zmiany pogody-odczucia

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez qra01 » 14 wrz 2010, 10:18 zmiany pogody-odczucia

Witajcie,
podjęliśmy z mężem decyzję, że dołączymy do Waszego grona w Bham :mrgreen: , ale ja jako migrenowiec :evil: niestety mocno boleśnie odczuwam wszelkie silne zmiany ciśnienia i pogody. I stąd moje pewnie dla wielu głupie i śmieszne pytanie o to jak Wy się macie w kraju deszczowców. Czy te zmiany są bardzo odczuwalne czy na tyle łagodne, że nie ma problemu. W Polsce pogoda często mnie dobija-w jeden dzień 25 st i słońce a potem 3 dni nagłego mocnego deszczu=ból głowy. Byliśmy w UK przez 5 dni i nie było problemu, ale ciekawa jestem jak jest na dłuższą metę. Wierzcie mi-jest to dla mnie istotne, bo przeprowadzić się i jechać ciągle na tabletkach p/bólowych to żadna przyjemność-hmm, przynajmniej dla mnie :mrgreen:

qra01
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 10 wrz 2010, 09:30
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 14 wrz 2010, 10:42 Re: zmiany pogody-odczucia

Ja odczuwam i to dosc mocno: jak pogoda jest naprzemiennodeszczowowichrowpochmurnoosloneczna to czuje jakby mi ktos worek cegiel na glowe polozyl, jak jest slonce caly dzien to mam tyle energii ze wysprzatam cala chate bez specjalnego powodu, a potem wskocze na rower i okraze miasto 3 razy, tak mnie nosi :)
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez oXide » 14 wrz 2010, 10:54 Re: zmiany pogody-odczucia

No jest tak niestety. Ale co tu zrobić.
Avatar użytkownika
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posty: 379
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2007, 23:02
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 14 wrz 2010, 11:02 Re: zmiany pogody-odczucia

To chyba zalezy od kazdego indywidualnie, moja ciocia tez jest migrenowcem ale jak przyjechala tutaj to byla wniebowzieta bo glowa ja nie bolala ani razu przez caly 3 tygodniowy pobyt a w polsce ma z tym problem conajmniej 3-4 razy w tyg
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agg » 14 wrz 2010, 13:27 Re: zmiany pogody-odczucia

ja tez cierpie na migreny ale z pogoda tego nie wiaze. o dziwo (tfu tfu) od paru tygodni mam spokoj :grin:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez tekken » 14 wrz 2010, 15:28 Re: zmiany pogody-odczucia

Siemka,dobry temat!!Ja także mam problemy (od trzech lat) z bólami głowy w UK.A to poważny problem.tydzień temu po ogromnym bólu głowy wybrałem się do lekarza i diagnoza jak zwykle MIGRENA!!!No to spoko pomyślałem,dostałem 100 tabletek na recepte od lekaża(skład -paracetamol+kodeina) są super po dosłownie 5-ciu minutach nie czujesz żadnego bólu!!!!!!!!!!!!Wielu moich znajomych ma ten problem(lecz niemieli go w polsce!!!)Chyba trzeba z tym żyć i łykać piguły!!!

Pozdrowionka
hmm

tekken
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączył: 24 lip 2009, 20:25
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 14 wrz 2010, 15:56 Re: zmiany pogody-odczucia

Obecnie odczuwam zmiany nastroju wraz z pogodą, i to znacznie. Dzisiaj chodziłem jak w transie. Czasami gdzieś w kościach łupie, ale nigdy nie byłem zbyt wrażliwy na zmiany pogody.
Przez pierwsze 3 lata po przyjeździe do UK bardzo często chorowałem na przeziębienia, stany zapalne dróg oddechowych i oczu. Teraz już chyba mogę powiedzieć, że się przyzwyczaiłem i lepiej znoszę tą pogodę.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 14 wrz 2010, 20:47 Re: zmiany pogody-odczucia

W Polsce miałem migreny. Tutaj jakoś ze 3-4 przez 3 lata. Więc nie jest źle.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez qra01 » 16 wrz 2010, 09:02 dzięęęki

Kochani,

bardzo Wam dziękuję za info. Wydawałoby się, że to niby drobnostka, ale ktoś kto ma do czynienia z migrenami, to wie, czym to pachnie. Mam nadzieję, że u mnie się uspokoją i będę wieść spokojne życie emigrantki :mrgreen: :-P

ściskam

qra01
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 10 wrz 2010, 09:30
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK