Polska resturacja badz katering- szukam (raz jeszcze)

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
Witam,

Wczoraj dodalam tutaj post w ktorym zapytalam o to czy znacie jakies polska restauracje lub firme zajmujaca sie kateringiem .
Niestety moj post zostal usuniety jako niezgodny z regulaminem forum bez podania mi dokladnej przyczyny.
Domyslam sie ze dodawanie takich informacji jak dane kontaktowe firm jest niezgodne z regulaminem forum, przepraszam nie pomyslalam o tym wysylajac moj post.
Pozatym mam poczucie,ze spora czesc forow i spolecznosci internetowych w tym rubryki "szukam informacji" sluza miedzyinnymi takim poszukiwaniom jak moje.
Kwestia poszukiwan parkingow dla Tirow wydaje mi sie lamac nie tylko regulamin tego forum, niemniej ten post jest nadal na forum.

Prosze wiec osoby, ktore znaja jakakolwiek firme o informacje NA PRIV.
Znalezienie polskiego kateringu jest dla mnie bardzo wazne I wydaje mi sie ze polonijne forum jest logicznym miejscem do takich poszukiwan.
Google okazaly sie tutaj malo pomocne, co prawda daly kilka wynikow, ale zaden z telefonow nie dziala,jest nieaktualny badz pomimo wielu prob nikt go nie odbiera.

Znalazlam w necie informacje o jakiejs knajpie na Tipton- jesli ktos z Was mieszka w okolicy- prosze dajcie mi znac NA PRIV czy ona nadal istnieje (dwa telefony ktore znalazlam nie dzialaja).

Z gory dziekuje Adminowi za zrozumienie mojej sytuacji I nieusuwanie tego posta.
Nie mam na celu reklamowania niczyich uslug, a jedynie nakarmienia grupy osob dobrym polskim jedzeniem,
Dziekuje w imieniu swoim I tych ktorzy maja byc nakarmieni

Pozdrawiam,
Ktoska

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI