Edgbaston Watersport open days

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MężczyznaPostNapisane przez paputto » 19 lip 2010, 22:21 Edgbaston Watersport open days

Edgbaston Watersports, znowu organizuje " dni otwarte" 1 i 31 Sierpnia. Kajaki, kanadyjki, windsurfing, Zeglowanie.

Dorosli - £10 za 2 godzinna sesje z instruktorem
Dzieci( Powyzej 7 roku zycia)- £5 za 2 godzinna sesje z instruktorem.


Zeby zamowic sobie miejsce - 0845 310 0280

http://www.bearcreekadventure.co.uk/index_edge.asp

Po wiecej info , PM>

pozdrawiam
Nie zaluj tego co zrobiles, zaluj tego czego nie zrobiles!

paputto
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 gru 2007, 14:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 20 lip 2010, 08:20 Re: Edgbaston Watersport open days

nie to żebym kogoś zniechcęcał, ale w zeszłym roku byłem sprawdzć co tam sie dzieje i przywitał mnie niezły smrodek, a przy brzegu pływały kilkumetrowej powierzchni zielone kozuchy. Ale na pewno już to opanowano do tej pory. Mnie to jednak zniechęciło z deczka.
A jak to jest z kajaczeniem po kanałach? Np. poza miastem gdzie tych przegródek tyle nie ma?
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez paputto » 20 lip 2010, 09:23 Re: Edgbaston Watersport open days

Zielone korzuchy? pierszwo slysze o takich rzeczach. Woda nie jest przezroczysta, ale jest 1000% czystsza niz w kanalach. Jezeli nie na Open Day , zachecam na spacery w okol " jeziorka"
Co do kajakow na kanalach, jezelic chcesz na kajaki, na kanal to: musisz miec kajak, badz znalezc kogos kto pozyczy. Do tego czlonkostwo w BCU- British Canoe Union, Jezeli tego nie masz , poprostu lamiesz prawo, do tego trzeba wiedziec jak poruszac sie po kanalach, mapy kanalow itp. Plywalem kilka razy kajakiem po kanale, do przyjemnosci to nie nalezy, smrod, brud, i tam sa niezle warstwy sufy. Wiec wole poplywac sobie na Edgbaston. Jak sie planuje jakis wiekszy wypad, na rzeke, bylem na jednej fajne, River Wye, sa tam lubie od ktorych mozna wyporzyczyc kanadyjki, ale bardzo czesto pytaja, czy poprostu ma sie kwalifikacje na to , BCU 1 badz BCU 2 star award.

Pozdrawiam
Nie zaluj tego co zrobiles, zaluj tego czego nie zrobiles!

paputto
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 gru 2007, 14:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 20 lip 2010, 10:18 Re: Edgbaston Watersport open days

O spoko sprawdze te rzeczke bo w planie jest jakis wypadzik poza miasto na kajaki.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez VA » 20 lip 2010, 23:57 Re: Edgbaston Watersport open days

plazermen napisał(a):nie to żebym kogoś zniechcęcał, ale w zeszłym roku byłem sprawdzć co tam sie dzieje i przywitał mnie niezły smrodek, a przy brzegu pływały kilkumetrowej powierzchni zielone kozuchy. Ale na pewno już to opanowano do tej pory.

Nie nie opanowali tego. Każdego roku jest to samo.

Właśnie dzisiaj oglądałem plakat, było napisane Ł40 za dwie godzinne lekcje - to mnie przeraziło :mad: Za stówę kupiłbym własny kajak.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez paputto » 21 lip 2010, 09:49 Re: Edgbaston Watersport open days

Hmm, powiedz za co te 40 funtow?
Wczesniej napsialem ze jest OPEN DAY, i sa inne ceny, prosilbym o nie wprowadzanie ludzi w blad.

Dalem tez strone internetowa na ktorej sa NORMALNE ceny.


CO do kajaka za 100 funtow. Powedz gdzie to ja kupie ;-)
Nie zaluj tego co zrobiles, zaluj tego czego nie zrobiles!

paputto
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 gru 2007, 14:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 21 lip 2010, 10:00 Re: Edgbaston Watersport open days

Ja podałem normalną cenę, a Open Days to te 2 dni w roku? Jeżeli ktoś nie ma wtedy czasu to będzie musiał zapłacić 40.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez paputto » 21 lip 2010, 10:59 Re: Edgbaston Watersport open days

Jak dotad byly juz 4 dni otwarte, czyt weekendy, soboty i niedziele.

Jezeli normalnei to tak 40 funtow, ale sa tez rozne znizki itp , wiec warto dzwonic, npw poniedzialeki jets Adult Active Group , placisz 15, masz 2 godziny, windsurfingu, kajakow, kanadyjek, zeglowania.
Nie zaluj tego co zrobiles, zaluj tego czego nie zrobiles!

paputto
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 gru 2007, 14:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez seniorgrzes » 27 lip 2010, 02:31 Re: Edgbaston Watersport open days

Za cztery dychy jadę z rodzinka lub kumplami nad morze i mam 20 godzin swobodnego pływania....jeśli tylko dam radę . Zerknij na zawartość linku.

http://tecza.pbworks.com/summer2009

pozdrawiam wszystkich " szuwarowców "

seniorgrzes
Avatar użytkownika
seniorgrzes
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Dołączył: 12 mar 2007, 01:28
Lokalizacja: AG
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT