przedłużanie włosów

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 2 mar 2011, 10:57 Re: przedłużanie włosów

Dredy fajna sprawa, mi sie podobaja, tylko szkoda ze pozniej jedynym wyjsciem jest obciecie ich bo nie da sie rozplatac :neutral:

A co do przedluzanych wlosow, to jesli wszystko jest zrobione jak nalezy to ani naturalne wlosy nie powinny sie zniszczyc ani nie powinno byc widac laczen itd. Z tym ze wielu babkom sie wydaje ze to takie dziecinnie proste, bierzesz pyk i juz zrobione, ucza sie wszystkiego same z netu z youtube a pozniej nie majac o tym tak naprawde zielonego pojecia biora sie za przedluzanie biorac za to kase i stad wlasnie pozniej biora sie opinie ze przedluzanie niszczy wlosy, tak samo jak o tym ze tipsy niszcza paznokcie, bo niestety najczesciej kobiety idac do salonu (obojetne czy to fryzjer, kosmetyczka, pani robiaca tipsy czy przedluzajaca wlosy) nie pytaja o kwalifikacje, myslac ze to niekulturalne czy ze nie wypada i najczesciej trafiaja na totalne amatorki bez jakiejkolwiek technicznej wiedzy na temat tego co robia. O ile w salonach pracuja zazwyczaj ludzie posiadajacy odpowiednie kwalifikacje i mozna spotkac ze babki tam pracujace wieszaja w ramkach swoje certyfikaty i dyplomy na scianach to te dojezdzajace do klienta to w wiekszosci samouki, szkoda ze nie zdaja sobie sprawy ile krzywdy moga zrobic swojej klientce :mad:
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 2 mar 2011, 15:07 Re: przedłużanie włosów

xvioletx napisał(a):Całość, nie lubię balejage :) ale nie wiem jak moje włosy chwycą kolor, zobaczę wkrótce :)


Wiolka uwazaj- farbowalam przyjaciolke na blond z takich wloskow jak Ty i wyszla rudo brazowy paw :552:

kocham ja i uwazam ze we wszytkim jej ladnie, ale ... no nie umialam siebie nawet przekonac ze moze wyjsc miedzy ludzi :-D

jechalam w srodku nocy szukac ciemnej farby zeby dziewczyne uratowac ;)

co do przedluzania, to rzeczywiscie pieknie to wyglada, ale wlosy sa bardzo oslabiane- czy to ringi czy zwykle dorazne spinki. ja mialam calkiem lyse placy i zapalenie mieszkow wlosowych po takich eksperymentach... stracilam wiecej jak polowe wlosow

wiecej szans na przetrwanie maja mocne wlsoy, takie delikatne pypcie jak moje poprostu umarly ;)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez xvioletx » 2 mar 2011, 15:35 Re: przedłużanie włosów

Brązową - w razie czego tez zakupilam ... od razu ;p
I zdaje sobie sprawę ze zamiast blondi mogę być marchewa :) albo w kolorach tęczy ale spróbuje... Do odwaznych świat należy! :D
...catch me if you can...
Avatar użytkownika
xvioletx
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 40
Dołączyła: 28 lis 2007, 16:06
Lokalizacja: Birmingham City Centre
Reputacja: 11
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 2 mar 2011, 16:00 Re: przedłużanie włosów

ja bym na Twoim miejscu do fryzjera z tym poszla
najpierw musisz sobie wyprac wlosy zeby Ci blond chwycil


ja mam dosc duzo doswiadczenia w kolorwaniu i przesadzaniu- kiedys to przypadkiem bylam nawet zielona jak wodorosty :)
nazywali mnie GLONDYNA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

powodzenia ;)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez xvioletx » 2 mar 2011, 16:21 Re: przedłużanie włosów

