Niedzielna wycieczka do Tamworth

Jesli znasz jakieś ciekawe miejsca w Birmingham i okolicach możesz sie nimi podzielić na tym forum

KobietaPostNapisane przez kalini812 » 20 lut 2009, 19:18 Re: Niedzielna wycieczka do Tamworth

http://www.tamworth.gov.uk/pdf/Castle%2 ... oucher.pdf

hmmm...a czy warto jechac,no ja nie wiem to zalezy tylko od ciebie,ale ja tam wole spacerowac i zwiedzac cos jak jest cieplutko,przynajmniej wzglednie :)
pozdrawiam
Avatar użytkownika
kalini812
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 42
Dołączyła: 23 kwi 2008, 18:28
Lokalizacja: Tamworth---Wrocław
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Wisniowa » 5 paź 2010, 10:57 Re: Niedzielna wycieczka do Tamworth

Ciekawa okolica chyba... a jest tam może coś polskiego? czy ktoś z Was tam mieszka?

Pozdrawiam serdecznie... pytam ponieważ najprawdopodobniej od listopada się tam przenoszę:)

Wisniowa
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 111
Dołączyła: 4 paź 2010, 07:16
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kalini812 » 5 paź 2010, 14:21 Re: Niedzielna wycieczka do Tamworth

witam Wisniowa ciekawa okolica to fakt,czy jest cos polskiego.....dwa polskie sklepy i duzo NAS (Polakow), akurat tak sie sklada ze mieszkam tu juz od jakis 3lat.
A jaka dzielnice Tamworth wybralas do zamieszkania jesli mozna wiedziec?
pozdrawiam
Avatar użytkownika
kalini812
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 42
Dołączyła: 23 kwi 2008, 18:28
Lokalizacja: Tamworth---Wrocław
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Wisniowa » 6 paź 2010, 07:46 Re: Niedzielna wycieczka do Tamworth

kalini812 no tak się składa, że jesteśmy na etapie poszukiwania lokum:/ Najchętniej jakiś niedrogi flat, albo flat z 1 pokojem. :) Trudno jest cokolwiek znaleźć mało ogłoszeń z tej miejscowości albo nie wiem gdzie i jak szukać:) Może coś mi doradzisz? Byłabym bardzo wdzięczna.
Czas nas nagli, bo mąż zaczyna pracę od przyszłego tygodnia, a ja mam wykupiony bilet na 14:/ także hmm... zależy nam. To trochę długa historia..hi:)

Wisniowa
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 111
Dołączyła: 4 paź 2010, 07:16
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kalini812 » 6 paź 2010, 19:39 Re: Niedzielna wycieczka do Tamworth

no my,tzn.ja,moj partner i synek wynajmujemy wlasnie taki flat,w sumie to sie jakos nazywa maissonette(nie wiem czy dobrze napisalam),to jest 1pokoj,living,kuchnia,wc,wszystko na jednym poziomie,placimy Ł405 to jest bardzo tanio,tak mi sie wydaje bynajmniej. rozgladne sie za czyms dla was i dam znac.
pozdrawiam
p.s.
szukaj na www.primelocation.com
Avatar użytkownika
kalini812
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 42
Dołączyła: 23 kwi 2008, 18:28
Lokalizacja: Tamworth---Wrocław
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Wisniowa » 7 paź 2010, 06:44 Re: Niedzielna wycieczka do Tamworth

Dziękuję za odp.. Nie ukrywam, że mi zależy:) 405 to faktycznie mało..
Pozdrawiam serdecznie.

Wisniowa
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 111
Dołączyła: 4 paź 2010, 07:16
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do CO WARTO ZOBACZYĆ