Jak szybko i tanio oplacic rachunki w POlsce?

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

KobietaPostNapisane przez NIKOLA30 » 8 lip 2010, 14:17 Jak szybko i tanio oplacic rachunki w POlsce?

Witam

Mam pytanie: czy ktos zna jakas wiarygodna i niedroga firme za posrednictwem ktorej moglabym oplacic czynsz i inne rachunki w Polsce?
Slyszalam o firmie GROSIK, ale nie znam tej firmy.Na ich stronie jest napisane, ze pieniazde sa w ciagu godziny na polskim koncie. Czy ktos moze korzystalz uslug tej firmy?

Pozdrawiam

NIKOLA30
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 43
Dołączyła: 7 lip 2010, 11:59
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Majka09 » 8 lip 2010, 15:22 Re: Jak szybko i tanio oplacic rachunki w POlsce?

POLECAM!!!SZYBKO I SOLIDNIE!!!
korzystalam z ich uslug...

Majka09
 
 

a nie prościej założyć konto w polskim banku, przelewać kasę na to konto i z niego przez internet regulować wszelkie rachunki? Jak do każdego rachunku płaconego przez Grosik dopłacisz 4 funty, to nie wiem, czy Ci to się opłaci. A tak - raz 4 funty za przelew na swoje konto i potem już płacisz ile chcesz.
Bezpłatnych kont w Polsce jest trochę więc jest w czym wybierać.
Godzina na przelew? Wszystko zależy od tego, w którym banku tutaj wpłacisz i na konto którego banku w Polsce ma być zrobiony przelew. I co ważne - o której godzinie. Sesje rozliczeń międzybankowych są 2 czy 3 razy na dobę, a nie non stop. Ja z reguły mam kasę na koncie na drugi dzień. Tutaj konto w Barclaysie, w Polsce w mBanku.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez NIKOLA30 » 9 lip 2010, 11:45 Re: Jak szybko i tanio oplacic rachunki w POlsce?

Dziekuje za pomoc. Pozdrawiam

NIKOLA30
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 43
Dołączyła: 7 lip 2010, 11:59
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez login » 10 lip 2010, 06:52 Re: Jak szybko i tanio oplacic rachunki w POlsce?

A Z BARKLEYSA DO M BANKU PRZELEW ZROBISZ W INTERNECIE CZY MUSISZ ISC DO BANKU ?

login
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 30 maja 2010, 07:19
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 10 lip 2010, 23:58 Re: Jak szybko i tanio oplacic rachunki w POlsce?

Po 1sze - przelewam przez Grosik.
Po 2gie - nigdy nie przelewałem bezpośrednio, bo koszt takiego przelewu to 20 funtów, bez względu na kwotę. Więc przelewanie 100-200 funtow zwyczajnie się nie opłaca. A tysiąców jeszcze nie posiadam do przelania :D

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Mordorzg » 12 lip 2010, 16:15 Re: Jak szybko i tanio oplacic rachunki w POlsce?

Polecam rozwiązanie typu: w Polsce konto MBank, w Anglii co kto woli ja mam HSBC pieniądze przesyłam za pomocą https://www.moneybookers.com Szybko przebiega szybko i sprawnie i koszta niewielkie.
"Prius quam exaudias, ne iudices"-nie sądź zanim nie wysłuchasz.

Mordorzg
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Wiek: 48
Dołączył: 28 sie 2006, 10:06
Lokalizacja: Rowley Regis, Birmingham
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez martalinka » 14 lip 2010, 14:11 Re: Jak szybko i tanio oplacic rachunki w POlsce?

Ja robie podobnie jak Mordorzg, tylko ze mam konto w citi bank uk i w citi bank uk. Przlew w obie strony bez oplat i pieniadze sa od razu.

martalinka
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 24 mar 2009, 09:52
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamM » 29 paź 2010, 08:20 Re: Jak szybko i tanio oplacic rachunki w POlsce?

Witam ja płace np. za Polsat cyfrowy przez firmę Przelewy24.co.uk korzystam z ich usług przez 1.5 roku nigdy problemu nie miałem, oczywiście z grosika też korzystałem ale zmieniłem na te przelewy przelewy24.co.uk

a używał ktoś może tej firmy www.przelewy365.com ??

AdamM
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 paź 2010, 08:10
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE