Brak Insurance - Wezwanie do sądu.

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

MężczyznaPostNapisane przez Wozek » 18 lip 2009, 09:07 j/w

Odpowiedź brzmi: 6pkt i 380 funtów mandat
Po 12 dniach od wysłania dokumentów przyszło powiadomienie.
Sprawa rozstrzygła się przed terminem jaki wyznaczono, możliwe że przez to że wcześniej odesłał wszystko.

Wozek
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 29 cze 2007, 18:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez szumel » 4 lis 2010, 23:10 ?

witam. wczoraj zatrzymała mnie policja do kontroli. jechałem samochodem mojego brata który jest włascicielem i samochód był ubezpieczony na niego. moje auto(jestem drugim kierowcą) było zepsute i wiec porzyczyłem od brata.napewno przyjdzie mi wezwanie do sądu, ale co mi za to grozi ?

szumel
Początkujący
 
 
Posty: 25
Wiek: 34
Dołączył: 5 sie 2009, 10:17
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez erka » 5 lis 2010, 16:54 Re: Brak Insurance - Wezwanie do sądu.

to zalezy . mi nic nie przyszlo od 6 miesiecy ,zadne wezwanie na policji powiedzieli ze mam 3 punkty karne ,ale zadne pismo tego nie potwierdzilo jak do tej pory , znajomi anglicy mowili ,ze pare razy wogole im nie przyszl9o zadne wezwanie . a jesli przyjdzie idziesz do sodu na rozprawe, mowisz jak bylo , skrucha wielka musi byc !!!!!!!!!!! przerpaszasz i obiecujesz nigdy wiecej !!! i sad moze
a) wogole nic nie zrobic, oddalic twoja spraw
b) przyznac Ci kare 200 funtow i bierz ja z usmiechem
c) majgorszy przypadek , to 3 punkty na prawku a tego raczej odradzam bo bedziesz mial to w papierach z jakies 15lat i kazdy pracodawca bedzie o tym wiedzial - to najgorsza opcja !!!!!


informacja bezplatna hihihi
faber est quisque suae fortunae

erka
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 13 cze 2010, 12:29
Reputacja: -7
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez szumel » 5 lis 2010, 20:46 Re: Brak Insurance - Wezwanie do sądu.

ok dziękuje ;) niedługo się okaże co to będzie...

[ Dodano: |22 Lut 2011|, o 13:42 ]
ehhh sąd nie był taki łaskawy :-| 6 punktów i 400f kary to jednak sporo :cry: teraz będę musiał uważać :mrgreen:

szumel
Początkujący
 
 
Posty: 25
Wiek: 34
Dołączył: 5 sie 2009, 10:17
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA