Quady wszystko na temat tych pieknych maszyn!

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MężczyznaPostNapisane przez tomasss21 » 4 lut 2009, 08:42 Quady wszystko na temat tych pieknych maszyn!

witam
Sa tacy ktorz posiadajo gady? Moze znaja sie na mechanice tych sprzetow? Chwalcie sie swymi maszynami! Piszcie wszystko na temat quadow!!!

[ Dodano: Sro Lut 04, 2009 08:59 ]
Jestem posiadaczem quada vinson 500 automat prawie miesiac szukalem miejsca do posmigania. No ale wkoncu udalo mi sie znalesc. Nie jest to zbyt duzy plac ale roznorodny jest miedzy innymi szuter, glina, hopki, gory, blotko (najwieksza frajda), i wylewiska z woda.
Moze jest ktos chetny do pojezdzenia razem i wymiana doswiadczen. Jestem poczatkujacym i nie wiele wiem, ale jezeli bede potrafil z mila checio pomoge!
Pozdrawiam

tomasss21
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Wiek: 37
Dołączył: 3 lut 2009, 19:38
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Turbo » 5 mar 2010, 23:35 Re: Quady wszystko na temat tych pieknych maszyn!

gdzie taki plac znajdę? też posiadam quada i niezabardzo mam gdzie nim pojezdzić

Turbo
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 25 sty 2007, 12:28
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 19 mar 2010, 19:08 Re: Quady wszystko na temat tych pieknych maszyn!

szukam miejsca do pojezdrzenia na quadzie dajcie znac gdzie i co potrzeba miec ze soba jestem poczatkujacy

Guest
 
 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA