Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

MężczyznaPostNapisane przez kalafiori » 8 sty 2011, 12:51 Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi

Chciałbym prosić o opinie forumowiczów, którzy odbyli podróż na pokładzie statku jako sposób spędzania wakacji.
Chodzi o rejsy które pozwolą nam spotkać się z naturą na lądzie, gdzie statek w danych portach wyczekuje aż zwiedzimy dany skrawek ziemi, zabytków itd. no i dostarczą również mnóstwo wspaniałej zabawy na statku.

Nie wiem czy jest możliwość wybrania statku na którym będą również Polacy?

Nie wiem czy można zdobyć jakąś zniżkę? W biurze podróży U.K. W jakim byłem nie było żadnych tańszych ofert.

Ma ktoś może ulubiony statek, rejs, biuro podróży, itd co poleca?

Dziekuję.

kalafiori
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 19 gru 2008, 14:29
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 8 sty 2011, 13:55 Re: Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi

kalafiori napisał(a):(...)pozwolą nam spotkać się z naturą na lądzie(...)

heheh też bym się chętnie spotkał z jakąś naturą na lądzie :D

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 8 sty 2011, 17:36 Re: Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi

Ja planuje takowy po Nilu, ponoc rewelacja.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez pjck » 10 kwi 2011, 18:37 Nie można ci nic polecić...

Jeżeli ktos Ci poda nazwę biura podróży, czy frimy okrętowej, to narazi się na zarzut publikowania ogłoszeń na forum...
Więc w takim temacie nie można nic mówić.
Avatar użytkownika
pjck
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 lut 2009, 20:15
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malpa3000 » 12 kwi 2011, 22:02 Re: Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi

Moi znajomi byli na takim rejsie po karaibach. Bardzo sobie chwalili tą podróż, statek byl wyposażony lepiej niż 5-gwiazdkowy hotel, pelny luksus. Zwiedzili większość państw na wyspach karaibskich, tylko, że to były jedno lub dwu dniowe szybkie wycieczki i dalej w rejs. Ponad 2 lata temu za 2 tygodniowy rejs zapłacili 1200f za osobę, ale rezerwacje robili jakieś 8 miesięcy wczesniej w biurze podróży.

malpa3000
Rozeznany
 
 
Posty: 122
Dołączyła: 1 sty 2010, 21:10
Reputacja: 17
Neutralny


Powrót do TURYSTYKA