Wazne !!! dotyczace spotkania 28.01.07

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

KobietaPostNapisane przez te-ha » 4 lut 2007, 14:05 Re: Wazne !!! dotyczace spotkania 28.01.07

buzi na zgodę

i wszystko jest już ok ;)

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Wiek: 36
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Amino » 4 lut 2007, 14:06 Re: Wazne !!! dotyczace spotkania 28.01.07

Ciekawosc pierwszy stopien do piekla. Ktos cos zrobil i tyle, koniec tematu i nalezy zyc dalej. :wink: :wink: :wink: Ile mozna drazyc jeden temat i tworzyc z niego jakies bajki :wink:

Amino
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 4 lut 2007, 14:08 Re: Wazne !!! dotyczace spotkania 28.01.07

Amino, dokladnie zgadzam sie z Toba.
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 4 lut 2007, 15:17 Re: Wazne !!! dotyczace spotkania 28.01.07

Lee napisał(a):Lukaas85 zadna pomylka.... nie masz nic ciekawego do powiedzenia i chcesz za wszelka cene zablysnac n forum. :)
spoktania takie istnieja i spotkanie o ktorym mowilem tez sie odbylo , a ja nie mam zamiaru ich reklamowac o czym pisalem juz wczesniej.

Druga sprawa sposob w jaki zadajesz pytania mi nie odpowiada.I juz nie mam zamiaru dyskotowac z Toba.

Pozdrawiam



nie lubie jak ktos sciemnia i kreci.
pytalem o szczegoly a ty milczysz jak zaklety.
jakie reklamowanie 'klona'? opowiedzenie pikantnych szczegolow to reklama? ludzie nie sa glupi, wiesz? nie beda placic za cos w jednym miejscu co jest za darmo gdzie indziej.
wiec jeszcze raz pomysl o 'reklamowaniu'.
smieszy mnie ta cala sytuacja. wiesz cos ale nie powiesz jak to TY bys byl glownym osrodkiem kazdego spotkania bez kogo nie byloby zabawy.
LEE, spotkania sa dla wszystkich i nie kreca sie wokol jednej osoby. Jesli chca isc gdzies, gdzie sie placi- trudno ich sprawa, wiele traca.
A ja odnosze takie wrazenie jakby spotkania forum to bylo TWOJE dziecko.
Sorry, love- it's not.
Myslisz ze chce zablysnac na forum? A po co?
Pisze co chce i nic nie chce przez to osiagnac. Nie staram sie na sile komus prawic pochwal albo wlazic w tylek.
Nie tobie osadzac czy ma ktos cos ciekawego do napisania czy nie.
Lepiej pisac glupoty niz wychodzic na sciamniacza.
I to chyba na tyle w tym temacie.
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 4 lut 2007, 16:38 Re: Wazne !!! dotyczace spotkania 28.01.07

Lukaas85, niech ocenia to forumowicze....

ps. ja wiem o co tutaj chodzi.... i Ty tez doskonale.
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 4 lut 2007, 18:02 Re: Wazne !!! dotyczace spotkania 28.01.07

Adam mysle ze czas zrobic pozadki i pozamykac czesc postow bo nam sie "gwiazdy" :shock: pozabijaja - tak sobie szarpac reputacje :mrgreen: .
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 4 lut 2007, 19:22 Re: Wazne !!! dotyczace spotkania 28.01.07

Nie chce być stronnicza w tym momencie ale... miałam okazje poznać i Ciebie Łukasz i Leszka. Uważam Łukasz ze miły z Ciebie chłopak ale nie wykazujesz specjalnie chęci ani potrzeby w jakiejkolwiek organizacji czegokolwiek na tym forum. Poznałam również Leszka i można mu wiele zarzucić jak każdemu zresztą ale... jako jeden z nie wielu poświęca swój czas na to żeby zjednoczyć ludzi w tym mieście. Ktoś to musi robić w końcu, Adam jest administratorem i ma pewnie dużo na głowie i nie koniecznie to należy do jego obowiązków. Wiec troszkę zrozumienia... :wink: Zdziwiła bym się jeżeli ktoś się ze mną nie zgodzi, no ale to już wasza sprawa. :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 4 lut 2007, 19:30 Re: Wazne !!! dotyczace spotkania 28.01.07

Nie jest moim celem robienie zamieszania na forum czy klocenie sie z kims bynajmniej po to zeby cos sie dzialo.
Nie robie z siebie 'gwiazdy' bo tego nie potrzebuje, a dostaje mi sie za to ze pisze to co mysle.
Doceniam ze Leszek organizuje spotkania ale niech to nie bedzie jakis skarb narodowy (np. ze inne spotkania forum nie umowione z nim sa bebe).
Dobranoc
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 4 lut 2007, 20:39 Re: Wazne !!! dotyczace spotkania 28.01.07

Dopoki nikt nie upatruje w naszych spotkaniach korzysci (np: 6 GBP za wstep) i organizacja jest bezinteresowna wszystko jest w porzadku. Organizacji spotkania moze sie podjac kazdy, wystarcza checi forumowiczow na spotkanie sie przy piwku.

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 4 lut 2007, 21:50 Re: Wazne !!! dotyczace spotkania 28.01.07

co racja to racja. a ja mam chęci np. na spotkanie w jakimś klubie jazzowym, np. swingowym, gdzie można posłuchać super muzyki na żywo i potańcować swinga ;P
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogunia » 4 lut 2007, 22:11 Re: Wazne !!! dotyczace spotkania 28.01.07

Proponuje nastepne spotkanie wlasnie w takim stylu. Mysle ze znajdzie sie wiecej osob zainteresowanch , ale to juz dyskusja na nastepny temat.

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 4 lut 2007, 22:44 Re: Wazne !!! dotyczace spotkania 28.01.07

bogunia, :)
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE