koleżanek z Wolverhampton szukam :)

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez KARENKA » 16 cze 2010, 10:26 koleżanek z Wolverhampton szukam :)

Witajcie dziewczyny , niedługo osiedlę się w Wolverhampton , szukam koleżanek na wspólne wypady , pogawędki , kawkowanie.

Bedzie mi naprawde bardzo miło , mam 6 leniego synka który tez chętnie się zaprzyjaźni z polskimi kolegami i kolezankami:)

Odezwijcie się :)

KARENKA
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 4 cze 2010, 21:26
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Viola » 16 cze 2010, 11:40 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

suuuper , ja sie nie dawno przeprowadzilam do Walsall i rowniez mam 6 letniego lobuza kotry wchodzi mi na glowe z pwodu braku rowiesnikow polskich :P :-D pozdrawiam

Viola
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączyła: 29 paź 2009, 14:20
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lumi » 16 cze 2010, 12:19 re

Wysłałam prywatną wiadomosc na pw.

lumi
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 21 wrz 2006, 18:59
Lokalizacja: Willenhall
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 16 cze 2010, 12:26 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

witam. na mw jest temat - mamy z wolverhampton czy jakos tak. co jakis czas sie spotykamy.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez KARENKA » 16 cze 2010, 12:48 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

suuper , czyli jednak nie będe sama :)

Już się cieszę , że Was poznam , na pewno zaliczę wiele spotkań :)

KARENKA
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 4 cze 2010, 21:26
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Majka09 » 16 cze 2010, 12:56 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

KOREANKA na portalu "mojawyspa.co.uk"jest temat poszukuje mam z wolverhampton..i tam nas znajdziesz ..same fajne kobitki zapraszamy

Majka09
 
 

KobietaPostNapisane przez Kitty » 16 cze 2010, 19:46 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

A ja mam takie(zapewne dla niektorych)glupie pytanie ;) . Jak daleko od dworca jest do centrum Wolver?Z mila checia bym sie przejechala i z jakimis mamusiami po polsku pogadala ;), bo w moich okolicach niestety nie ma ani jednej polskiej osoby/rodziny :sad:
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 16 cze 2010, 20:35 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

kitty, rzut beretem. od tramwaju przejsci eprzez ulice, od pociagu jakies 5 min, a od autobusu kolo 3 min. teraz remontuja dworzec autobusowy i przystanki sa porozrzucane po sasiednich ulicach, ale zawsze mozna sie kogos zapytac. generalnie wystarczy przejsc przez ulice.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitty » 16 cze 2010, 20:39 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

kik1976, wlasnie nie napisalam od jakiego dworca :-P . Chodzilo mi o kolejowy ;)
To jak kiedys bedziecie organizowac jakies spotkanko to dajcie znac a ja z synkiem z mila checia zawitam :-D
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 16 cze 2010, 20:53 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

kitty, spoko. a wogole skad jestes?
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lumi » 17 cze 2010, 14:04 re

Mi głównie chodzi o znajomość pod kątem dzieci. Mój 4 latek potrzebuje kontaktu z rówieśnikami, bo tu gdzie mieszkamy Polaków nie spotkałam, a mojego małego roznosi energia. Mieszkam w Willenhall, graniczącym od wschodu z Wolverhampton. Blisko mam do Bilston, Wednesfield. Nawet Darlaston czy Wednesbury. Zależy mi by mały miał się z kim pobawić w domu czy ogrodzie. Mieszkam 2 minuty od parku z placem zabaw. Mam auto i fajnie by było gdyby druga osoba też była mobilna. Chętnie wybierzemy się do zoo, wycieczkę, play centre, jakieś kręgle, a nie tylko postawić na weekend obowiązkową flaszkę, a dzieciaki zostawić same sobie. Jeśli ktoś ma ochotę to moje gg: 614 77 03.

lumi
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 21 wrz 2006, 18:59
Lokalizacja: Willenhall
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitty » 17 cze 2010, 16:06 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

kik1976 napisał(a):kitty, spoko. a wogole skad jestes?


Albrighton, czyli jakies 15 minut pociagiem od Wolverhampton:)

Super by bylo jakby sie jakies spotkanko zorganizowalo :-D
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 17 cze 2010, 18:10 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

lumi, toc to rzut beretem od centrum wolver i przeciez autobusy chodza, bo czasem tamtedy smigalam do walsall.

kitty, no to mozemy spotkac sie w tyg.

moje gg 5093819.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 17 cze 2010, 19:54 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

lumi, ja mieszkam na skraju Wednesbury granicząc juz praktycznie z Darlaston, mam córkę 3 letnią , jestem w trakcie robienia prawa jazdy i po okolicach tych twoich stronach troche sie uczę jeździć. Aktualnie za tydzień jadę na 2 tyg do Polski ale potem mam nadzieje że będę juz mobilna i możemy się spotkać , mam duży ogród z mnóstwem zabawek i chętną do zabawy towarzyską córkę :) Co do flaszki to Ja jestem nie pijąca a mój partner wypija w miesiącu 4-ro pak piwka więc do wódki i alkoholu go w ogóle nie ciągnie.
Jak by co to odezwę się do ciebie zaraz po powrocie z Polski bo też chcielibyśmy gdzieś z kimś wyjść by nie kończyło się to namową na napicie się ,najważniejsze żeby dzieci się fajnie wybawiły .
W ogóle jak zrobię te prawko to mam nadzieję że coś ruszę z domu i zacznę się umawiać z innymi anie tylko siedzieć i czekać aż się "dadi" obudzi i planować co na obiad i gdzie jechać po co do sklepu... :razz:
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Kitty » 18 cze 2010, 09:12 Re: koleżanek z Wolverhampton szukam :)

kik1976, dzieki za gg, dzisiaj wieczorem postaram sie odezwac. Mezulek jakiegos grilla planuje takze nie wiem jak z tym moim popoludniowym czasem bedzie ;)
malaroksi, to jak juz bedziesz miala to prawojazdy i bedziesz szalala na calego to zapraszam i do mnie :-D Moj synek jest mniej wiecej w wieku Twojego takze jakos sobie razem pogugagaja :-P
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET

cron