Mam doświadczenie w farbowaniu innych na blond, jedyna kwestia jak moje włosy zareaguja. A z fryzjerami niestety tak mam, ze mówią jedno a robią co innego i jeszcze ani razu nie byłam zadowolona, wiec ryzykuje i zrobię to sama
...catch me if you can...
Avatar użytkownika
xvioletx
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 40
Dołączyła: 28 lis 2007, 16:06
Lokalizacja: Birmingham City Centre
Reputacja: 11
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 2 mar 2011, 16:41 Re: przedłużanie włosów

to ja trzymam kciuki zeby sie udalo w takim razie :-)

masz racje do odwaznych swiat nalezy

jestem naprawde bardzo ciekawa wyniku- nie zapomnij sie pochwalic :)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez madziiik88dg » 2 mar 2011, 20:39 Re: przedłużanie włosów

magdunia22 napisał(a):Hej
Ja tez mam przedluzone wloski metoda na ringi...sa swietne....jedynym minusem hehe jest mycie ich ale trzeba sie przyzwyczaic :mrgreen: ale wloski sa naturalne robic mozna wszystko z nimi :) Tez jestem zadowolona bardzo!!
Jakby ktoras z Pan chcialabym tez nr do fryzjerki ktora przedluza to na priva prosze pisac:) Pozdrawiam


a mogłabym zapytać ile za taką uslugę zaplaciłaś:P?

madziiik88dg
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 6 paź 2010, 19:24
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 2 mar 2011, 21:25 Re: przedłużanie włosów

xvioletx, prawda jest taka ze przy takim ciemnym kolorze czasami kolor ktory sie chce uzyskac wychodzi po 3 razie. nie zawsze od razu sie uda i wyjdzie to czgo oczekujemy.
jatam lubie eksperymenty :)) mialam juz wszystkie kolory procz czarnych, rude sliwka braz jasny ciemny :P
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agg » 2 mar 2011, 21:51 Re: przedłużanie włosów

bogini8 napisał(a):jatam lubie eksperymenty :)) mialam juz wszystkie kolory procz czarnych, rude sliwka braz jasny ciemny :P

ja mialam czarne :mrgreen:
chyba tez przez wszystkie kolory teczy juz przeszlam :wink:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez MockingSoul » 3 mar 2011, 13:33 Re: przedłużanie włosów

ewela119, Jesli chodzi o dredy to jest wlasnie powszechnie nieprawidlowe myslenie, bo jesli robione sa przez profesjonalistow to nie ma zadnego problemu z rozplataniem,m a wlosy tez nie sprawiaja wrazenia zniszczonych.

A ja jeszcze nigdy nie farbowalam wlosow, bo to jednak niezle niszczy wlosy, ale zastanawiam sie nad nieco ekstrawaganckimi kolorami, jak chociazby turkusowy ^ ^
"I have spread my dreams under your feet; Tread softly because you tread on my dreams. "
Avatar użytkownika
MockingSoul
Początkujący
 
 
Posty: 38
Dołączyła: 28 lut 2011, 00:33
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 3 mar 2011, 18:58 Re: przedłużanie włosów

xvioletx napisał(a):I zdaje sobie sprawę ze zamiast blondi mogę być marchewa albo w kolorach tęczy ale spróbuje... Do odwaznych świat należy!


ale odwazna z ciebie bestia :mrgreen: ja bym sie nie poderwala na samodzielne rozjasnianie wlosow.tak czy inaczej trzymam kciuki zeby bylo ok ;)

bogini8 napisał(a):jatam lubie eksperymenty


ja mialam blond dawno temu,po raz pierwszy i ostatni :mrgreen:
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 46
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 4 mar 2011, 17:38 Re: przedłużanie włosów

xvioletx, i co i co??? bo tak siedze i mysle co ci tam wyszlo:))))
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez xvioletx » 4 mar 2011, 21:17 Re: przedłużanie włosów

Dzisiaj robię próbkę, żeby zobaczyć cZy mi włosy chwycą i czy nie mam uczulenia na żaden ze składników. Cierpliwości... :) What a pressure!
...catch me if you can...
Avatar użytkownika
xvioletx
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 40
Dołączyła: 28 lis 2007, 16:06
Lokalizacja: Birmingham City Centre
Reputacja: 11
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 4 mar 2011, 22:03 Re: przedłużanie włosów

xvioletx, hiihihi zaraz tam presja :P ciekawosc:P
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez xvioletx » 5 mar 2011, 15:19 Re: przedłużanie włosów

Zrobilam probe... Niestety moje włosy bezpiecznie schodzą tylko do rudego i nie będzie blondi, bo ich kondycja nie nadaje się na powolne schodzenie, a rudego nie lubię wiec zostaje brąz... Eh, nuda :)
...catch me if you can...
Avatar użytkownika
xvioletx
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 40
Dołączyła: 28 lis 2007, 16:06
Lokalizacja: Birmingham City Centre
Reputacja: 11
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET

cron