawka do egzaminu to 400f wiec dziwi mnie ze za caly kurs mozesz 500 dac, policz 300 za 6h jazdy plus egzamin za 100 to razem 400... no ale rozne szkoly-rozne cenniki... ja nie mialem w szkole tylko u prywatnego instruktora

pozdro
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 8 lip 2008, 18:17 Re: prawo jazdy na samochód ciężarowy

eastern lgv, sterling i tym podobne kombinaty charakteryzuja sie niska cena, ale w zamian w kabinie zawsze jezdzi druzyna do koszykowki, zdawalnosc jest na poziomie 30% i generalnie maja cie w dupi@. moge polecic kolesia u ktorego sam robilem kurs, i co niektorzy tutaj tez. cena za kurs na kategorie 'C' (realna) to okolo 800 -1000 F z lekarzem, egzaminem teoretycznym, podrecznikiem i egzaminem praktycznym (featherstone testing station). za E do C kolejne 700F przynajmniej. w razie niezdania praktyki faktycznie ponowny egzamin wraz z jakas jazda przed to koszt od 300 do 400F. kurs za 500 F to realnie 2 jazdy po 3 godziny i poltorej przed egzaminem, wiec nie rokuje sukcesow za taka kase. ale moze sie myle i czekam niecierpliwie na feedback

pozdr

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez corrado1980 » 8 lip 2008, 18:55 Re: prawo jazdy na samochód ciężarowy

więc zrobiłeś tutaj prawo jazdy na ciężarowe auto , a w poprzednich zamkniętych wątkach sie puszyłeś.... ?! ..jakiego to nie masz doświadczenia...
uahahaa

corrado1980
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2007, 12:55
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 9 lip 2008, 13:32 Re: prawo jazdy na samochód ciężarowy

więc zrobiłeś tutaj prawo jazdy na ciężarowe auto , a w poprzednich zamkniętych wątkach sie puszyłeś.... ?! ..jakiego to nie masz doświadczenia...
uahahaa


ja ci juz raz synek mowilem co bym zrobil gdybym mial psa z twoim pyskiem.... http://bham.pl/forum/viewtopic.php?t=99&start=180

myslalem ze juz cie nie ma, a tu prosze, jednak sledzisz moje posty.....

nie, nie mozesz mi mowic guru

pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez kaskag » 10 lip 2008, 15:44 Re: prawo jazdy na samochód ciężarowy

DZIEKUJE ZA INFORMACJE,JESZCZE MAM JEDNO PYTANIE ,JAK WYGLĄDAJĄ TU BADANIA LEKARSKIE NA CIEŻAROWY SAMOCHÓD GLÓWNIE CHODZI MI O ROZPOZNAWANIE KOLOROW,NAPISZCIE JAK WYGLADALY WASZE BADANIA .DZIEKI

kaskag
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 3 kwi 2008, 14:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 10 lip 2008, 18:05 Re: prawo jazdy na samochód ciężarowy

nie ma rozpoznawania kolorow (ja nie mialem, moj ojciec tyz nie)

mierzy cie, wazy cie, stuka w kolanko, sikasz do buteleczki i po badaniach ;)
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez nelek855 » 28 lut 2010, 00:22 Re: prawo jazdy na samochód ciężarowy


nelek855
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 lut 2010, 23:24
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI