solihull college - praktyki animal care

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

MężczyznaPostNapisane przez Ossey » 8 cze 2010, 23:31 solihull college - praktyki animal care

Witam, dostałem sie do tego collegu, ale kazali mi znaleźć sobie praktyki ,ale idzie mi z tym jak krew z nosa, nigdzie nie moge nic znaleźć - chodzi mi dokładnie o vet asystenta...
A na ogłoszenie na gumtree odpisują mi jakieś fajfusy bym grzecznie mówiąc wracał do własnego kraju ;]...
Ma ktoś może jakiś pomysł, albo miał podobną sytuacje ???
Avatar użytkownika
Ossey
Raczkujący
 
 
Posty: 89
Wiek: 34
Dołączył: 20 mar 2010, 11:48
Lokalizacja: Z znikąd...
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Galadriela » 9 cze 2010, 09:34 Re: solihull college - praktyki animal care

Nie pocieszę - syn znajomej zrezygnował z collegu bo nie udało mu się znaleźć praktyk.
A chodziło o warsztat samochodowy, których jest na pewno więcej niż weterynarzy.

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posty: 307
Dołączyła: 1 cze 2008, 18:00
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Ossey » 9 cze 2010, 10:41 Re: solihull college - praktyki animal care

no własnie tak samo mi się zdaje... Mimo wszystko będe dalej walczył, mimo, że kolorowi anglicy wysyłają mi od wczoraj ciekawe listy pokroju tego :


ako ali do mnie
pokaż szczegóły 20:31 (15 godz. temu)
fuck you baster go back to you fucking country no work for English people s


Najbardziej jednak irytuje mnie to, że przyjazd tutaj to nie był mój wybór, a moich rodziców ściągnął z Polski tutaj ich pracodawca...
Szkoda, że oni tego nie rozumieją...

Coraz bardziej to mnie irytuje...
Tak ubarwiwszy nagą mą niecnotę, zbutwiałym pierzem z Biblii wyskubanym, świętym sie wydam, gdym w gruncie szatanem.
Avatar użytkownika
Ossey
Raczkujący
 
 
Posty: 89
Wiek: 34
Dołączył: 20 mar 2010, 11:48
Lokalizacja: Z znikąd...
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Galadriela » 9 cze 2010, 11:08 Re: solihull college - praktyki animal care

Źle mnie zrozumiałeś - znajoma i jej syn są tutejsi. Nie chodziło mi o dyskryminację imigrantów tylko o to, że o praktyki jest bardzo trudno.
Na pewno nie znajdziesz nic na gumtree swoją drogą, już prędzej bym napisała ładne cv i obeszła osobiście (to ważne zrobić dobre wrażenie) wszystkie wchodzące w grę lecznice weterynaryjne.

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posty: 307
Dołączyła: 1 cze 2008, 18:00
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Ossey » 9 cze 2010, 13:33 Re: solihull college - praktyki animal care

No to jeszcze lepiej!
Chodze ze swoim CV od ponad 2 tygodni i nic... Spławiają tylko tekstami, że zadzwonią...
Tak ubarwiwszy nagą mą niecnotę, zbutwiałym pierzem z Biblii wyskubanym, świętym sie wydam, gdym w gruncie szatanem.
Avatar użytkownika
Ossey
Raczkujący
 
 
Posty: 89
Wiek: 34
Dołączył: 20 mar 2010, 11:48
Lokalizacja: Z znikąd...
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 9 cze 2010, 16:09 Re: solihull college - praktyki animal care

Ossey napisał(a):fuck you baster go back to you fucking country no work for English people s

Noo! z takim czymś to już byś mógł pomóc im zamknąć ten gabinet.

Swoją drogą to po co się chwalisz skąd jesteś? Po prostu posyłaj dobrze przygotowany list motywacyjny. Jeżeli po zaproszeniu na interview Cię o to zapytają, to wtedy możesz odpowiedzieć, ale pochodzenie do standardowych pytań nie należy.

Powodzenia!!
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Galadriela » 9 cze 2010, 16:45 Re: solihull college - praktyki animal care

To chyba była odpowiedź od "fajfusa" co przeczytał jego ogłoszenie na gumtree, nie z gabinetu weterynarza.
Swoją drogą zaciekawiło mnie przelotnie jak Ossey zobaczył kolor skóry tego "fajfusa"... Ale nie chce mi się wnikać w kwestie rasistowskie, zwłaszcza u kogoś kto się użala nad dyskryminacją siebie jako imigranta.

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posty: 307
Dołączyła: 1 cze 2008, 18:00
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Ossey » 9 cze 2010, 17:00 Re: solihull college - praktyki animal care

tak, była to odpowiedź (jedna z kilku) które otrzymałem z gumtree...
Swoją drogą nie użalam się, mam po prostu wisielczy nastrój bo kiedy tu przyjechałem sytuacja była zupełnie inna...
Avatar użytkownika
Ossey
Raczkujący
 
 
Posty: 89
Wiek: 34
Dołączył: 20 mar 2010, 11:48
Lokalizacja: Z znikąd...
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 9 cze 2010, 18:23 Re: solihull college - praktyki animal care

Od Gumtree chyba lepszym sposobem było by odwiedzanie gabinetów. Zawsze poproś o managera(kę) i przedstaw sytuację, dobra werbalna prezentacja może zdziałać cuda. Nigdy nie daj się spławić paniom za kontuarem, bo zapewne Twoja aplikacja nigdy nie trafi do właściwych rąk.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY