WARWICK CASTLE

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez tekken » 30 maja 2010, 11:17 WARWICK CASTLE

Siemka szukam info na temat ceny biletów za parking? Ponoć 6 funta za godzine kosztuje parking przy zamku?Jak wiecie ile kasują za parking dajcie znać.

THX :mrgreen:
hmm

tekken
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączył: 24 lip 2009, 20:25
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Nadijka » 30 maja 2010, 14:34 Re: WARWICK CASTLE

Przy samym zamku ogolnie ciezko jest o miejsce, jak kojarze to my placilismy jakos 4.60 albo 6.40 ale na pewno nie za godzine, w tym czasie obeszlismy cale miasteczko i zamek wiec to bylo min za 4 godziny. Bylismy tam jakies 2 miesiace temu.

Nadijka
Rozeznany
 
 
Posty: 148
Wiek: 40
Dołączyła: 11 maja 2009, 12:12
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez pinsleepe » 30 maja 2010, 14:51 Re: WARWICK CASTLE

polecam http://en.parkopedia.co.uk/ podaja ceny itp bardzo przydatne
The main stumbling block in the way of any progress is and always has been unimpeachable tradition.

pinsleepe
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 40
Dołączyła: 6 lis 2007, 19:55
Lokalizacja: Manchester
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maxus » 30 maja 2010, 22:53 Re: WARWICK CASTLE

ja w zeszłym roku szukałem parkingu przez godzinę i w końcu zaparkowałem na ulicy ( koło baszty w centrum ) za darmo, 5 minut na piechotę do zamku

maxus
Początkujący
 
 
Posty: 21
Dołączył: 24 sie 2008, 19:09
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez 21milka » 31 maja 2010, 08:50 Re: WARWICK CASTLE

ja tam byłam w zeszłym tygodniu.
Przyjechalismy ok 10 i miejsca było w bród. Płaci sie Ł6 za cały dzień, możesz stać ile chcesz, ale jak wyjedziesz i bedziesz chciała wrócić to niestety kolejne Ł6 trzeba bedzie zapłacić..

21milka
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączyła: 22 maja 2007, 11:06
Lokalizacja: Selly Oak
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 31 maja 2010, 09:02 Re: WARWICK CASTLE

maxus napisał(a):ja w zeszłym roku szukałem parkingu przez godzinę i w końcu zaparkowałem na ulicy ( koło baszty w centrum ) za darmo, 5 minut na piechotę do zamku

To miałeś sporo szczęścia. Kilka razy byłem w Warwick i nigdy nie udało mi się trafić miejsca na ulicy, więc parkuje na parkingu koło rzeki, po drugiej stronie zamku i mostu. Jest tanio, jakieś Ł3 czy Ł4 (dokładnie nie pamiętam) za cały dzień, kilka minut spacerek do zamku i zawsze jest dużo miejsca.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez maxus » 1 cze 2010, 00:18 Re: WARWICK CASTLE

VA napisał(a):
maxus napisał(a):ja w zeszłym roku szukałem parkingu przez godzinę i w końcu zaparkowałem na ulicy ( koło baszty w centrum ) za darmo, 5 minut na piechotę do zamku

To miałeś sporo szczęścia. Kilka razy byłem w Warwick i nigdy nie udało mi się trafić miejsca na ulicy, więc parkuje na parkingu koło rzeki, po drugiej stronie zamku i mostu. Jest tanio, jakieś Ł3 czy Ł4 (dokładnie nie pamiętam) za cały dzień, kilka minut spacerek do zamku i zawsze jest dużo miejsca.


to chyba tylko dlatego że wszystkie parkingi były zajęte??

maxus
Początkujący
 
 
Posty: 21
Dołączył: 24 sie 2008, 19:09
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez pszczzola » 1 cze 2010, 11:53 Re: WARWICK CASTLE

jesli wybierasz sie do Warwick Castle to mozesz dostac 2 bilety w cenie jednego tankujac na satacji JET. Zalozylam oddzielny watek ze szczegolami.

pszczzola
Początkujący
 
 
Posty: 43
Dołączyła: 5 sty 2008, 13:43
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez poszukiwacz » 4 cze 2010, 09:56 Re: WARWICK CASTLE

WIlu ludzi wybiera podroz pociagiem mimo posidania samochodu. Wychodzi taniej i calkiem wygodnie. Na stacji Moor Street mozna kupic biltey do Warwick wraz z wejsciem na zamek.
Dla przykladu kiedys zaplacilem £15 za buloety w obie strony + wstep na zamek gdy na miejscu ceny za osobe wynosily ponad £18.
Zawsze to jakis sposob - nie trzeba sie martwc o parking, a ze stacji do zamku jest zaledwie pare krokow.
Avatar użytkownika
poszukiwacz
Rozeznany
 
 
Posty: 182
Wiek: 40
Dołączył: 25 gru 2009, 07:46
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez pszczzola » 4 cze 2010, 15:00 Re: WARWICK CASTLE

Prawda i do tego bardzo ladna droga w parku

pszczzola
Początkujący
 
 
Posty: 43
Dołączyła: 5 sty 2008, 13:43
Reputacja: 1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI