Gimnazjum

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez Asik99 » 30 kwi 2010, 21:01 Gimnazjum

Hej mam mały problem w sumie tonie jest taki mały mam 15 lat i będę mieszkać w Anglii od wakacji dokładnie w Walsall . I czy mogli byście polecić mi jakąś dobra normalna ludzka szkole :) była bym bardzo wdzięczna . Pozdrawim :-)

Asik99
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 30 kwi 2010, 20:54
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez calineczka » 30 kwi 2010, 21:54 Re: Gimnazjum

idz do szkoly w wendesbury jest tokatolicka szkola nazywa sie stuart bathurst catholic high school :wink:

calineczka
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 12 kwi 2010, 19:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez FX » 1 maja 2010, 18:22 Re: Gimnazjum

Nie idz do szkoly katolickiej bo jak osiagniesz wiek "rozsadku" to bedziesz tego zalowala.

idz do szkoly w wendesbury jest tokatolicka szkola nazywa sie stuart bathurst catholic high school


W ogole co za rasistowski text ... ale nie to jest tematem topicu.

To juz lepiej poszukaj szkoly w "Wolves" Wolverhampton ... zdala od Wednesbury(to dziura) i katolickich(nie licz tam na fajnych znajomych ...).


Ludzie moja rozne opinie wg. mnie nie powinnas isc do katolickiej ...

Ale to jest twoja decyzja ... wpisz w google szkoly w birmingham/walsall/wolves
i sama podejmij decyzje :D
Avatar użytkownika
FX
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Wiek: 36
Dołączył: 20 lut 2010, 23:49
Lokalizacja: HOCKLEY
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitty » 1 maja 2010, 19:18 Re: Gimnazjum

FX napisał(a):
idz do szkoly w wendesbury jest tokatolicka szkola nazywa sie stuart bathurst catholic high school


W ogole co za rasistowski text ... ale nie to jest tematem topicu.


Ze niby gdzie :neutral: :?: Dwa razy przeczytalam, i nic rasistowskiego tam znalezc nie moge :neutral:

Ponoc katolickie szkoly zapewniaja lepsza edukacje...,ale co ja, proch marny, moge wiedziec na ten temat :roll:
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez FX » 2 maja 2010, 07:18 Re: Gimnazjum

Ze niby gdzie :neutral: :?: Dwa razy przeczytalam, i nic rasistowskiego tam znalezc nie moge :neutral:
Ponoc katolickie szkoly zapewniaja lepsza edukacje...,ale co ja, proch marny, moge wiedziec na ten temat :roll:

Z punktu widzenia wspó³czesnej nauki rasizm jest zespo³em pogl±dów bezpodstawnych.
Rasizm nigdy nie by³ ideologi± jednolit±, zmienia³ siê i ewoluowa³, tote¿ nie istnieje modelowy wzór rasizmu – jego istotê mo¿na badaæ wy³±cznie poprzez historiê.

http://www.dzieciak.co.uk/forum/viewtop ... f=37&t=286
Re: Jaka szko³a/?????

Postprzez kubalek Pt cze 27, 2008 8:06 pm
Ja jeszcze nie jestem doswiadczona w tym wzgledzie, ale moje kolezanki,, ktore maja dzieci w wieku szkolnym twierdza ze w szkole publicznej jest nizszy poziom niz w katolickich, ale tez jest wieksza tolerancja. Dzieciaki nie czuja sie obca, sa mile przyjete etc. W szkolach katolickich, duzy jest rasizm i Polak jest traktowany jako ktos gorszy. Moja kolezanka po probach w obu szkolach wrocila do Polski :? . Z tym ze napewno w sz\kolach londynskich jest inaczej niz w jakis mniejszych miasteczkach ...


Re: Jaka szko³a/?????

Postprzez justmaga 08 cze 2009, 09:47
Moja cora nie chciala do katolickiej i poszla do publicznej.
To byl strzal w dziesiatke bo przyjechala z zerowa znajomoscia angielskiego .Teraz pod koniec roku gada jak najeta ,nawet mnie poprawia, na egzaminch byla pierwsza w klasie. Cudownie sie nia zajeto. Nie bylo nawet dnia zeby narzekala na nauczycieli czy inne dzieci. ma mnostwo przyjaciol i..najzwyczajniej w swiecie jest w tej szkole szczesliwa..



Catholic Church Paedophilia scandal in Ireland, BBC News Report.
    <object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Xvtdu3d1v8M&hl=en_GB&fs=1&color1=0x402061&color2=0x9461ca"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Xvtdu3d1v8M&hl=en_GB&fs=1&color1=0x402061&color2=0x9461ca[/bbvideo]
Avatar użytkownika
FX
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Wiek: 36
Dołączył: 20 lut 2010, 23:49
Lokalizacja: HOCKLEY
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Asik99 » 2 maja 2010, 16:48 Re: Gimnazjum

hmm no i teraz mam mętlik w głowie :P ja nie chce pójść do jakiejś szkoly gdzie beda same wyrzutki spoleczenstwa , a katolicka szkola hmmu wazam ze to wcale nie jest rasistowskie ale co ja moge wiedziec :P

Asik99
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 30 kwi 2010, 20:54
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez FX » 2 maja 2010, 17:43 Re: Gimnazjum

Przeczytaj mojego posta dokladnie masz tam wypowiedz 2 innych osob z innego forum ...

decyzja nalezy do Ciebie ... jezeli uwazasz ,ze katolickie szkoly sa OK to masz do tego prawo.

Jak juz powiedzialem decyzja nalezy do Ciebie.
Avatar użytkownika
FX
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Wiek: 36
Dołączył: 20 lut 2010, 23:49
Lokalizacja: HOCKLEY
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez MAXIMO » 3 maja 2010, 07:31 Re: Gimnazjum

Moje córki chodzą do katolickiej primary school , starsza z nich teraz idzie dalej do katolickiej secondary school NIGDY ale to NIGDY nie spotkały sie one ani my, z jakim kolwiek przejawem rasizmu czy innej dyskryminacji. Szkoła świetnie przygotowana do pomocy "raczkujączym w angielskim" moje pociechy szybko opanowały język i są mocno ponad przeciętną.
W polsce czasem słyszałem: "Muszę dziś iść do szkoły?" Tu, nawet jak przeziębienie je dopadnie, słyszę : Tatoooo , ale ja chcę iść do szkoły."

Częściej zdaży sie ze "polska koleżanka" powie im coś przykrego lub złośliwegi niż anglik

Szkoła, mimo że katolicka, jest bardzo otwarta, są dzieci katolickie ale też hinduskie, muzułmańskie. Uczy tolerancji i zrozumienia. Odwiedzają synagogi, świątynie innych wyznań , urzadzają "tygodnie wielokulturowe gdzie dzieci poznaja inne kultury i kuchnie itp. Więc może nie generalizujmy ? OK ?

Przykro mi że ci , Asik99, nie pomogę bo to inny rejon ( selly oak i Kings norton ) , ale nie skreślaj szkoły katolickiej na starcie
Avatar użytkownika
MAXIMO
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączył: 30 lip 2007, 14:27
Lokalizacja: Z LASU
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY