Ogłoszenia

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 31 sty 2010, 02:21 Re: Ogłoszenia

Luiza napisał(a):
pinsleepe napisał(a):patrzylam na gumtree na ogloszenia i wszedzie przynajmniej £300 za pokoj + rachunki. trzeba sie targowac ;]
To chyba te pokoje maja sciany zlotem wykladane :twisted:
Sie chyba komus w d... poprzewracalo.

Heheh jestem "na czasie" Zdziwiła byś się co i za ile oferują w B'ham :)

Dla zainteresowanych:
www.gumtree.com
www.easyroommate.com
www.findaproperty.com
www.zoopla.com
tam szukałem i znalazłem - 1 dwuosobowy pokój + living room + kuchnia + normalna łazienka z wanną i prysznicem z normalną baterią :D - 375 funa + rachunki. Przez agencję. Co prawda żadna nówka spod igły, ale w porównaniu do tego co oglądałem przez ostatnie 3 tygodnie to normalnie wersal :D:D I za rozsądną kasę.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Beata » 31 sty 2010, 17:51 Re: Ogłoszenia

Co do wersalu :) to myślę, że można go mieć, dając sobie tylko czas na jego szukanie. Czesto jednak bywa tak, że niekórzy go nie mają. Ja jestem taka podekscytowana moim nowym wersalem, że nie mogę się opanować i Wam o tym nie opowiedzieć. Mam super pokoj. Wielki, bardzo czysty, wielkie łoze, dwie szafy, TV, internet i nawet atrapę kominka, hehe. ;)A co najważniejsze tyle świetego spokoju i ciszy, że aż mi w uchach piszczy z tej ciszy. Wielki dom, a w tym wielkim domu tylko ja i makaś miła, przyjaźnie do mnie nastawiona para. :)


Powodzenia tym, którzy szukaja wersalu, aby go znaleźli. ;)
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 31 sty 2010, 19:32 Re: Ogłoszenia

Beata napisał(a):...nawet atrapę kominka, hehe. ;)

O takie wersalskie luksusy w tym kraju nie trudno. :grin:
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 3 lut 2010, 17:41 Re: Ogłoszenia

Beata napisał(a):Co do wersalu :) to myślę, że można go mieć, dając sobie tylko czas na jego szukanie. Czesto jednak bywa tak, że niekórzy go nie mają. Ja jestem taka podekscytowana moim nowym wersalem, że nie mogę się opanować i Wam o tym nie opowiedzieć. Mam super pokoj. Wielki, bardzo czysty, wielkie łoze, dwie szafy, TV, internet i nawet atrapę kominka, hehe. ;)A co najważniejsze tyle świetego spokoju i ciszy, że aż mi w uchach piszczy z tej ciszy. Wielki dom, a w tym wielkim domu tylko ja i makaś miła, przyjaźnie do mnie nastawiona para. :)


Powodzenia tym, którzy szukaja wersalu, aby go znaleźli. ;)




Fajnie,że jesteś zadowolona.Napisz jeszcze gdzie,mam na myśli dzielnicę oraz za ile te "wersalskie" luksusy.
Pozdrawiam i życzę miłego mieszkania w nowym miejscu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Beata » 7 lut 2010, 13:48 Re: Ogłoszenia

Mój wersal jest na Acocks Green i wydaje mi sie, że jak na taki standard to naprawdę niewiele (240F - include all bills). Wydaje mi, że wersal można znalesc w kazdej dzielnicy i moja okilica nie jest wyjątkiem. Brakuje mi tu tylko wielkich straganów z warzywami, ktore w poprzednim miejscu zamieszkania miałam na kazdym kroku. Nie można mieć jednak wszystkiego.


Dziękuję erni. :)
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez KEM » 8 lut 2010, 08:54 Re: Ogłoszenia

Wersale , nie wersale ja nadal zgadzam się z Mustafa75. Dla mnie zamykanie drzwi do pokoju na klucz to tragedia, korzystanie z wanny czy kibelka wraz z kilkoma innymi osobami tez, ze nie wspomnę o zlewie w kuchni pełnym czyichś niezmytych garów. Ja w takim wspólnym domu nigdy nie mogłabym się czuć jak w domu.
No i ta kwestia, ze nie wiesz z kim dzielisz ten wspólny dach. Słyszałam o przypadkach,ze ludzie dorabiali sobie klucze i po wyprowadzeniu się z domu okradali swoich byłych współlokatorów.
Nie wiem, możne to kwestia wieku. Jak człowiek przekracza 30tke to trochę inaczej myśli o życiu a pewne standardy jak komfortowe mieszkanie które dziele jedynie z rodzina stają się nieodzowne. Ja myślę,ze to kwestia priorytetów i tego na co się człowiek możne zgodzić żeby tylko parę gorszy zostało w kieszeni.
Avatar użytkownika
KEM
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączyła: 29 paź 2007, 16:38
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 21 mar 2010, 14:15 Re: Ogłoszenia

Ja od kilku lat wynajmuję studio flat,może nie duże ale moim zdaniem lepsze niż wynajmowanie pokoju.Czasem z ciekawości przeglądam ogłoszenia o wynajmie pokoji i z tąd moje pytanie.Dlaczego np.jeden i ten sam pokój wynajęty singlowi kosztuje np.50F plus rachunki a parze 80F plus rachunki :?: Co za różnica,czy w łóżku śpi jedna osoba,czy para :?: skoro jest to jedno i to samo łóżko.Może ktoś z ogłoszeniodawców wyjaśni mi to zagadnienie.Z góry dziękuję i pozdrawiam.

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez TheRektor » 21 mar 2010, 22:32 Re: Ogłoszenia

@eric27 odpowiedzi się nie doczekasz, gdyby rachunki były wliczone to jeszcze rozumiem, ale takiej sytuacji jaką podałeś nie ma logicznego uzasadnienia, a tak poza tym co to za pokój za 80 funtów + rachunki ? Jak nic podobna jest cena wynajmu studio-flata. Nie rozumiem po co się z kimś dzielić mieszkaniem. Widocznie taka polska natura.
...no i masz babo plecak.

TheRektor
Rozeznany
 
 
Posty: 163
Dołączył: 16 sty 2010, 18:10
Lokalizacja: Mint Lxde & Xfce
Reputacja: 11
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 21 mar 2010, 23:36 Re: Ogłoszenia

Uważam tak samo :mrgreen: Ale poprostu w wielu ogłoszeniach zauważyłem takie rozgraniczenia jak np."Wynajmę pokój dwuosobowy bla bla bla cena dla jednej osoby 50F dla pary 80F"i nie rozumiem z kąd ta różnica w cenie.Ja w tej sytuacji wolałbym wynająć dwa pokoje i za 20F więcej mógłbym spać raz w jednym,innym razem w drugim :mrgreen: zwłaszcza w tzw.ciche dni ;)

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE